Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by Mr_Andrew
CDPoker, stół 10/20 centów
-jestem na BB z 22,
-wszyscy fold,
-SB wyrównuje (to jest jeden z tych wariatów, którzy grają zawsze do samego końca i nigdy nie zrzucają nawet najmniejszej pary tongue )
-flop 22A,
-check,check (co jak co, ale karetę chyba można slowplayować smirk ),
-turn 3,
-check, check
-river 3
-gość natychmiast allin
-...
-i 15$ poszło się *****, bo dupek miał akurat 33...


[Linked Image]


OMG ja bym juz przestal wiezyc w pokera po takim zagraniu ;/

Oni powinni za takie zagrania nam placic jesli cos takiego przegrywamy ;/FU

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by Logan
Wisimito smile , gralem z Toba w VC albo Hansie

to pewnie na Hansie smile grałem tam krótko na stolikach, ale teraz bawię się tam tylko w sit&go - od 2 do 5$. Raz zagrałem sita za 10$ (extended), ale było nudno, bo zebrało się akurat dziewięciu czajników, czyli tight graczy i nie było żadnej akcji...no ale do 3 miejsca jakoś dociągnąłem tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Ale sie ubawilem ;D

Oto rozdanie Ja na buttonie na lapce KK, 2 osoby limpuja, Ja bet 5xBB pierwszy fold, drugi all-in Ja czywiscie call, Flop QQQ, turn 8, river Q, showdown: przeciwnik ma AA laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to chyba i tak wygrał kickerem, nie?

Miał od początku lepszą kartę i choć karty na stole cokolwiek dziwne, to jednak lepsza karta dała mu zwycięstwo.

Więc czym się tu ubawić? smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
nie Bzyku. Nie wygral on. Obaj dostali pule.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
to przy karecie nie ma kickera?

w sumie to nie wiem, bo nie przypominam sobie, żebym widział na stole taką sytuację.

Wydawało mi się, że liczy się 5 kart - czyli w tym przypadku QQQQ + kicker smile

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Oczywiście że przy karecie liczy się kicker. Ten co mial AA wygral i nic śmiesznego tutaj nie widze....

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Zgadza sie chlopaki przegralem kickerem. Gralem na tym stoliku bita godzine, karta szla mi fatalna, ale chcialem byc do przodu lub calkiem sie splukac. W sumie mialem juz dosc gry wink. A gdy pokazal sie river mysle sobie: "O nie on ma 1 Asa i po mnie frown ", a tu taka niespodzianka laugh. A smieje sie bo przeciez plakac nie bede wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Ja bym w sumie przy takich kartach na stole "cieszył się" (troche chybione określenie , ale innego nie moge znaleźć tongue )że rywal miał w ręku AA. To porażka "do przełknięcia", gdyż od początku mieliśmy gorszy układ więc przegrywamy. Natomiast gdyby miał jakieś A5o to dopiero człowieka by mogła krew zalać blush Niby i to i to porażka, ale dla mnie osobiście ważne jest w jaki sposób przegrywam rozdanie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by Logan
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker?

5 kart się liczy...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
kurcze macie racje liczy sie kicker. Pokickalo mi sie. hehe tyle gram w pokera i nie takiego bubla napisalem frown No ale i tak sytuacja neder nietypowa. 4Q na stole tongue I fkatycznie AA jednak jest do przelkniecia niz np A5 zdecydowanie bardziej smile I tyak bys to rozdanei przegral bo all inny poszly wiec czy by byly 4 czy 3 czy jedna Q i tak bys przegral. W takim razie nie ma co fkatycznei sie zloscic bo rozdanie od pocztaku do konca bylo przegrane smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Originally Posted by Logan
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker?

Jesli chodzi o fulla to liczy sie 5 kart i zachodzi taka zasada starszenstwa ukladow, przedewwszystkim liczy sie starsza trojeczka czyli QQQKK wygrywa z JJJKK (tzw. starszy full), ewentualnie wyzsza parka w tej sytuacji QQQAA, wygrywalo z QQQKK wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
To ze liczy sie wyzsza trojeczka potem parka to wiem, chcialem sie tylko upewnic ze w przypadku wspolnego takiego samego fulla, pula jest dzielona.

Dołączył: May 2006
Posty: 265
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 265
Witam,

Głupi zawsze ma szczęście ... tyle można powiedzieć o moim rozdaniu które przed chwilą wygralem ... nigdy w zyciu bym tak nie zagral ale gralem rownoczesnie stoli i 2 turnieje ... myslalem ze gram na stole turniejowym, okazalo sie ze gram na stole na kase ...

Stawki 2/4$

Ja 55 - jestem na SB
3 gosci call 4$
Ja Raise do 8
2 gosci call

FLOP Qh Jh 5h

Ja bet 20$, gosciu raise o 20, drugi call 20

TURN 4s

Ja Bet 48$, Drugi call, Trzeci Raise o 48, Ja Call, Drugi raise lacznie 227$(all in ), Trzeci call , Ja call,

RIVER 10h

Trzeci chceck , ja check , i tylko czekam z ciekawoscia co pokaza kto ma wyzszego kickera do koloru, a tu kasa sie przesuwa moja strone 827$ .... Brak mi slow na to moje zagranie ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
To sie wkurzylem, w ogole caly dzien beznadziejny to na zakonczenie przegralem jeszcze flusha do asa z 8888

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Niezły pocik przed chwilą zgarnąłem na NL5 na Poker.com
dostaje na rękę 44 kilku gości wchodzi po 0,04$. Flop: 234 tęcza. Pierwszy po flopie zagrywam za 0,12$ kolejny po mnie reraisuje do 0,36 a po nim jeszcze dwóch rzuca alliny, jeden za ok 3$, drugi za ok 0,5$ ja miałem jakieś 6$ ugrane przez ostatnie poł godziny więc niewiele się zastanawiając dorzuciłem to do puli a po mnie wsedzl. jeszcze gość, który wcześniej reraisował za jakieś 3,5$. W puli ładnie ponad 10$ odsłaniają się karty dwóch kolo tuż za mną pokazuje dwie pary 4x3, a dwaj kolejesie obaj mają strita A-5. Moja pozycja z 444 nie wyglądała za ciekawie w tej sytuacji. Niech żyje jednak turn i river smile 6 i 6 i dosyć szczęśliwie zgarnąłem całą pulę pięknym fulem ;

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Lucky River smile
[Linked Image]

Zgarniety pot --43 $ ;]


Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Ciąg dalszy opowieści o moich przygodach na CDPoker,
stawki 0,10/20$:

1) trzech gości all-in preflop...to co miałem zrobić z KK? spodziewałem się, że ktoś ma AA, no ale czasami warto zaryzykować wink

[Linked Image]


2) jeden z szaleńców próbuje wyrzucić mnie z rozdania...nie wiem jakim cudem, ale zaparłem się tongue

[Linked Image]


W ten sposób w ciągu 20 minut udało mi się z 10$ zrobić 70$ hura
Ech...żeby zawsze tak łatwo było...
piwo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Własnie mnie zabolało. Mialem QQ. Flop QK8. rozegralemm dosc agresywnie, cale szczescei nie all in bo bytmbyl 80$ w plecy. Okazalo sie ze koles mial KK, az sie zdziwilem ze na koniec jak ja podbilem o 20 to tylko sprawdził ....ale 50 $ do tylu :/

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, latajaca_holenderka, burbon, forty, betowiec), 584 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1