|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam wrazenie ze wrocily czasy komuny gdyz moj post zaledwie dwie godziny po opublilkowaniu zostal usuniety. Nie pisalem nic obrazliwego ani nic nieprawdziwego. Poinformowalem tylko wszystkich graczy jak dziurawy jest eXPEKT! Chyba ludziom ktorzy lokuja tam swoje pieniadze nalezy sie odrobina informacji w jakich warunkach przyszlo im grac.
Do moderatorow: czy za tak gleboko w d...e expektu siedzicie, ze posuwacie sie do kasowania postow?. Brawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
sorry nie czytalem co jest nie tak z expektem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
Napisz jeszcze raz !!! :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
BanHunter działałes w celu by pomóc nam czy expektowi????????? I kto wchodzi w takim razie w dupe temu bookowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
BanHunter mam pytanie: ile kasy na tym przekręcie "wycisnąłeś"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
BanHunter po prostu pokazał głupi sposób na spowodowanie zamknięcie swojego konta w Expekcie. W wielu firmach takie cwaniactwo może skończyć się zupełnym banem tak więc do nieczego dobrego to nie prowadzi. Na koniec tylko dodam, że chodziło o zarobienie 1 PLN, choć jak Ci zamkną konto to nawet tej złotówki nie dostaniesz.
Z drugiej strony mister BanHunter, przychodząc tutaj wchodzisz do czyjegoś domu przez drzwi, które stoją otwarte. Jeśli zaś wprowadzisz zamęt i nie potrafisz się normalnie zachowywać to tak jak w każdym innym miejscu (restauracja, kino, itd.) zostaniesz właściwie potraktowany. To nie jest ulicy gdzie możesz sobie robić to czego chcesz, i pamiętaj o tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Poza tym temat przeniesiony do działu To&Owo gdzie możemy kontynuować dyskusję.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<***).
Ostatnia kwestia dotyczy wspomnianej przez Ciebie Conrad złotówki. Jeśli sądzisz, że tym sposobem można wypłacić złotówkę, to jesteś albo głupi, albo naiwny. W ten sposób można na luzie wyprowadzać prawie stówkę miesięcznie. Nie mnie oceniać, czy to dużo, czy nie, czy to moralne, czy nie, ale sądzę, że ludzie powinni o takich kartoflach w systemie, w którym trzymają swoją forsę wiedzieć.
To tyle. Z mojej strony EOT.
Dla tych, co chcieli się dowiedzieć o co dokładnie chodzi z Expektem:
1) Wciskamy konto, potem wypłata i podaruj voucher 2) Jako adresata wpisujemy siebie bądź jakiegokolwiek znajomego, a jako kwotę wypłaty wybieramy dokładnie 1 PLN 3) Zapisujemy kod i wciskamy dalej...
Ubyło nam coś z konta? Nie... Jeśli wysłaliśmy voucher do siebie, to możemy go odebrać przy pomocy opcji depozyt wpisując otrzymany kod. Mamy złotówkę więcej, niż przed wypłatą, prawda? I tak można działać do usioru, 3 vouchery dziennie, przy okazji można tą kasę rozsyłać po znajomych, itd, itd...
Firma wie o tej usterce, jednak jedynym jej działaniem jak do tej pory jest ciche usuwanie kont osobom, które korzystały z tej dziury. Jest to działanie nieeleganckie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
BanHunter a skroić komuś złotówke jest eleganckie?czy może poniżające.WSTYD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Heh, Nie wiedzialem ze sa tacy co graja u bukow tylko po to zeby ich okroic na 1PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ci, co piszą tu o złotówce to marsz do szkoły, uczyć się czytania i myślenia, albo jednego i drugiego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla ułatwienia zrozumienia (dla tępaków) zmodyfikowałem poprzedni post. Nara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
BanHunter, naprawdę nie potrzebujęmy Ciebię tutaj byś uczył innych jak ukraść od firmy 1 PLN. Jeśli sądzisz, że buk postępuje nieelegancko zamykając złodziejom konta to jesteś albo głupi, albo naiwny.
