Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#99078 29/04/2003 04:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Quote
Oryginalnie wysłał Seen:
[qb]bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#99079 29/04/2003 04:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb]
...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#99080 29/04/2003 04:41
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb]
...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?

#99081 29/04/2003 04:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb]
...moje gimnazjum juz jutro wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?[/qb]
...a ty ksiazke piszesz ?? :rolleyes:

#99082 29/04/2003 04:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
to było pytanie retoryczne

#99083 29/04/2003 05:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
A czy Bunt jest synem RAFTERA (tego co jezdzi na mecz LA i wpier...$) ?

#99084 29/04/2003 05:22
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Jeżeli ludzie z czata są tacy w porządku to powinni sprawę załatwić normalnie - zwyczajnie się porozumieć.

Mnie osobiście nie interesuje chat, ale miałem taki przypadek jak xeo, dlatego w ogóle piszę cokolwiek.

Ludzi, którzy uważają, że nowych użytkowników można obrażać uważam, że mają bardzo silne kompleksy.

#99085 29/04/2003 14:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb]
Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy

nie pozdrawiam

#99086 29/04/2003 14:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Hehe, treść i styl wypowiedzi Intruzika odpowiadają normom zschowania, jakie powszechnie panują na tym czacie.

#99087 29/04/2003 15:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze:

1) zachowania Bunta nie bede komentowal...

2) Nikodemus podobnie jak Ty zostalem wychowany , zeby nie tolerowac donosicieli...

3) Sheetee masz racje - jesli komus nie odpowiada taki czat jak jest niech znajdzie sobie inny

4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku??

5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha

6) Profit napisz kto i z jakiego powodu Cie obrazil - bo jeszcze nie widzialem nigdy Cie na czacie

7) znam wiekszosc osob z chata osobiscie , i wiem jak sie zachowuja> Jednak chyba kazdy z was zdaje sobie sprawe , ze tworzymy zgrana paczke i chyba wam to przeszkadza ... Bunt myslisz, ze pozwolimy zebys swoim tekstami zdegradowal ktoregos z opow albo obrazal innych uczestnikow ... wiele razy probowales i ani razu Ci sie to nie udalo . Sam dobrze zdajesz sobie sprawe , ze jesli wiekszoscia glosow karzesz nas wyrzucic stamtad , to i tak wszyscy zmienimy lokal, a Ty nie zostaniesz sam , tylko nadal bedziesz probowal nam zaszkodzic - juz na nowym czacie ... tylko jest jeden problem .. NIGDY CI SIE TO NIE UDA
Aha , jeszcze jedno - gwarantuje Ci. ze Kura jest osoba starsza od Ciebie , a kultura wymaga zwracania sie do takich osob z szacunkiem !

8) Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...

9) Scottie a ty nie cwaniakuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowka !

#99088 29/04/2003 15:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha
[/qb]
Kolego Kafel Jr. zastanow sie co piszesz bo:

1. Nie znamy sie ze zjazdu , nigdy nie bylem na zjezdzie , nie znam Cie , musiales mnie z kims pomylic .

2. Przeczytaj uwaznie mojego posta , przecierz napisalem ,ze to nie był arth. Co do artha to zgadzam sie z toba wporzadku gosc , nie moge o nim zlego slowa powiedziec .

Pozdrawiam

#99089 29/04/2003 15:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
Xeo nie byles w Borkach w tamtym roku? Szczuply , dlugie wlosy?

#99090 29/04/2003 16:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Nie, nie bylem . Wygladam tez troche inaczej , krotkie wlosy, postawny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#99091 29/04/2003 16:38
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]
4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku??
[/qb]
Kafel jasne ze tak niemysle, ale kazdy wie ze nawet tu na forum duzo jest takich osob i akurat tak sie przytrafilo ze osoba stamtad dala mi sie we znaki. Dla mnie temat jest narazie zakonczony i zapewniam wszystkich ze niechcem zadnego opa na tym czacie bo mi to niepotrzebne, moga byc opy tak jak sa teraz i dopoki mnie nikt niebedzie wyzywal w sposob przekraczajacy wszelkie granice to niebede tu pisal ( chociaz "prosił" mnie o to Lider, ale narazie niedam sie sprowokowac), bede tylko odpisywal na pytania kierowane do mnie, niema swietych i wiekszosc klnie i zdarzaja sie klotnie na czacie ale teraz jest narazie okey i niech tak zostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam

#99092 29/04/2003 17:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
heh... jeśli chodzi o [qb] arth'a [/qb] to :5gw: ...procedury rejestracyjne nie są wcale takie proste - całe sczęście, że [qb] arth [/qb] czuwa... thnx!

(...) kto zdążył ten przeczytał...

czytając wasz spór zwróciłem uwagę na pewną niekonsekwencję i chciałbym to wyjaśnić:

Quote
[qb]Intruzik [/qb] :
jak ktos nie chce nie musi rejestrować ! wystarczy wpisac /nick .... i koniec
Quote
[qb] hugobos [/qb] :
Zarejestruj się... ...to nie powinieneś mieć żadnych problemów
czy więć trzeba czy nie trzeba się rejestrować żeby uniknąć problemów?

#99093 29/04/2003 17:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze:
9) Scottie a ty nie cwaniakuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowka ![/qb]
he, zbijam się tylko z problemów chłopaków z gimnazjum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dobra, już nie będę
pozdro

#99094 29/04/2003 17:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veride jak niezarejestrujesz nicka to niepogadasz z nikim na privie ale na ogolnym tak, to chyba jedyny problem...

#99095 29/04/2003 18:09
Dołączył: May 2002
Posty: 229
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 229
Veride po rejestracji możesz używać wielu przydatnych bajerków a i PRIV dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jeśli nie chcesz się rejestrować, to chyba nie ma problemu wpisać /nick ...
Pozdrawiam

#99096 29/04/2003 18:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
wszedłem sobie na czata pierwszy raz ,miałem małe problemy z rejestracją nicka ale Arthx od razu mi pomógł ,nikt nie mnie zwyzywał ,nie obrażał ,jest OK . Mr Bunt zmień nicka i spróbuj jeszcze raz może tym razem uda ci się zaistnieć .I jeszcze na koniec, obejrzyj sobie film "Przeklęty " dużo zrozumiesz i wiele się nauczysz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
pozdrawiam

#99097 29/04/2003 19:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.

Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1