|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja polecam teraz jeden z najlepszych kawałków jakie w tym roku słyszałem. Jest to Evanescence - Hello (Trifactor Vs Gabriel And Dresden Mix) :5gw: . Wspaniały wokal oraz nastruj całośći sprawia że to naprawde niecodzinny kawałek.
Tu zamieszczam tekst tego kawałka:
playground school bell rings again rain clouds come to play again has no one told you she's not breathing? hello I’m your mind giving you someone to talk to
if I smile and don't believe soon I know I’ll wake from this dream don't try to fix me I’m not broken hello I’m the lie living for you so you can hide
suddenly I know I’m not sleeping hello I’m still here all that's left of yesterday
Po za tym wogóle polecam Ich remixsy, są to min:
4 Strings - Take Me Away (Gabriel & Dresden Deep Remix)
Annie Lennox - Pavement Cracks (Gabriel & Dresden Mix)
Coldplay - Clocks (Gabriel and Dresden Mix)
Weekend Players - I'll Be There (Gabriel & Dresden Remix)
Oraz utwory które powstały pod ich szyldem czyli formacją Andain:
Andain - Beautiful Things (Gabriel and Dresden Mix)
Andian - Time
Andain Feat. Mavie Marcos - You Once Told Me (Orginal Mix) :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Trening dla DJ-ów Samozwańców przed sobotnią imprezą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wyłacznie z dźwiękiem!!!!!! Po wejsciu wciskajcie wszystkie aktywne guziki. A to wszystko tutaj [ hot.ee]. pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
To moje ulubione kawałki:
Liroy-Moja autobiografia (2 DJ`s Remix) Clubringer feat.Kasia Lesing-Ta sama chwila 2003 2 Unlimited-No Limits 2.3 (Master Blaster Remix) 52 Dębiec-Konfronracje 666-Rhythm Takes Control (Noemi Remix) Area-Habana Tekno (Ziggy X Remix) Armani & Ghost feat.Benny Benassi-Airport (Satisfaction Remix) Ascetoholix-Suczki ATB-Long Way Home (Starfighter 2 Remix) Barthezz-On The Move (Mix Master Remix) Base Attack-Nobody Listens To Techno Beam vs.Cyrus-U Can`t Touch This Benny Benassi-Satisfaction (Club Mix) Benny Benassi-Satisfaction (DJ Steryd Remix) Bhangra Knights vs.Husan-Husan (Radio Edit) Blue Centrell feat.Sean Paul-Breathe (Remix) Boogie Pimps-Somebody To Love (Remix) Boogie Pimps-Somebody To Love (Salt Shaker Remix) Boogie Pimps-Somebody To Love (2 DJ`s Remix) Clubbase-Koziołek Matołek Clubbasse - Koziołek Matołek [Dj BuzzoN Mix] Creambase 1-Fiddle 2003 (Radio Cut) Culture Beat-Mr.Vain 2003 (DJ Meli Klubb Mix) Delerium feat.Sarah McLachlan-Silence (Airspace Mix) DJ Alien-Driver (Remix) DJD-To jest impreza(LEmOn rmX) DJ D vs.Hyper Ravers-Feel The Base & Beat (Clubbase Remix) DJ Kisiel-Boys 2003 DJ Meli feat.Peja-Głucha noc (DJ Meli Klubb Mix) DJ Meli-To już jest koniec 2003 DJ Nero-Master Club Mixer`s Battle 2003 DJ Noiserr vs DJ Matush - Troo Latino Laif [Cold Elbow Edit] DJ Omen vs.D-Bomb-Party Two (Klubb Mix) DJ Quicksilver-Clubfiles One DJ Schwede-Soldier Of Fortune (Hypno Bros Remix) DJ Shog-Another World DJ Taylor-Luv U Bad (Shawn Douglas Remix) DJ Zebulon-Everybody Jump (Club Mix) DJ Flashrider-Attenzione (Club Mix) Don Wayne-Guide You Throught The Night (89ers Remix) Fat Joe feat.Ashanti-What`s Luv Gabry Ponte-De Musica Tonante (Aqualuce Remix) Gabry Ponte-Time To Rock Genlok-Peace,Love & Extasy (2 DJ`s Remix) Gigi D`Agostino-Bla Bla Bla (L-Project Remix 2003) Hermes House Band-I Will Survive Horny United-Crazy Paris Jimmy The Sound-Hasta La Vista Baby (Baby Traxx) Jordan & Baker-Explode (Epic Extended Mix) Junior & Senior-Move Your Feet (Club Mix) Junior & Senior-Move Your Feet (Djosos Krost Extended Mix) Kate Ryan-Desenchantee (Dance Remix) Kate Ryan-Liberine (DJ Mikruz Club Remix) Kate Ryan-Libertine (Radio Edit) Kayah-Testosteron Kernkraft 400 vs Benni Benassi - Zombie