Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19
KIDD #954251 12/02/2007 18:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Porażka u siebie 0-3 z liderem i nadal okupuję 6 miejsce w lidze.

Bonus: Unibet
KIDD #964888 15/02/2007 22:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
jak tam po treningu? u mnie słabiutko frown

Maxero #965730 16/02/2007 12:08
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
Originally Posted by delpiero13
jak tam po treningu? u mnie słabiutko frown

beznadziejnie

cylu #965920 16/02/2007 13:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
O! Konrad Cylka! Internetowy oszust!

laugh



Nie mogłem się powstrzymać smile

Zbigniew #968006 17/02/2007 09:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
http://www.sonda.pl/wyniki.php3?id=461613&uid=343163

prosze o poparcie smile założyłem sie z kolem o 5 dych

Maxero #968082 17/02/2007 10:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Moi nowi zawodnicy,prosto ze szkółki:

Wit Bazan, wiek 17
wartość: 403 000 zł, wynagrodzenie: 5 700 zł
bardzo dobra forma


niedostateczna kondycja,
tragiczna szybkość,
bardzo dobra technika,
słabe podania,
beznadziejny bramkarz
niedostateczny obrońca
mierny rozgrywający
celujący strzelec



Kazimierz Krzyśków, wiek 18
wartość: 219 000 zł, wynagrodzenie: 3 500 zł
bardzo dobra forma


tragiczna kondycja,
niedostateczna szybkość,
niedostateczna technika,
dobre podania,
tragiczny bramkarz
niedostateczny obrońca
solidny rozgrywający
dostateczny strzelec


KIDD #988041 24/02/2007 18:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zaliczyłęm w tym tygodniu aż 3 skoki defensywy i mam już 2 boskich obrońców.




Kazimierz Krzyśków, wiek 18
wartość: 219 000 zł, wynagrodzenie: 3 500 zł
bardzo dobra forma

Poszedł za 400 000.

KIDD #989864 25/02/2007 10:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Na liście transferowej znajduje się 2 moich zawodników:


Wystawiony za: 20 000 zł
Najwyższa oferta: 217 000 zł [Real Madrid Sv]
Koniec licytacji: 26.02.2007 20:00



Wit Bazan, wiek: 17
wartość: 442 000 zł, wynagrodzenie: 5 700 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
świetna forma, beznadziejna dyscyplina taktyczna


niedostateczna kondycja, beznadziejny bramkarz
tragiczna szybkość, niedostateczny obrońca
bardzo dobra technika, mierny rozgrywający
słabe podania, celujący strzelec




Jakob Turdelja, wiek: 23
wartość: 1 373 000 zł, wynagrodzenie: 10 500 zł
klub: WENECJA, kraj: Hrvatska
magiczna forma, dostateczna dyscyplina taktyczna


dobra kondycja, tragiczny bramkarz
bardzo dobra szybkość, olśniewający obrońca
dobra technika, mierny rozgrywający
solidne podania, beznadziejny strzelec

KIDD #989869 25/02/2007 10:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jakob Turdelja

Wystawiony za: 100 zł
Najwyższa oferta: 224 000 zł [FC-Mattes-Q]
Koniec licytacji: 26.02.2007 22:02

KIDD #994109 26/02/2007 20:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Wit Bazan, wiek: 17
wartość: 442 000 zł, wynagrodzenie: 5 700 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
świetna forma, beznadziejna dyscyplina taktyczna


niedostateczna kondycja, beznadziejny bramkarz
tragiczna szybkość, niedostateczny obrońca
bardzo dobra technika, mierny rozgrywający
słabe podania, celujący strzelec



POSZEDŁ ZA 1 567 890 zł. DO KASY KLUBU WPŁYNEŁO 1 505 174 zł.

KIDD #998936 28/02/2007 08:14
Dołączył: May 2004
Posty: 439
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 439
jestem początkujący i mam pytanie do doświadczonych graczy rozgrywam mecz jak ustawic taktyke, gdy klikam edytuj to pozniej nie zapisuje mi wybranego ustawienia

faraon307 #1010504 02/03/2007 21:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli edytujesz taktykę to żeby Ci ją zapisało to musisz zrobić przynajmniej 1 zmianę w stosunku do poprzedniej taktyki. Jeśli już tą zmianą zrobisz to naciskasz SAVE i zapisuje Ci wybraną taktykę.

KIDD #1010521 02/03/2007 21:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Zapomniałem dopisać, że musisz jeszcze utworzyć daną taktykę - dopiero wtedy pojawi się ona jako domyślna na Twój kolejny mecz.

KIDD #1016797 04/03/2007 17:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiaj zmieniłem trenera juniorów z olśniewającego na magicznego.

KIDD #1027837 08/03/2007 16:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiejszy junior - solidny:

Arkadiusz Kulpaka, wiek: 18
wartość: 94 000 zł, wynagrodzenie: 2 300 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


przeciętna kondycja, tragiczny bramkarz
beznadziejna szybkość, dostateczny obrońca
tragiczna technika, tragiczny rozgrywający
tragiczne podania, przeciętny strzelec


Do piachu.

KIDD #1027849 08/03/2007 17:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dzisiaj dorobiłem się już 3 boskiego obrońcę. Ten trzeci jest rownież aktualnym reprezentanten RPA (ponad 60 meczy w reprezentacji).

KIDD #1035856 11/03/2007 08:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czy ktoś jeszcze tu będzie pisał, czy już tylko ja się interesuję sokkerem ???


Dostałem karę dwudniowego bana na forum sokkera za napisanie tematu postu dużymi literami. smile

KIDD #1036341 11/03/2007 13:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
lol laugh


Kidd sokker jest biedny, nie nabijaj postów tongue

chodź na planeratium, tam się wykażesz wink

Baqu #1037864 11/03/2007 20:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Nie gram w tamto. Dziś w sokkerze wystawiłem na TL reprezentacyjnego obrońcę RPA, który ma pewne miejsce w reprezentacyjnej 11. Za 2 dni koniec licytacji.

KIDD #1071543 23/03/2007 22:15
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
jestem nowy na tym forum,ale w sokkera gram juz jakis czas,wiec chetnie sie wymienie doswiadczeniem z innymi uzytkownikami tego forum...na razie gram w 6 lidze,ale licze na awans do wyzszej ligi...

Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1