Nie wiem jak jest w Expekcie, ale wiele innych buków dzieli się informacjami na temat nieuczciwych klientów i takie postępowanie u jednego buka może uniemożliwić Ci granie u kilku innych. Bezsensowne jest palenie za sobą mostów. Expekt zamknie Ci konto i co wtedy, na babcię się zapiszesz i będziesz z nią chodził do Kredyt Banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
a po co ma chodzic z babcią??????nie wystarczy pełnomocnictwo??? nie pochwalam złodziejstwa a nawet je potepiam.......ale za błedy sie płaci jak ja cos popieprze i źle wytypuje to mnie nikt kasy nie zwróci.
a expekt nie kradnie mylac sie w kursach i robiac zwroty?????(pewnie ze nie: od czego jest regulamin......jak komus nie pasuje moze nie grac) dlatego prawda jest jedna oni chca wy****c graczy a gracze ich.......kto zrobi mniej błedów ten górą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
ja tez kilka razy skroilem expekt, sami popatrzcie
The slip "Kupon stworzony Wt 02-12-17 15:26" has been completed.
system: 3/6 stake: 600.00 PLN win: 4645.50 PLN date event type bet result odds Tue 02-12-17 19:30 Kloten Flyers - Bern Swi. NLA 2 2 (3-6) 2.80 Tue 02-12-17 19:30 HC Lausanne - Lugano Swi. NLA 2 2 (1-3) 1.80 Tue 02-12-17 20:00 NEC - RBC Roosendaal Hol. Holland Casino eredivisie 1 1 (3-0) 1.70 Tue 02-12-17 20:45 Sheffield United - Crystal Palace Eng. Worthington Cup 1 1 (3-1) 1.85 Tue 02-12-17 21:00 Wigan - Blackburn Eng. Worthington Cup 2 2 (0-2) 2.00 Tue 02-12-17 21:00 Manchester United - Chelsea Eng. Worthington Cup 1 1 (1-0) 1.80
i taki
The slip "Kupon stworzony ¦r 03-01-01 07:44" has been completed.
stake: 1000.00 PLN odds: 9.64 win: 9640.00 PLN date event type bet result odds Wed 03-01-01 13:00 Rotherham - Sheffield W Eng. Division 1 2 2 (0-2) 3.65 Wed 03-01-01 13:45 Goldberger A - Wiedhölzl A:Best placed in K-115, Garmisch-Partenkirchen Ski Jumping 1 1 1.60 Wed 03-01-01 13:45 Höllwarth M - Schmitt M:Best placed in K-115, Garmisch-Partenkirchen Ski Jumping 1 1 1.65
ale ja chyba wole tak a nie tak jak poprzednik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ale jesrem dzis wku#!#ony na buki, nawet moge zrozumiec kursy ponizej 3 na x w pilce noznej, ( gdzie @2,7 staje sie ostatnio czyms normalnym dla druzyn majacych dluzsza serie bez x, lub hiszpani i wloch II) ale dzisiaj po raz pierwszy zobaczylem kurs na x w nhl ponizej 3 (w profie 2,95) anaheim oczywiscie sts to tez od******la numery, caly czas kurs na ten mecz byl 3,8, z tym ze do wczoraj caly czas blok, a dzisiaj od samego rana juz od razu 3,0 dodam moze ze gralem to dzisiaj za 350 pln i przy wygraniu bede stratny o okolo 267 pln
a przy okazji ktos wie jak sa obliczane te kursy np.Anaheim - Dallas 2.45 3.00 2.25 Chicago - Detroit 2.50 3.80 2.20 jesli tak drastycznie spadlo z 3,8 na 3 w x to dla zachowania jakies tam rownosci powinien chyba wzrosnac kurs na 1 lubi 2
dotego poczytalem sobie watek "powrot cenzury?" w to i owo, gdzie dowiedzialem sie, ze wszystko wiedzacy moderator usuwa sobie posty, w ktorych bylo cos nie tak odnosnie tak chwalonego na mecz.pl (z drugiej strony ciekawe dlaczego? )expekta czy conrad albo inny moderator (ktos kto to usunal) powie mi czym sie kierowal robiac to? tylko nie piszcie odpowiedzi w stylu jak gdzies wyzej, zeby stosujacy ta metode nie podostawali banow na expexie, bo wystarczylo wspomniec w poscie ponizej ze expekt tak traktuje wykorzystujacych ten blad, i kazdy by mial pelna informacje i nie piszcie ze to nie moralne itp. prosze o szczera odpowiedz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dla tych, co chcieli się dowiedzieć o co dokładnie chodzi z Expektem:
1) Wciskamy konto, potem wypłata i podaruj voucher 2) Jako adresata wpisujemy siebie bądź jakiegokolwiek znajomego , a jako kwotę wypłaty wybieramy dokładnie 1 PLN 3) Zapisujemy kod i wciskamy dalej...
