|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Independiente 1-0 Argentinos 1 2.16 STS !!!!!!!!!! no i maszyna znowu dobrze wytypowala! pozdrawiam wzsystkich i zycze duzych wygranych! ps.i nie potrzebnie sie obawiales ze maszynka nie nie uwzglednia kto gra w jakim skladzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
27.10: Rudar Velenje - Primorje 1 2.6 Unibet
no cóż, tak późno, bo dopiero teraz unibet dał kursy - całkiem, całkiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
28.10: Hit Gorica - Koper 1 2.6 Unibet
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
435 Velenje-Ajdovscina 1,10 3:0 no to znowu sie maszyna spisala na medal! gratulacje!oby tak dalej! jest bardzo dobra skutecznosc jak na takie wysokie kursy! czekam na twoje nastepny typy!(tzn twojej maszynki) pozdrawiami zycze wszystkim duzych wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
czas na podsumowanie tygodnia:
weszły: 2001-10-23 Swansea - Darlington 1 2:0 (2.6) 2001-10-26 Independiente - Argentinos 1 1:0 (2.16) 2001-10-27 Rudar_Velenje - Primorje 1 3:0 (2.6)
nie weszły: 2001-10-27 Creteil - Istres 2 1:1 2001-10-27 Ejido - Numancia 1 3:4 2001-10-28 Hit_Gorica - Koper 1 1:1
odwołany: 2001-10-26 Worgl - LASK 2
-----------------------------------------
typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k
tydzień 3: 3/6 (50%) - 2,453/2,668 - 1,227 ----------------------------------------- ogółem: 11/25 (44%) - 2,634/2,760 - 1,159
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
następny tydzień:
i oczywiście: 30.10: Worgl - LASK 2 2.43 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> STS
niestety - obniżyli kurs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
30.10:
Mattersburg - Leoben 2 3.33 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
końcówka miesiąca była be <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - mógłbym się wyżyć w czarnej liście, ale mi się nie chce
tymczasem:
2.11: Schweinfurt - Hannover 1 2.8 William Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
2.11: Varzim - Braga 1 2.4 William Hill
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
... maszynka chyba się rozsypała. Ciekawy jestem czy jeszcze coś z siebie wypluje czy to już koniec el_sistemo ?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
powiedzmy, że jestem nie w humorze, więc ignoruję takie podejście - na tłumaczenie, jak wredny rozkład statystyczny bywa, nie mam siły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
4.11: Troyes - PSG 1 2.5 William Hill Hvidovre - Kolding 1 2.0 Unibet
ale miło, że ktoś o mnie pamięta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> he he
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam troche głópie pytanie: chodzi o 1 lige duńską Hvidovre-Kolding, jak te drużuny nazywają się u polskich buków ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzięki, pozdrawiam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
tak, chodzi o 1st division w Danii - niestety jest to druga liga duńska i polskie buki jej nie oferują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hi res_evil, mam do ciebie jeszcze jedno pytanie, trochę bardziej skomplikowane. czy mógłbyś mi wyjaśnić tak w skrócie jak wyliczać współczynnik ??? na podstawie ilości bramek strzelonych i straconych. i co ten współczynnik oznacz ??? kiedyś w tym temacie napisałeś coś o tym ale nie wiem do końca jak się to robi.
bramki_zdobyte bramki_stracone bramki_zdobyte (u siebie/na wyjeździe) bramki_stracone (u siebie/na wyjeździe)
1,045320451 0,862663358 -0,200000048 1,199999988
współczynnik=0,817530082 1:0,584324572 x:0,236028407 2:0,179647021
2,55x0,584324572 > 1.3
grać!!!
tak to mniej więcej wyględało, a chodziło w tedy o Bragnez ( ale to nie istotne ). mam ilość bramek i co z tym robię ???
z góry wielkie dzięki ! tak poza tym to nie przejmuja się ostatnim tygodniem, nieraz sie dzarza ! po prostu pech !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
najpierw podsumowanie:
weszły: 2001-11-04 Troyes - PSG 1 1:0 (2.5) 2001-11-04 Hvidovre - Kolding 1 5:3 (2.0)
nie weszły: 2001-10-30 Wörgl - LASK 2 3:1 2001-10-30 Mattersburg - Leoben 2 2:2 2001-11-02 Schweinfurt - Hannover 1 1:4 2001-11-02 Varzim - Sp.Braga 1 0:0
------------------------------------------------ typy trafione/grane - (procent) - średni kurs trafiony/grany - p*k
tydzień 4: 2/6 (33,33%) - 2,25/2,577 - 0,750 ------------------------------------------------ ogółem: 13/31 (41,94%) - 2,575/2,725 - 1,080
czyli nad kreską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale było już źle...
------------------------------------------------ teraz druga sprawa: minął miesiąc (to i tak mało), ale kto chce, może się zapoznać z "wyliczeniami" - oczywiście nie są jeszcze opisane z racji wpojonego we mnie w dzieciństwie lenistwa - ale jak będą (a chyba będą) to postaram się wysłać... zbieram zgłoszenia...
poza tym wiem, że 8% zysku na miesiąc to lekko mało - chociaż z odrobiną ryzyka można to zwiększyć do 45% realnego zysku (obracając wygranymi i grając za stosunkowo ryzykowne stawki) ale nie zawsze sts będzie dawał takie kursy na brazylijską ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zetrix: obawiam się że ci tego nie wytłumaczę (brak talentów pedagogicznych) - musisz zobaczyć wyliczenia i zdecydować czy masz jakieś dodatkowe pytania... (wbrew pozorom chętnie widziane)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Cze hi-res-evil czy jak Ci tam. Musze Ci pogratulowac ,bo jestem pełen podziwu dla twoich matematycznych wyliczanek,moim zdaniem wiesz na czym polega obstawianie,mimo iz ryzykowne ale przynoszące zyski. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mam do Ciebie prośbę czy mozesz w tym poscie umieszczac wszystkie swoje typy zarowno te ktore zamieszczasz na forum jak i te ktore grasz w realu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oczywiście jestem chętny. mój email: [email] [email protected]<br[/email] />z góry wielkie dzieki !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
10.11: Kolding - Horsens 1 2.75 Unibet
podaję już teraz, choć mecz dopiero w sobotę, bo ten kurs jest lekko podrasowany i nigdy nie wiadomo jak długo się utrzyma (ale czasem w unibecie są pewni swego i trzymają dziwne kursy do końca...)
-------------------------
sawi: gdybym miał tu podawać wszystkie typy, jakie gram w realu, to by mnie paluszki rozbolały od klepania - średnio ok.100 per week (nie licząc nba/mlb) a el_sistemo idzie w realu i idzie w takiej postaci jak na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
9.11: Veendam - Excelsior 1 2.25 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
11.11 Osasuna - Valencia 1 3.0 William Hill
|
|
|
Link skopiowany do schowka