Satisfaction [DJ Mephisto's Full Orgasmic Deconstruction Remix] Lexy & K-Paul-Dancing Lil Suzy-Take Me In Your Arms Lumidee-Never Leave You (DJ Pippzz Hardstyle Mix) Lutricia McNeal-365 Days (Techno Remix) Lutricia McNeal-Perfect Love Master Blaster-How Old Are You (Club Mix) Mezo/Lajner-Aniele Missteeq-Scandalous (Radio Edit) Moguai-Get On (Original Mix) Moguai-U Know Y One T & Cool T-Magic Key Paffendorf-Crazy Sexy Marvellous (Club Mix) Prygiel III Oko-To co mogę ci dać Q-Bass & Mp Project-Cierpienia bramkarza Q-Bass & Mp Project-Jumpreza (Extended Mix) Reni Jusis - Kiedys Cię znajdę Sarah Connor-Bounce Sean Paul-Get Busy (John Farrugio & JFX Revisited Mix) Sergio Vega-La Bazooka Staccato-Move Your Body (Special D. Remix Edit) Steve Murano-Passion (Radio Edit) Svenson & Gielen-Twisted (Trance Energy Theme) Sweet Noise & Peja - Jeden taki dzień Talla 2XLC-Can You Feel The Silence The Rasmus-In The Shadows The Underdog Project vs.Sunclub - Summer Jam 2003 (DJ Franks Summermix) The Underdog Project-Summer Jam (Klubbheads Remix) Tiga & Zyntherius-Sunglasses At Night (12 Inch Version) Tomcraft-Loneliness (Above And Beyond Remix) Twins-Maryśka...cała sala (Master Plaster Remix) Warp Brothers-Power (Club Mix) Warp Brothers-We Will Survive (Club Mix) Warp Brothers feat.Red Monkey-Going Insane Zombie Nation - Kernkraft 400 [Chant Mix]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
apropo break'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://muzyka.onet.pl/mr,859119,wiadomosci.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Cze mam takie pytanko do was a szczegolnie do DJ Sosny, bo on napewno puszcza ten kawalek ktorego poszukuje. Graja go na wszystkich dyskotekach a ja nie znam tytulu i nie mam jak go sciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest to techno ale w tle da sie uslyszec glos jakiejs baby tak jakby powtarzala: "but you judged me" czy "what you judged me" probowalem poszukac przez google wpisujac te slowa ale nic nie znalazlem:/ Naprawde bede wdzieczny jak ktos mi poda tytul
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Oryginalnie wysłał m-a-r-c: [qb]Cze mam takie pytanko do was a szczegolnie do DJ Sosny, bo on napewno puszcza ten kawalek ktorego poszukuje. Graja go na wszystkich dyskotekach a ja nie znam tytulu i nie mam jak go sciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest to techno ale w tle da sie uslyszec glos jakiejs baby tak jakby powtarzala: "but you judged me" czy "what you judged me" probowalem poszukac przez google wpisujac te slowa ale nic nie znalazlem:/ Naprawde bede wdzieczny jak ktos mi poda tytul[/qb] Wiesz, troche malo mi to mowi, moze sprobuj..... zanucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał fechnerinho: [qb] Oryginalnie wysłał m-a-r-c: [qb]Cze mam takie pytanko do was a szczegolnie do DJ Sosny, bo on napewno puszcza ten kawalek ktorego poszukuje. Graja go na wszystkich dyskotekach a ja nie znam tytulu i nie mam jak go sciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest to techno ale w tle da sie uslyszec glos jakiejs baby tak jakby powtarzala: "but you judged me" czy "what you judged me" probowalem poszukac przez google wpisujac te slowa ale nic nie znalazlem:/ Naprawde bede wdzieczny jak ktos mi poda tytul[/qb] Wiesz, troche malo mi to mowi, moze sprobuj..... zanucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] hahahhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Oryginalnie wysłał fechnerinho: [qb] Oryginalnie wysłał m-a-r-c: [qb]Cze mam takie pytanko do was a szczegolnie do DJ Sosny, bo on napewno puszcza ten kawalek ktorego poszukuje. Graja go na wszystkich dyskotekach a ja nie znam tytulu i nie mam jak go sciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest