Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#99118 30/04/2003 04:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał [qb] _Lider [/qb] :
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
myślałem, że jak się zarejestruje nicka to nikt się nie będzie mógł pod nikogo podszywać... (?!)

Bonus: Unibet
#99119 30/04/2003 05:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał [qb] _Lider [/qb] :
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie
Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)
myślałem, że jak się zarejestruje nicka to nikt się nie będzie mógł pod nikogo podszywać... (?!)[/qb]
Ano przez 60 sek. niestety można sie pod kogoś podszywać :rolleyes: , jesli nie podasz w ciągu minuty hasła do danego nicka to " zmieniasz sie " w Guesta.

#99120 30/04/2003 12:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb]
No i oto prawdziwe oblicze buntu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Teraz ten temat mozna już spokojnie olać.

A założyciela rzeczywiście zapraszam do Białegostoku i życzę powodzenia w "Dopadaniu Lidera".

#99121 30/04/2003 16:00
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
a wiec tak:
z tym podszywaniem makos ma racje...
po drugie bunt brakuje Ci nickow ze uzywasz mojego ?? na poczatku myslalem ze to jakas sciema bo niebylo mnie wtedy przy komp. ale niezaprzeczyles ze to nie Ty, a wiec powiem ze kazdy z uzytkownikow czata dobrze wie ze potrafie jak ktos mnie wqrzy odpowiedziec pare milych slowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec ani Ty ani nikt inny niemusi mi pomagac a jesli juz komus tak bardzo sie ten nick podoba to niech zachowuje sie normalnie..
po trzecie czy Wy byscie sie pozabijali o tego czata ?? smiechu warte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak sie pozabijacie to nikogo niebedzie juz na tym czacie hehe...
ponadto podoba mi sie ze ten temat jest tak popularny co bylo do przewidzenia dlatego niepodszywalem sie pod innego nicka tylko pisalem pod swoim... wiedzialem co mnie czeka za to ale przynajmniej cala Polska teraz kojarzy moj nick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> okey koniec zartow... jedyne czego brakuje troche chyba na czacie to kilku kobiet moze one by rozladowywaly napiecie podczas meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ele mele dutki... mala pokaz............................. nóżki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
Paffendorf-Crazy Sexy Marvellous (Club Mix) jedzieeemmyyyyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#99122 30/04/2003 17:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
tez macie problemy panowie heh

#99123 30/04/2003 18:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb]
Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy

nie pozdrawiam[/qb]
Ja nie pójde twoim śladem niestety ,może za pare miesięcy albo raczej lat , jak sie rodzina powiększy . Wiec kolegi do towarzystwa nie bedziesz miał przynajmniej przez pare najbliższych lat , ale umów sie z Buntem .

P.S też ciebie lubie !!! nawet nie wiesz jak bardzo ![/qb]
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja ciebie jeszcze bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

ps. taka mala uwaga moze nie wiedziales o tym do piaskownicy nie jest ci potrzebny dowod wiec mozesz smialo isc do swoich ..

pzdr

#99124 01/05/2003 03:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OTO kolejny dowód nadesłany for me od jdngo z nowych uczestników czatu na to ze NIEJAKI LIDER jest wysoce nieodpowiedzialny i mozna rzecz GŁUPI i nie powinien pelnic funkcji opa..

<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Hrabia_Lider>2 LIGAA
<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Guest23832> martwie sie o kibiców jagi jak dojdzie do meczu śląsk-jaga

ble ble ble.. kicked by Hrabia_Lider(w******alaj jaga mistrzem pedale)

To chyba niepodwazalny dowod conrad ze jednak lider nie jest warty zlamanego grosza...

prosze o wpisy osob ktore mialy podobne sytuacjie jak pewna osoba ktora zglosila sie do mnie i wolala zachowac anonimowosc.

PROSZE JEDNOCZESNIE O NIEKOJARZENIE MNIE Z NIEJAKIM STSIKIEM PONIEWAZ TO SA TYLKO WASZE - BŁEDNE DODAM PRZEMYSLENIA, NA KTÓRE NIE MACIE ŻADNYCH DOWODÓW

#99125 01/05/2003 04:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
potwierdzam kilka razy bylem i akurat natrafilem na takie dialogi np. wlasnie podobne komentarze do jagi i niepozytywne do innych klubow np. widzewa ale tylko potwierdzam i mi to nie przeszkadza chyba ze bedza moje kluby obrazane wtedy tak...

ps.ten post prosze traktowac jako potwierdzenie a nie rozwiniecie niepotrzebnego i glupiego dialogu

pozdrawiam

#99126 01/05/2003 04:26
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 334
Cholera kto skasowal ten drugi temat Bunta ???? Pewna osoba chciala w nim sprzedac rower i obcasy do butów damskich! Chcialem rower kupic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99127 01/05/2003 04:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 111
ten rower to mój ....szkoda to mógłbyć niezły temat, coś mogłem w końcu zarobić.Bunt nie poddawaj się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99128 01/05/2003 05:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Właśnie dla próby chciałem wejść na tego czata i otrzymuję taki komunikat: "Cannot join channel: An access list entry prevents you from joining."! Czy obecnie to jakiś prywatny klub?!

