|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał Bunt: [qb]Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.
Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...[/qb] Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Ja ostatnio na czacie bywam żadko, ale jak bywam to szanuję jego zasady i kłopotów nie mam. Tyle w temacie. A jednorazowym prowokatorom w stylu Bunta powiedzmy stanowcze  Jak już ktoś wspomniał przydałoby się banowanie numerów, albo wprowadzenie opłat za rejestrację na forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Kafel Jr.: [qb]Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...[/qb] Nie miałem na myśli używania wulgarnych słów oczywiście, tylko ogólną mentalność i styl wypowiedzi, oto kolejny przykład: Oryginalnie wysłał kanion: [qb]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kafel chcialem zauważyć ze zachowanie lidera na czacie jak i bezsensowne wypowiedzi na forum dobitnie wskazuja na brak inteligencji. I prosze mi nie wmawiac ze on ma wyższe wykształcenie bo jakos sie tak stalo ze ludzi znam i człowieka z wyższym wykształceniem da sie poznac po sposobie wyrazania zdan, a ktos kto daje bany za odmienne zdanie, wyzywa i wysmiewa sie z innych na pewno tegoż wykształcenie nie ma.
Kolejnym przykładem nie tolerancji jest kanion ktro jak widac urzadza sobie zarty z tego powaznego problemu.
Jeszcze raz powtarzam jako stali uzytkownicy mecz.pl domagamy sie godnego poszanowania i rownosci wszystkich użytkowników. I dopoki pewne osoby ( z naszych wniąsków wyraznie wiadac ze chodzi głównie o mieszkanca białegostoku - LIDERA ) nie zostana ukarane i nie poniosa konsekwencji za swoje zachowanie, nadal bedzie istniec tzw. samowolka o ktorej była juz mowa w naszej dyskusji - poniewaz czarno na białym widać i nikt nie tego nie zaprzeczy ze własnie głownie LIDER uprawia niesamowitą samowolke..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
panie kafel prosze bez dowodow nie wchodzic mi z textami ze ja jestem młodszy od pana kury albo ze obrazałem kogos lub kiedys chcialem cos przejąc. nie masz ZADNYCH DOWODÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369 |
Panie Bunt kończ waść wstydu oszczędz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na mecz.pl siedze ponad 2 lata i nie mam żadnych problemów ludzie są na poziomie..a jak dostawałem kicka to za własne rpzegięcie i wybryki..czasem przyda się osoba , która nas troche przytemperuje..i wyciszy...bo emocje podczas meczów czasem są niebagatelne. Co do Lidera..., w którego tak rzucasz błotem..to zapewniam Cię.., że gość ejst na poziomie..spooko kumpel zawsze można się do neigo zwrócić..i nie mówie tego dlatego , ze jestem z Białegostoku, bo nie miałem ejszcze okazji z nim się spotkać...ale gość jest na poziomie..nie znasz go nieoceniaj..nosa w mleko wsadz..a nie nawijasz o kimś kogo wogóle nieznasz..To tyle z mojej stronie..zastanów się co ci to da?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369 |
trochę się zamotałem:) matura na karku..dużo nauki zrozumcie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wgryzajac sie w temat... Na czacie jak zreszta w kazdych nieformanych grupach spolecznych instieje zjawisko lobbingu. Osoby ktore znaja sie dluzej pilnuja swoich interesow i nie dopuszczaja "nowych" do swojego grona. Kazdy ktory w jakis widoczny spodob stara sie podwazyc status quo jest mniej lub bardziej jawnie zwalczany. Takie zjawisko da sie zauwazyc juz w przedszkolu. Tylko najlepiej zorganizowane instytucje potrafia sobie radzic z tym problemem. W Polsce majac na uwadze nasza kulturowa mentalnosc to zjawisko jest w kazdej organiazcji chlebem powszednim. Ja jestem na czacie od ponad roku a "Banik" to moj trzeci z kolei nick...Jak do tej pory nikt nigdy nie powiedzial mi zlego slowa, nigdy nie zbanowal...wszystko jest OK. Jezeli bunt zostales potraktowany nieodpowiednio, najpierw spytaj siebie samego dlaczego... Nastepna sprawa to publiczne ublizanie. Oczekujesz od innych kultury a sam zachowujesz sie marginalnie... Co do osob z wyzszym wyksztalceniem...w Polce to roznie bywa z jego zdobywaniem...( patrz poslanka Samoobrony, do sejmu wchodzila z podstawowym nie minely dwa lata,a juz w trakcie "drukowania" mgr.prawa w uczelni w ktorej rektorem jest jej kolega z partyjnej lawy...)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
własnie przed chwilą zgłosila sie do mnie pewna osoba ktora zostala BEZ POWODU wyrzucona z czata oto potwoerdzenie:
you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą
TO CHYBA WYSTARCZAJĄCE DOWODY ABY LIDER ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z OBOWIĄZKU PEŁNIENIA FUNKCJI ADMINISTRATORA..
NIE CHCEMY TOLEROWAC CHAMSTWA I NIERÓBSTWA.
APELUJE DO WŁADZ MECZ.PL PO RAZ KOLEJNY O PODJECIE DZIAŁAN.
CONRAD PROSIMY O JAK NAJSZYBSZA DECYZJE W TEJ SPRAWIE...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Wiesz co jeszcze nie masz odwagi Stsik sie przyznać ze to ty bo Condrad przypadkowo ci odblokował forum. Pisz sobie co chcesz,dopóki żyję masz dożywtniego bana na czacie MECZ.pl. Szkoda tylko umiesz się się podszywać a nie masz cywilnej odwagi,wczesniej Stsik,teraz Bunt,za miesiąc kolejny nick,cały ty!!!!.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU
INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
dymeczek is now known as LIDER_TY_***
Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.
Także pozdrawiam swoich Fanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą
a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał Bunt: [qb]you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą
a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...[/qb] NIE NOWYCH TYLKO CIEBIE !!!! wiec nie kłam i wypie****** bo juz sie nie chce z toba gadac... Temat nalezy zamknac moim zdaniem !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał _Lider: [qb]Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
dymeczek is now known as LIDER_TY_***
Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.
Także pozdrawiam swoich Fanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Co moge powiedziec . Bunt nie jest moim kolegą, nie znam go , nie zamienilem z nim słowa . Jesli natomiast kos podszywa sie pod mojego nicka to świadczy to tylko o jego poziomie i wieku . Nie wiem co mozna na to poradzic ? Na glupote nie ma rady . Tak lacze sie z Zabrza Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Bunt: [qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU
INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb] Miałem już nie pisac ale nie mogę sie powstrzymać "panie" Stsik własnie powyższym postem pokazałeś jaki jesteś naprawdę gdzie się podział twój styl wypowiedzi? "Kolega" po raz kolejny pękł emocjonalnie ; następnym krokiem bedzię temat na forum "Przepraszam więcej już nie będe wybaczcie zachowałem się jak gówniarz"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
z tym "zerem" ..hmm ... czyzby rodzina Leszka M. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Bunt czyli stsik ze cie jeszcze na forum nie zbanowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (i chyba cie tu trzymaja tylko dla posmiewiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 231 |
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$: [qb] Oryginalnie wysłał Intruzik: [qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb] Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy nie pozdrawiam[/qb] Ja nie pójde twoim śladem niestety ,może za pare miesięcy albo raczej lat , jak sie rodzina powiększy . Wiec kolegi do towarzystwa nie bedziesz miał przynajmniej przez pare najbliższych lat , ale umów sie z Buntem . P.S też ciebie lubie !!! nawet nie wiesz jak bardzo !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|