to techno ale w tle da sie uslyszec glos jakiejs baby tak jakby powtarzala: "but you judged me" czy "what you judged me" probowalem poszukac przez google wpisujac te slowa ale nic nie znalazlem:/ Naprawde bede wdzieczny jak ktos mi poda tytul[/qb] Wiesz, troche malo mi to mowi, moze sprobuj..... zanucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] hehehe wiem ze malo wam to mowi ale nic nie poradze tam slow nie ma a ktos ktos siedzi w tym temacie powinien skojarzyc ta piosenke tym bardziej ze jest ona bardzo czesto grana na dyskotekach no i mi sie wkrecila
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Ta piosenka w pewnym miejscu przypomina DJ Shog - Another World moze to jest nawet jakas przerobka, nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Sosna słyszałeś Creambase- Fiddle 2003(Bellini Brothers) ??? Jeśli nie to koniecznie musisz to usłyszeć !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
No w koncu udalo mi sie znalezc ten kawalek o ktory mi chodzilo chociaz nikt z forum mi nie pomogll. Chodzilo mi o G-Spott - No Comment
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Przed chwilą obejrzałem klip do nowego kawałka polskiej grupy Sistars pt " Freedom". Utwór taki sobie ale teledysk mi się bardzo spodobał. Polski hip-hopa wyraznie przechodzi metamorfozę w stronę profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
BTW - fajny jest tez ten 15 MCs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
u nas ostatnio dj mecza ten kawaleczek jamie_lewis_and_dj_pippi-impress_me-bpm_house
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Gorąco polecam East Clubbers - Equal in Love nowa nowość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie wiem czy sciągniecie bo o to bardzo trudno, ale jest to taka pozycja, że poprostu nie można jej przegapić.
Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672 |
Mam pytanie : czy to możliwe, żeby piosenka Black Eyed Peas "Hey Mama" była jakoś zabezpieczona, ponieważ ściągam ją z Kazzy od kilku dni i wszystkie wersje mają po ok. 20 sekund lub mają błędy.
Czy to m oże mój Winamp nie działa za dobrze - ale w innych utworach to sie nie zdarza.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
masz dobrego winampa, to przedstawiciele przemyslu plytowego wpuszczaja takie zjeby do sieci na zlosc ludziom. sam tak mialem ze jak jest jakis popularny kawalek to np przez 5 minut leci zapetlony sam refren.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
ostatnio kreci mnie ten numerek JayDee - Plastic Dreams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
i jeszcze ten numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Benjamin Bates - Locked Up (Original Mix) :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Czy ktoś z Was pamięta może tytuł i wykonawcę tego starego kawałka, który teraz jest w najnowszej reklamie Coca-Coli. Słowa są mniej więcej tak:
"E E Everybody, come on everybody Shake it to the left now Shake it to the right now E E Everybody come on everybody We're dancin' tonight". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Taki stary letni hit. Pamiętacie tytuł i wykonawcę? Będę wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 813 |
Oryginalnie wysłał Arik: [qb]ostatnio kreci mnie ten numerek JayDee - Plastic Dreams <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] No dla mnie też ten kawałek wymiata. W zeszłe wakacje byłem w Grecji i sobie wziąłem ten tytuł od dj'a bo mi się spodobał, a w Europie dopiero teraz (prawie po roku) staje się hitem. To samo dotyczy "Despina Wandi - Gia". Tyle, że to z kolei przywiozłem z wakacji 2002 a w Europie dopiero od niedawna. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka