Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#99038 29/04/2003 01:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. Przyglądając sie przez dłuższy czas czatowi doszedlem do mysle trafnego wniąsku i myślę ze znajdzie sie dosyć spore grono osób ( z tego co słyszałem) ktore moje slowa jest w stanie potwerdzić. przechodząc do meritum sprawy: osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku. Sposób w jaki odnoszą sie do niektorych osob zwłaszcza nowych użytkowników jest naganny i psuje wizerunek i dobro domeny ,,mecz.pl'' , zauważyłem rownież co bardzo istotne- owi ludzie mają takie wysokie mniemanie o sobie ze każde sprzeciwienie sie ich słowom konczy sie tzw. banem z info o treści typoowej dla nastoletnich gówniarzy.

Te sowa krytyki maja za zadanie spojrzec prawdzie w oczy - to co sie dzieje na forum i na czacie jest źle i ja to nie pierwszy zauważyłem. Oczywscie jest grono ludzi na czacie ktore w wyniku dłuższej znajomosci na pewno bedzie bronic tzw. opów o ktorych była mowa- jednak własnie w tym tkwi błąd, to jest zasłona dymna przed okrutną prawdą.

Slowa te są skierowane do wszystkich moderatorów mecz.pl i licze ze w szybkim tępie zostana wyciągnięte właściwe wnioski i odpowiedni osoby zostaną uwolnione z funkacji ktore co tychczas pełnia.

Nie operowałem nickami ponieważ te osoby dobrze sobie zdaja sprawę o kim mowie. Proszę również o nie kojarzenie mnie z zadnymi ,,buntownikiami'' ktrzy wyrobily sobie juz tu marke.

Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ

JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO.

Bonus: Unibet
#99039 29/04/2003 01:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#99040 29/04/2003 01:59
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Brawo Stsik znów to samo zaczyna się pewnie mama mu napisała ten post bo on nie jest w stanie takiego czegoś napisać.

#99041 29/04/2003 02:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
podpisuje sie raz miesiac temu wszedlem pierwszy raz jako guest zostalem wyzwany ze jestem guestem i oczywiscie oddalem i dostalem bana od tej pory wchodze 2 razy w tygodniu jak potrzebuje tylko wynik live ...

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#99042 29/04/2003 02:10
Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!!

#99043 29/04/2003 02:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie!

#99044 29/04/2003 02:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Intruzik, z nickiem czy bez, prawda jest taka, że niektórzy "podwładni" artha uprawiają samowolkę...

#99045 29/04/2003 02:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb]
Moze trafiles na Sc???

#99046 29/04/2003 02:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witma ponownie panie intruz- reguły sa takie ze nie masz prawa podważac tego co powiedzial hazardzista. nie wsazyscy prosze sobie wyobrazić mają tyle czasu co ty zeby bawic sie w logowanie zapisywanie itp. większośc chce po prostu wejsc i coś sprawdzić a wy to uniemozliwiacie.

#99047 29/04/2003 02:16
Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
heheh Bunt
nie masz czasu by wklepac 5 literek ? to poco wlazic na czat ? poco wlaczac komputer ??????
kto kaze sie logowac ?????????

#99048 29/04/2003 02:18
Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
Quote
Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb]
Moze trafiles na Sc???[/qb]
toomeq moze pólnocny wschód ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#99049 29/04/2003 02:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jeszcze raz prosze o głos wszystkich którzy mieli jakiekolwiek problemy ta sprawa nie jest błacha, jak widać pewne osoby z ,,kregu pewniej osoby majacej opa'' lekcewazy ten problem. to Jest problem wszystkich uczestnikow i każdy ma prawo wyraźić swoją opinie - a to że dzieje sie źle wiadomo nie od dziś, slyszalem juz o opiniach w stylu ,,reżim artha i jago ,,podwładnych''

Conrad prosze o pilna interwencje w imie wszystkich

#99050 29/04/2003 02:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
gwoli wyjasnienia - nie ma zadnych "podwladnych"

#99051 29/04/2003 02:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Jestem stałym "bywalcem" kanału mecz.pl i potwierdzam opinie, że każdy kto zachowuje się odpowiednio tak samo odpowiednio jest traktowany. Jedynym warunkiem jest posiadanie własnego zarejstrowanego nicka. W czym problem panie Bunt?

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#99052 29/04/2003 02:31
Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
hunter ,jak ktos nie chce nie musi rejestrować !
wystarczy wpisac /nick .... i koniec

#99053 29/04/2003 02:32
Dołączył: May 2002
Posty: 229
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 229
Zarejestruj się, nie flooduj, nie podawaj złych wyników to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Pozdrawiam
PS. Może problem w niewiedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

reg-pl: Rejestracja: 1. napisac komende /ns register haslo email *** 2. poczekac na e-maila z komenda do werfikacji i po jego otrzymaniu wpisac komende do weryfikacji: /ns verify AAA.... *** 3. identyfikacja (przy kazdym polaczeniu sie z siecia Webnet): /ns identify haslo *** przykladowa konfiguracja mIRC: http://www.owca.civ.pl/kasaserwis/sts/mirc/mirc02a.gif

#99054 29/04/2003 02:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Czat jest zarządzany przez odpowiednich i odpowiedzialnych ludzi z arthem na czele i żadnych zmian ani nowych wyborów zarządu się nie przewiduje.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bunt - swój cel osiągnąłeś ,bo za taki na pewno uważasz odrobinkę rozgłosu i kilkanaście postów w tym temacie - no tak , każdemu coś od życia należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich czatowiczów! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#99055 29/04/2003 02:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana

#99056 29/04/2003 02:43
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana[/qb]
Bunt za duzo trawy wypaliles lub Absinth zle Ci zrobil.
Czat jest normalnym czatem jak ma byc. Prowadza go konkretne osoby. A co do artha to widze ze nie znasz 15 przykazanie czatowskie mecz.pl ktore brzi : Nie bierz imie pana artha do brudnej buzi nadaremnie.

Pozdrawiam

#99057 29/04/2003 02:53
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. [/qb]
Zarejestrowany: 28-04-2003 - no i trzeba było po raz kolejny sie zarejestrować bo ostatnio pare razy dostało się bana na forum

Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb] osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku.
[/qb]
proponuje żeby osoba o nicku Bunt dostała opa na czacie bo chyba o to tu chodzi od samego poczatku podobny temat pojawił się rok temu na forum treść prawie identyczna

Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ
[/qb]
Jestem za proponuje usunąc durny temat i zbanować IP oczywiście z odpowiednim komentarzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO
[/qb]
Na pewno o to ci chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ostatnio na forum pojawił sie temat o obraźlwej treści dotyczącej osoby z chata trudno sie dziwić że na dowidzenia dostajesz pożegnanie typu w******alaj po tym co napisałeś to i tak duża kultura ze strony "opów"

Na koniec do wszystkich niewtajemniczonych nie dajcie się zwariować jakiemuś 13-latkowi który nie ma co robić jego zachowanie jest skandaliczne proponuje zamknąc bezsensowny temat

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1