a swoja droga to expekt powinnien uprzedic ze na voucher nie mozna dawac 1 pln i co? dostalbym bana za to ze np. chcialem sprawdzic jak dziala ten przelew i wyslalem znajomemu 1 pln, lub za to ze mu podarowalem 1 pln
nie wiem czemu wszyscy je#!ą banhuntera, przeciez dzieki niemu wiemy ze nie tylko oferta expekta jest do dupy ale i system dzialania tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dam, usunąłem tę bezsensowną wiadomość z innego działu, a później postanowiłem przenieść ją tutaj gdzie możemy sobie o tym podyskutować.
Po pierwsze ja usunąłem tamtą wiadomość a nie ktoś inny. Tu na 'mecz.pl' bardziej przydatne są informacje o tym jak wygrać pieniądze a nie jak je ukraść. Czy jak ktoś zapomni zamknąć samochód to czy wyciągasz mu radio Dam? Czy to jest ok? Czy tłumaczysz się, że powinien był zamknąć furę, i że to nie jest Twoja wina?
Złodziejstwo trzeba tępić, tym bardziej że tego typu działenie szkodzi ogólnemu wizerunkowi polskich klientów w firmach bukmacherskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
tak wszystko sie zgadza......ale czy niektóre praktyki buków w tym expektu to nie powiedzmy złodziejstwo?????? kali ukrasc dobrze kalemu juz gorzej......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał _gerg: [qb]tak wszystko sie zgadza......ale czy niektóre praktyki buków w tym expektu to nie powiedzmy złodziejstwo?????? kali ukrasc dobrze kalemu juz gorzej......[/qb] hmmm ja nie znam praktyk expektu bedacych 'powiedzmy zlodziejstwem', ale moze wiesz cos czego ja nie wiem... wg mnie buk jest OK. jestem stanowczo przeciw nabijaniu zlotowek w ten sposob, ale z drugiej strony nie rozumiem tez oburzenia Conrada na zalozenie takiego tematu. informacja BanHuntera jest wazna i jak najbardziej zwiazana z bukmacherstwem. nie chcialbym miec zablokowanego konta jesli sprawdzajaco wysle koledze voutchera za zlotowke (nigdy nie sprawdzalem dzialania voutcherow, a z natury ciekawski jestem). i rzeczywiscie zle to swiadczy o expekcie, ze majac taka dziure w oprogramowaniu i wiedzac o niej nie potrafia jej usunac, tylko stosuja polsrodki w postaci blokowania kont.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb] Po pierwsze ja usunąłem tamtą wiadomość a nie ktoś inny. Tu na 'mecz.pl' bardziej przydatne są informacje o tym jak wygrać pieniądze a nie jak je ukraść. Czy jak ktoś zapomni zamknąć samochód to czy wyciągasz mu radio Dam? Czy to jest ok? Czy tłumaczysz się, że powinien był zamknąć furę, i że to nie jest Twoja wina?
Złodziejstwo trzeba tępić, tym bardziej że tego typu działenie szkodzi ogólnemu wizerunkowi polskich klientów w firmach bukmacherskich.[/qb] Drogi "kolego" nastepnym razem zanim zaczniesz kogos wyzywac od zlodziei zastanow sie troche bo widze ze tak mocne slowa bez trudu przychodza Ci na jezyk. Gdybym chcial cos "ukrasc" z expektu nie chwalilbym sie takimi ciekawostkami i popracowal nad ta sprawa w zaciszu domowym, a uwierz mi przy odrobinie pomyslowosci wyciagniecie znacznej sumy nie sprawiloby problemu. A to ze expekt nie potrafi poradzic sobie z tak prostym bledem i wyzywa wszystkich na okolo od oszustow i zlodziei pozostawie bez komentarza. Zeby bylo jasne nie mam nic przeciwko tej firmie bo jako jedna z nielicznych odwazyla sie wejsc na nasz "niepewny" rynek, ale odrobina powaznego traktowania klienta sie nalezy, nawet tego polskiego klienta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|