Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#99058 29/04/2003 03:06
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Witam

Bunt trza bylo skopiowac caly text jak rozmowa wygladala i wkleic tutaj, może byśmy zlali tą osobę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#99059 29/04/2003 03:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
widzę ze niektore osoby tutaj z korzenia komunistycznymi są. wy wszyscy myslicie ze wszystko ma byc tak jak jest głos wiekszosci sie nie liczy - liczy xie tylko to jak mowi arth i spólka a wszelkie proby zmiany ich decyzji kończa sie wybluzganiem i osmieszeniem na oczach wszystkich

takkk najlepiej zamknąc ten temat w chlere no bo jakze jezeli ktos ma odmienne zdanie lub mowi cos złego o rzadach arth i jego paczki to jest zly i trzeba go wyrzucic...

komunistyczne korzenia sie odzywaja panowie...

Conrad prosze o interwencje i uwzglednienie naszej opinii

#99060 29/04/2003 03:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
adam na jakiej podtawie twierdzisz ze masz 13 lat ??? Myśle ze nie dorosłes do takich rozmów bo twoja wiedza ogranicza sie do tego ze myslisz - skoro ma inne zdanie niz ja tzn. ze jest nmałolatem

zastanow sie czlowieku o czym ty piszesz dwa razy zanim cos wkleisz bo własnie skompromitowales na oczach wszystkich

#99061 29/04/2003 03:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
WITAM WSZYSTKICH, MILEJ LEKTURY :zobacz: HEHE CHCIALEM OPISAC MOJE ZDANIE NA TEMAT CZATA I PEWNIE ZOSTANE WYZWANY OD STSIKÓW I INNYCH TU NA FORUM I NA KANALE #MECZ.PL GDZIE TERAZ ZROBILO SIE TROCHE ZAMIESZANIA PO ZAMIESZCZENIU TEGO POSTA PRZEZ BUNT-A. ALE DO DZIELA... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
JESTEM UZYTKOWNIKIEM TEGO FORUM I ROWNOCZESNIE CZATA OD JAKIEGOS CZASU I MOJ NICK WIEKSZOSC WIARY KOJARZY. OSTATNIO WYPOWIEDZIALEM SIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU I ZOSTALEM WYZWANY PRZEZ JEDNA OSOBE... W ZWIAZKU Z TYM ODWDZIECZYLEM SIE BO CHYBA NIKT NIECHCE BYC WYZYWANY BEZ POWODU A NA CZACIE CHYBA MOZNA SIE WYPOWIADAC NA TEMAT MECZY... WIEKSZOSC ZNA TA CALA SYTUACJE JAK DOSTAWALEM CIAGLE BANA... MIALEM NAGLOSNIC TA SPRAWE TAK JAK ZROBIL TO BUNT ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE.... : CD...

#99062 29/04/2003 03:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
PO TYM JAK OMIJALEM BANY I WYWALANO MNIE CIAGLE Z CZATA Z WYZWISKAMI ZGLOSILEM SIE POPROSTU DO ARTH-A I WYJASNILISMY ELEGANCKO SPRAWE...
A TO MOJ OPIS NA TEMAT OPOW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> MYSLE ZE WIELU ZAINTERESUJE:
ARTHX - UWAZAM ZE TEN CZLOWIEK JEST NA WLASCIWYM MIEJSCU, POPROSTU GOSC ODWALA KAWAL DOBREJ ROBOTY, WSZYSTKO ELEGANCKO KAZDEMU TLUMACZY CZASEM AZ ZA BARDZO I Z TEGO CO ZAUWAZYLEM NIEDAJE NIKOMU BANA BEZ POWODU A JAK JUZ DAJE TO I TAK JEST ZE TAK POWIEM DELIKATNY , JEST OK I POWINIEN JAK NAJBARDZIEJ DALEJ SIE W TO BAWIC...
KAFEL - Z TYM PANEM NIEMIALEM ZE TAK POWIEM DOCZYNIENIA ZABARDZO, ALE TEZ NIEWIDZIALEM ALBO NIEZAUWAZYLEM ZEBY NADUZYWAL SWOJEJ FUNKCJI... ALE MOZE SIE MYLE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> POPROSTU JAKOS NIEWYROBILEM SOBIE ANI ZDANIA NA MINUS ANI NA PLUS NA JEGO TEMAT...
HRABIA_LIDER - TEN PAN JAK WIEKSZOSC Z WAS DOBRZE WIE MIAL ZE MNA NA CZACIE MALE SPIECIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DZIEKI TEMU ZOSTALEM CHYBA REKORDZISTA BANOW ALE NIE W TYM RZECZ... JAK SAM CZESTO MOWI TEN PAN POPROSTU LUBI DAWAC BANY I JEST ZA TO NIELUBIANY ALE NIEPOTRZEBUJE PRZYJACIOL NA CZACIE... NIEZNAM GO NA LIVE ALE Z CZATA WNIOSKUJE ZE MA TROCHE WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I CZESTO TROCHE PRZEGINA BO POPROSTU NIEODPOWIEDNIO SIE ODNOSI WLASNIE DO NOWYCH I NIEZNANYCH MU LUDZI ALBO WLASNIE JAK KTOS COS POWIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU A ON MA INNE ZDANIE... ALE JAK WIDAC I TAKI KTOS JAK JA POTRAFIL DOJSC Z NIM DO POROZUMIENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ALE GOSC JEST NIE DO POBICIA HEHE... CD...