#99129 01/05/2003 12:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Lider od Widzewa won <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#99130 01/05/2003 14:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]OTO kolejny dowód nadesłany for me od jdngo z nowych uczestników czatu na to ze NIEJAKI LIDER jest wysoce nieodpowiedzialny i mozna rzecz GŁUPI i nie powinien pelnic funkcji opa..

<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Hrabia_Lider>2 LIGAA
<Hrabia_Lider>JAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<Guest23832> martwie sie o kibiców jagi jak dojdzie do meczu śląsk-jaga

ble ble ble.. kicked by Hrabia_Lider(w******alaj jaga mistrzem pedale)

[/qb]
Jeśli ten tekst jest prawdziwy, to lider powinien nie tylko stracić opa, ale miec całkowity zakaz wjazdu na czat.

#99131 01/05/2003 18:12
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Brawo Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeszcze powiedz ze jesteś codziennym uczesnikiem czata,bo ja twój nick widzę pierwszy raz forum a co dopiero na czacie.
Bunt brawo zakładaj nowe tematy i nowe nicki ale i tak nic nie zdziałasz.Zresztą opa mam od niemal początku,wiadome było że bedą osoby co sie nie podoba jak dam kicka albo bana,poniewaz arth jest osobą łagodną i rzadko daje bany,jakos dostałem opa i arth mi nie zabrał czyli dobrze pełnię funkcje opa,choć normalka zawsze znajdą sie osoby co bedą zazdrościc i robic wszystko aby odebrano mi opa przykład:Stsik alias Bunt,ciekawy jestem jaki teraz nick załozy na forum.Powodzenia w dalszych oskarżeniach,pozdrawiam moich fanów:)

#99132 01/05/2003 20:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Brawo Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeszcze powiedz ze jesteś codziennym uczesnikiem czata,bo ja twój nick widzę pierwszy raz forum a co dopiero na czacie.
[/qb]
Na czat nie zaglądam, ale to nie znaczy , że nie mogę sie wypowiadać. Więc powtarzam,że jesli powyższy tekst , który podał bunt jest prawdziwy to powinienes zostać pozbawiaony funkcji operatora, czy to sie tobie podoba czy nie. Dla mnie to żadna różnica bo na czat nie wchodzę, ale jesli jest tak jak tu piszą to podzielam ich zdanie.
Na forum mnie nie widujesz pewnie dlatego, że sam tu nie siedziesz tylko banujesz gości na czacie.

#99133 01/05/2003 20:11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Nie znasz sprawy,a piszesz ze banuje i tak dalej,ehh kolejny mędrzec co nie wie co się dzieje ale musi coś od siebie dodać.

#99134 01/05/2003 21:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Lider, ja wyraźnie zaznaczyłem, że "jeśli to jest prawda", a nie napisałem jednoznacznie , że jestes winny. A co do banów, to sam przeciez napisałeś , ze tak robisz.
Dobra, ja się juz nie wypowiadam, powiedziałem co myslę po prostu.

#99135 01/05/2003 23:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Co ciekawe, "Hrabia Lider" nie odniósl się w żaden sposób do powyższego cytatu z czata. [Linked Image]

#99136 02/05/2003 01:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak widzisz trudno jest przeciwstawic sie rzeczywsitosci - a to ze prawda boli widac na przykłądzie Lidera. Jednak jak widzicie tzw. władza mecz.pl czyli conrad i inni nic nie robia aby tą sytuacjie jakos zmienic, wrecz przeciwnie robią wszystko aby prawda nie byla dalej opisywana na łamach mecz.pl

Jednak dobrze wszyscy wiecie kim jest Lider i ze za jego postepowanie powinien na tzw., ZBITY PYSK wyleciec z tego kanalu i dostac dozywotniego bana.

mam nadzieje ze Zostana poczynione jakies kroki aby tego typu sytuacji nie bylo wiecej..

PRZYKŁAD STRONNICZOSCI CONRADA WIDAC GOŁYM OKIEM - OTRZYAMŁEM INFORMACJE ZE ZAŁOŻYCIEL TEGO TEMATU, W KTORYM DLA MNIE ZAWARTE SA NIEZBITE DOWODY NA WINE LIDERA - NA DODATEK ZGŁASZAJA SIE OSOBY KTORE SA PORZYWDZONE A ON NIC NIE ROBI ( ON CZYLI CONRAD) W KAZDYM RAZIE USUNĄŁ ZAŁOŻYCIELE TEMATU Z LISTY ZAREJESTROWANYCH.

#99137 02/05/2003 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
''Nie znasz sprawy,a piszesz ze banuje i tak dalej,ehh kolejny mędrzec co nie wie co się dzieje ale musi coś od siebie dodać. ''

NIE ZNASZ SPRAWY ???

panie - ty myslisz ze sprawa polega na tym ze ty nikogo nie banujesz jestes grzeczny tylko wszyscy na ciebie sie nagle rzucili bez powodu ???

Radze sie udac do odpowiednie lekarza bo widze ze ty nie wiesz o czym mowisz.

PRZESZKADZASZ rozumiesz ?? KRZYWIDZSZ luzi swoim zachowaniem i powiem ci jedno jezeli myslisz ze jestes kims dzieki temu i kazdy przed toba ,,respekt'' to sie mylisz. JESTES DLA WSZYSTKICH ZEREM I POSMIEWISKIEM.

TAKA JEST PRAWDA

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1