Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#99138 02/05/2003 02:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Stsik/.../Bunt/Hifon/itd., za czat odpowiedzialny jest Arth i według mnie (oraz "starszych" użytkowników forum) odwala on kawał dobrej roboty. Jeśli miałeś _prawdziwy_ problem z zaistnieniem na czacie to wystarczyło zgłosic się do niego kulturalnie i z pewnością by Ci pomógł.

Bonus: Unibet
#99139 02/05/2003 03:00
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
****a kolejny debil ktory sie rejestruje aby tylko cos glupiego napisac - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: HiFon - jakos na razie nie widac i mozna policzyc na palcach ta cala rzesze ludzi ktorych zbanowal LIDER , czyli musial miec do tego powody. Obecnie na czacie zarejestrowanych jest ok 3000 ludzi a moze i wiecej, jakos nikomu nie przeszkadza jak widac z postow aby cos bylo nie tak z tym banowaniem (sa to jedynie jakies wyjatki), tym osobom po prostu chyba szkoda ze ta osoba ma OPA a one nie maja. Ktos pisal o koalicji pomiedzy ludzmi mieszkajacymi w okolicach Bialegostoku ktorzy stoja murem za Liderem wiec ja na to - jestem z Rzeszowa a wiec sa to dosc dalekie okolice Bialegostoku, i mimo ze kolesia nie znam a on mnie tez, mam szacunek jako do opa i cenie go za to ze potrafi zrobic z takimi frajerami na czacie porzadek bo bez niego z czata zrobilby sie burdel i jeden wielki syf. A jak widac nikt tego nie lubi. Wiec tez jestem po stronie Lidera tak jak caly czat (z wyjatkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pokemonom zakladajacym takie tematy mowie stop

#99140 02/05/2003 12:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał HiFon:
[qb]JESTES DLA WSZYSTKICH ZEREM I POSMIEWISKIEM.

TAKA JEST PRAWDA[/qb]
Dla mnie np nie ejst zerem, wiec jzu nei dla wszystkich, a tak swoja droga, zakladacie nowe konta, myslicie ze Conrad uwierzy bandzie jakichs nowych przeciwko staremu uzytkownikowi, ktory jest do tego opem? Kazdy moze sobie zalorzyc drugie konto, wejsc i se pobluzgac, oskarzac innych, osobiscie nie wchodze czesto na czat, lecz bylem tam 2 razy i po prostu odzywalem sie kulturalnie, mimo ze bylem jakos gosc, nikt mnie nei zbanowal itp. A jak wam sie cos nie podoba to zmiencie czat (albo weterynarza).

Pozdrawiam

#99141 02/05/2003 15:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Stsik/.../Bunt/Hifon/itd., za czat odpowiedzialny jest Arth i według mnie (oraz "starszych" użytkowników forum) odwala on kawał dobrej roboty. Jeśli miałeś _prawdziwy_ problem z zaistnieniem na czacie to wystarczyło zgłosic się do niego kulturalnie i z pewnością by Ci pomógł.[/qb]
jasne Conrad arth jest ok. tylko niechodzi tu akurat o zaistnienie na czacie, proponuje nowym uzytkownikom jak i tym ktorzy sa tu dluzej i na czacie aby przymykali oko na zachowanie Lidera wobec nich bo to i tak nic nieda a Wy potem bedziecie skazani na czytanie takich textow jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i prowokowani przez innych uzytkownikow, ciekawe jakbys Panie Conradzie zareagowal jesli by Cie jakis uzytkownik nazwal pedalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> takie texty poprostu sa denerwujace tym bardziej ze wyzywaja sie ludzie ktorzy do malolatow raczej nienaleza, poprostu chwalcie Lidera jak i to forum bo innego wyjscia niema... Da Bartek ludzie zakladaja nowe konta bo zapewne boja sie uzycia swoich prawdziwych nickow bo potem na czacie beda mieli mile powitanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja sie tego niebalem i wiedzialem co to bedzie oznaczalo, jestem zwyklym uzytkownikiem forum a moze juz bylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pewnie dostane bana ze sie odwazylem cos napisac, poponuje przydupasom Lidera by sie niewpieprzali w nie swoje sprawy i jesli z nim rozmawiam to z nim a nie z wami, wiem ze ma on wielu adwokatow ale pewnie sam sobie da rade, szkoda ze jestescie tacy madrzy przed ekranem monitora, lepiej zajmijcie sie typowaniem