#99063 29/04/2003 03:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
REASUMUJAC: UWAZAM ZE Z LUDZMI OBECNYMI NA CZACIE NIEDA SIE WYGRAC PANIE BUNT OTO POWODY:
WIELU LUDZI JAK ZAUWAZYLEM SIE ZNA NA LIVE (OKOLICE MIASTA BIALYSTOK) PONADTO ATMOSFERA NIEBYLA BY TAKA ZLA GDYBY RZECZYWISCIE KAZDY BYL ROWNO TRAKTOWANY GLOWNIE CHYBA PRZEZ PANA LIDERA GDYZ CZASEM NAWET JAK KTOS FLODUJE NIEDOSTAJE ODRAZU BANA A JAK JA BYM ZROBIL TO SAMO TO BAN DOZYWOTNI ODRAZU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POPROSTU MYSLE ZE LUDZIE SIE ZNAJA I ZE TEGO JUZ SIE NIEZMIENI PANIE BUNT TAK JEST WSZEDZIE LICZA SIE ZNAJOMOSCI I CHYBA SAM BYS TAK POSTEPOWAL, TAK JEST ROWNIEZ I NA INNYCH CZATACH... TAKI JUZ TEN SWIAT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> UWAZAM JEDYNIE ZE RZECZYWISCIE NIEKTORZY UZYTKOWNICY SA ZE TAK POWIEM FAWORYZOWANI I OPY IM POZWALAJA NA WIECEJ (BIALYSTOK) WYJSCIA WIDZE TAKIE Z TEJ SYTUACJI:
ZABIERANIE + OSOBOM KTORE PRZEGINAJA I ZEBY TYLKO MOGLY GADAC NA PRIVACH BEZ BANOWANIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , ZROBIENIE PRZEDE WSZYSTKIM REGULAMINU I PRZESTRZEGANIE GO !!! A NIE ZE LUDZIE Z BIALEGO. WYZYWAJA INNYCH I NIEMAJA BANA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NIEBEDE TU WYMIENIAC I NIEMOWIE ZE JESTEM JAKIS SWIETY I NP: NIGDY NIEFLODOWALEM ALE RACZEJ NIEPRZEGINAM,A JAK JUZ TO ROBIE COS CZESTO W ZARTACH I WIECZOREM JAK JEST MALO TYPA I NIEPRZESZKADZA TO TAK BARDZO INNYM ALE GDY SA WAZNE JAKIES MECZE TO NIEPRZESZKADZAM INNYM UZYTKOWNIKOM, PISZE SE POPROSTU ROZNE RZECZY JAK JEST CICHO NA KANALE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I CHYBA WIEKSZYCH PROBLEMOW NA CZACIE OPROCZ TEGO JEDNEGO NIEMIALEM... UWAZAM ZE NIEKAZDY JEST SWIETY I POPELNIA BLEDY ALE PANIE BUNT GDYBY PAN NA PRIVIE SKONSULTOWAL SIE Z ARTHX-EM CZY Z INNYM OPEM TAK JAK JA SPRAWA ZOSTALA BY WYJASNIONA BEZ PROBLEMU CO NIE PANIE LIDER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> MOZE TEZ POWINNO BYC TAK ZE TYLKO ARTHX BY MIAL OPA ?? ON NAPRAWDE KONKRETNIE PROWADZI TEN KANAL I NIEWIDZIALEM ZEBY KOGOS WYZWAL NAWET ALBO PRZEKLNAL A JESLI TAK TO ZADKO... UWAZAM ZE TROCHE SA NIEKTORZY FAWORYZOWANI ALE NIC SIE W TEJ SPRAWIE CHYBA NIEZMIENI BUNT, POPROSTU TAKIE SA PRAWA TEGO SWIATA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> PAN CONRAD POWINIEN JEDNAK COS Z TYM ZROBIC !!!!!

