Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#983807 23/02/2007 13:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
jutro pierwszy wyscig - superpole wywalczyl Biaggi smile ktos tutaj wogole sie tym interesuje?

Last edited by tomo; 05/03/2007 13:08.
Bonus: Unibet
silvah #983825 23/02/2007 14:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
a jednak cos im sie spir*** na livetimingu biaggi wystartuje z drugiego pola pierwszy corser

silvah #984927 23/02/2007 19:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Kiedys bardziej sie tym interesowalem zwlaszcza kiedy ta seria miala wiekszy prestiz.Ciekawe jak sobie poradzi wieczny przegrany z motogp Biaggi.

buli1500 #986256 24/02/2007 13:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
4 tytuly w 250 i wicemostrzostwa swiata w motogp to dla ciebie wieczny przegrany? jesli mowisz o tym ze przegrywal wiekszosc wyscigow z rossim to poczekaj na ten sezon imho rossi powoli pojdzie w jego slady i tez zacznie przyjezdzac 2 albo 3 ;> no ale wracajac do tematu 1 wyscig w debiucie i juz zwyciestwo. Niezle.

silvah #989859 25/02/2007 10:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Problemem Biaggiego byl wlasnie Rossi smile
I nie oszukujmy sie, te vicemistrzostwa to wlasnie jego porazka, nigdy nie siegnal po tytul w 500/Moto GP.
Przeciez zawodnik tej klasy walczy o mistrza, a tak frustracja spowodowana II miejsciem. Podobnie z Sete

silvah #992757 26/02/2007 12:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by silvah
to poczekaj na ten sezon imho rossi powoli pojdzie w jego slady i tez zacznie przyjezdzac 2 albo 3 ;> no ale wracajac do tematu 1 wyscig w debiucie i juz zwyciestwo. Niezle.

Sezon zacznie się w Katarze 10 marca, pamiętajmy jednak iż nastąpią ograniczenia pojemności w największej kategorii do 800cm3.
Każdy team bedzie miał nowy sprzęt , oczywista sprawa , że od wielu miesięcy jest on już testowany przez zawodników, więc już zapewne z motocyklami doszli do porozumienia.
A w sprawie Valentino to gdyby został on w fabrycznym teamie Hondy czyli w Repsolu to zapewne nie byłoby takich problemów jak w ostatnim sezonie. Vale pokazał 2 sezony temu gdy przeszedł do Yamahy jakim jest zawodnikiem i że może ścigać się na gorszym sprzęcie a i tak bedzie na mecie pierwszy .
Oby w zbliżającym sezonie zajął miejsce o 1 wyżej w koncowej klasyfikacji!!

Vale GO GO !!

buli1500 #995215 27/02/2007 08:45
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
Originally Posted by buli1500
Kiedys bardziej sie tym interesowalem zwlaszcza kiedy ta seria miala wiekszy prestiz.Ciekawe jak sobie poradzi wieczny przegrany z motogp Biaggi.
Nie zgodziłbym się, że Superbike jest coraz mniej prestiżowa. Przecież w tej serii też mamy w zasadzie wszystkich wiodących producentów jako zespoły fabryczne, są szanse na pojawienie się kolejnych producentów z Supersportów (np. MV Agusta). Poza tym pojawiają się jeźdźcy z MotoGP, jak Barros czy ostatnio Biaggi. A taka MotoGP jest bardzo droga i przez to liczba uczestników nie przekracza 20. Często walki w Superbików jest dużo więcej.

birek #1181908 01/05/2007 06:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
widzieli co zrobil baylis w 2 wyscigu na ostatniej szykanie - to tylko on mogl to wygrac w taki sposob blush


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1