#99142 02/05/2003 16:22
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
Rrzyduapsów to sobie znajdz w piaskownicy "ośle" jeden..jak ci nie pasuje zachowanie Lidera to zmien forum..nikt nie bedzie płakał że odejdziesz fujaro jedna..inaczej juz cie nie moge nazwac..marginesie społeczny..zmien swoje nastawienie..sposob wyrażania się a nie będzie problemów...
Pozdrawiam

#99143 02/05/2003 16:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Oryginalnie wysłał dymeczek:
[qb]

jasne Conrad arth jest ok. tylko niechodzi tu akurat o zaistnienie na czacie, proponuje nowym uzytkownikom jak i tym ktorzy sa tu dluzej i na czacie aby przymykali oko na zachowanie Lidera wobec nich bo to i tak nic nieda a Wy potem bedziecie skazani na czytanie takich textow jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i prowokowani przez innych uzytkownikow, ciekawe jakbys Panie Conradzie zareagowal jesli by Cie jakis uzytkownik nazwal pedalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> takie texty poprostu sa denerwujace tym bardziej ze wyzywaja sie ludzie ktorzy do malolatow raczej nienaleza, poprostu chwalcie Lidera jak i to forum bo innego wyjscia niema... Da Bartek ludzie zakladaja nowe konta bo zapewne boja sie uzycia swoich prawdziwych nickow bo potem na czacie beda mieli mile powitanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja sie tego niebalem i wiedzialem co to bedzie oznaczalo, jestem zwyklym uzytkownikiem forum a moze juz bylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> pewnie dostane bana ze sie odwazylem cos napisac, poponuje przydupasom Lidera by sie niewpieprzali w nie swoje sprawy i jesli z nim rozmawiam to z nim a nie z wami, wiem ze ma on wielu adwokatow ale pewnie sam sobie da rade, szkoda ze jestescie tacy madrzy przed ekranem monitora, lepiej zajmijcie sie typowaniem[/qb]

heheheheehehehehehehe i tyle w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...super sa te wasze skargi , niczym z przedszkola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#99144 02/05/2003 18:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Rrzyduapsów to sobie znajdz w piaskownicy "ośle" jeden..jak ci nie pasuje zachowanie Lidera to zmien forum..nikt nie bedzie płakał że odejdziesz fujaro jedna..inaczej juz cie nie moge nazwac..marginesie społeczny..zmien swoje nastawienie..sposob wyrażania się a nie będzie problemów...
Pozdrawiam[/qb]
juz dawno zmienilem swoje nastawienie, ale jak widac co poniektorym podoba sie wyzywanie innych przez neta, tylko to do niczego nieprowadzi, na forum mi sie podoba i niemam zamiaru go zmieniac a na czacie to inni maja zle nastawienie do mnie a nie ja do nich, a co do Lidera to ostatnio wlasnie on do mnie niepisze glupich textow tylko inni prowokuja do tego zeby bylo ciagle jak jest i do tego zebym sie z kims wyzywal !!!!! idz sie wyzyj gdzies na podworko jak Ci sie nudzi , nawet mnie nieznasz a piszesz glupoty pod moim adresem, zastanow sie co Ci to daje i nietylko do Ciebie sie to tyczy, a napewno juz niebede na nikogo najezdzal i niebedzie problemu... ale znajac zycie nadal sie nic niezmieni... tylko ze ja niebede sie bil z kims o czata juz to zreszta mowilem i niechcem zadnego opa bo nieraz mialem okazje miec na innych kanalach i niema takiej potrzeby... mam wazniejsze sprawy niz klotnie na czacie i wyzwiska na necie... ale jesli ktos bedzie mnie prowokowal i wyzywal to mu poprostu tez napisze wiazanke milych slowek... narka

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1