#99064 29/04/2003 03:39
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
WIDZE ZE JUZ ZACZELO SIE STSIKOWANIE ITD. NIZ NORMALNY DIALOG... MYSLE ZE KAZDY POWINIEN PODAC JAKIES NORMALNE SPOSTRZEZENIA A NIE TYLKO WYZYWAC BUNTA I JECHAC PO NIM !!!!!! TERAZ TO JUZ JA PEWNIE BEDE POGRZEBANY HEHE....
MI TEN CZAT TERAZ PO WYJASNIENIU TEJ SPRAWY PASUJE I CZY BEDE ZMIANY CZY NIE TO MI TO RYBKA W SUMIE... MOGA BYC ZMIANY ALE I NIEMUSZA GDYZ... NARAZIE PRZESTALEM MIEC PROBLEMY , DZIEKI ZA PRZECZYTANIE MOJEJ LEKTURY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POZDRAWIAM I POWODZENIA W TYPOWANIU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
NA KONIEC PRZYTOCZE SLOWA CHWALONEGO PRZEZE MNIE ARTHXA: CZAT JEST DLA WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW MECZ.PL !!!!! A WIEC ZAPRASZAM WSZYSTKICH , NIEMUSICIE SIE BAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: KONIEC TEMATU I OBY MNIEJ TAKICH SPIEC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
A TERAZ TO JUZ PODPISALEM NA SIEBIE WYROK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#99065 29/04/2003 03:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dymeczek doskonale cie rozumiem, sam znam kilka osob ktore sa poszkodowane przez TA OSOBE Z BIAŁEGOSOTKU , ktory ma opa.

Conrad masz kolejny dowod na to ze władze posiadaja osoby niekompetentne. prosze o interwencje

Prosze rownoczesnie o wpisywanie sie innych osob ktore sa tak jak m.in. dymeczek poszkodowane ja w pelni rozumiem tych ludzi i po to sie odezwalem aby im pomoc bo uwazam ze nie mozna tego juz tolerowac...

#99066 29/04/2003 03:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dymeczek dlaczego tak kłamiesz dostałes bana za to ze ublizyłeś mi, a piszesz i kłamiesz w zywe oczy ze za jakiś mecz buhahaha kompletna bzdura.Ale widzę ze moja rozmowa z tobą nie poskutkowała i olałes mnie okey rozumiem na przyszłosć.

Co do człowieka który teraz załozył ten temat to własnie był na czacie i dostał bana za podszywanie się za osoby,a ze ma zmienne ip to wchodzi co chwile pod inne nicki i nie dośc ze flodduje to obraza nie tylko opów bo to juz przyzywczajenie a innych uczesników czata.

Zresztą nie wiem po co ten temat juz niejednokronie rozmawaiłem z Conradem jak i arth i wiadomo ze z przypadku ani arth ani ja nie dostalismy opa , a po drugie to typ stsika alias bunt czy dymeczka flodującego robicie to z zazdrosci bo chielibyscie opa !To tyle

#99067 29/04/2003 03:44
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
chcialem przeprosic tylko uzytkownikow za tak dlugie posty ale problem staralem sie dosc doglebie opisac... ciekawe co o tym sadzicie , prosze tez o wypowiedzi roznych osob z forum ale na temat forum a nie wyzywania sie !!! chyba ze macie po 15 lat i to lubicie, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99068 29/04/2003 03:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...

#99069 29/04/2003 03:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...[/qb]
...najpierw piszesz ze jestes uzytkownikiem czata od 2 lat a teraz ze "nie bawisz sie w czaty" ...cos dziwnego :rolleyes:

...idz moze juz lepiej spac stsik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#99070 29/04/2003 03:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
kazdy ma swoje racje nikt niejest swiety, z nikim na czacie sie niewygra ale lider plissss niepisz tylko ze ja floduje bo dobrze chyba wiesz ze tego nierobie.... juz niemam sil pisac... uwazam ze jest w tym sporo mojej racji.... juz mnie rece bola od pisania ale text o flodowaniu mnie rozbroil bo ja niefloduje... koles sie pewnie zachowuje jak zachowuje bo wy mu niedacie spokojnie posiedziec... jest was wiecej i nieda sie z wami wygrac... ale moze mi ktos powiedziec jedna tylko rzecz... czemu zaden z uzytkownikow nieskarzy sie na arthx-a ??? chyba cos w tym jest

#99071 29/04/2003 03:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Ostatni mój post hehehe jak was nie banować jak wy nawet na forum nie umiecie sie zachowywać,jak ty Stsik alias Bunt tak samo Dymeczek piszecie duzymi literami gdzie sie nie pisze po zadnym forum i na żadnych czatach.

Stsik pokazałes teraz swoją klase nawet na ogólnoświatowym czacie dostałes bana za podawanie fałszywych wyników.

A jak macie takie problemy to napiszcie do Przyjaciółki albo Bravo,a nie tutaj płaczecie jak baby.

#99072 29/04/2003 04:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Hmmm cos w tym jest, co opisuje bunt z rok temu jako nowy na chacie zostalem brzydko potraktowany przez osobe, która wypowiedziala sie w tym temacie, a jest to zdaje sie op (nie arth) . Chodzilo o zwykla roznice zdan ale zostalem tak potraktowany , ze od tego czasu na chacie bylem moze z 2 razy , nie mam ochoty byc przez jakiegos typa opieprzany tylko z tego powodu ,że mam inne zdanie od niego .

Pozdrawiam

#99073 29/04/2003 04:03
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
lider czepiasz sie w tym momencie drobiazgow napisalem te bodajze 4 ze 150 kilku postow duzymi literami zeby sie wyodrebnialy bo to dosc wazny temat czemu wy piszecie na temat ludzi co sie wypowiadaja a niepiszecie argumentow na temat czata i wogole co bedzie z tym zeby wkoncu takimi glupotami sie niezajmowac... chyba lepiej siedziec spokojnie na czacie wtedy opy beda mialy mniej do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> te problemy niebiora sie znikad ale wypijcie se lepiej po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wlazcie na czata... chyba niemacie po 15 lat... sa wazniejsze sprawy a ja tylko opisalem dosc doglebnie moje spostrzezenia ale niemam zamiaru sie z nikim bic o czata buheheh bo to mnie smieszy, chcem se posiedziec spokojnie chyba tak jak kazdy

#99074 29/04/2003 04:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
LIDER WIDZE ZE TWOJA GLUPOA PRZORSLA SAMEGO CIEBIE. JESTES TAKIM PROSTAKIEM ZE NAWET SZKODA O OTBIE GADAC.

TY PO PROSTU JESTES BŁAZNEM I BŁAZNA Z SIBIE ROBISZ. MYSLISZ ZE WSZYSTKOCO ROBISZ I CO MOWISZ JEST DOBRE ZE CZLOWIEKOWI SLOWA NIE DASZ POWIEDZIEC ?? PSUJESZ WIZUREUNEK CAŁĘGO CZATA I WOGOLE CAŁĘGO BIAŁEGOSOTKU, TYLE JUZ BYLO SKARG NA LIDERA W PRZECIAGU 2 LAT ZE PO PROSTU DZIWIMY SIE ZE TEN CZLOWIEK JESZCZE NIE ZOSTAL ZDJETY.

CONRAD NA TWOJE RECE SKLADAMY POSTULAT:

ROZUMIEM ZE LIDER TO TWOJ KOLEGA, ALE DLA DOBRA CALEGO CZATA NIE MOZESZ TOLEROWAC CHAMSTWA, PROSTACTWA I GUPOTY. LIDER JEST OSOBA UNIEMOZLIWIAJACA PRAWIDLOWE FUNKCJONOWANIE TEGOZ CZATA I FORUM PROSZE CIE O NIEZWLOCZNE ODEBRANIE LIDEROWI OPA JAKO NAUCZKA NA PRZYSZŁOŚC. NIE UWAZAM ZE MY NIE JESTESMYBEZ WINY, ALE OSOBA KTORA BEZ DOWODOW PONIZA OBRAZA WYZYWA BEZBRONNYCH UZYTKOWNIKOW NISZCZY DOBRE IMIE TEGO CZATA I W TYM WYPADKU POWINIEN ZADECYDOWAC ZDROWY ROZSADEK CONRAD.

PROSIMY O POZYTYWNE ROZPATRZENIA NASZEGO PROJEKTU

#99075 29/04/2003 04:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Bunt - zachowujesz się jak kapuś albo kabel... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99076 29/04/2003 04:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.

#99077 29/04/2003 04:33
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1