|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
CDPoker, stół 10/20 centów -jestem na BB z 22, -wszyscy fold, -SB wyrównuje (to jest jeden z tych wariatów, którzy grają zawsze do samego końca i nigdy nie zrzucają nawet najmniejszej pary  ) -flop 22A, -check,check (co jak co, ale karetę chyba można slowplayować  ), -turn 3, -check, check -river 3 -gość natychmiast allin -... -i 15$ poszło się *****, bo dupek miał akurat 33... [ Linked Image] OMG ja bym juz przestal wiezyc w pokera po takim zagraniu ;/ Oni powinni za takie zagrania nam placic jesli cos takiego przegrywamy ;/FU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Wisimito  , gralem z Toba w VC albo Hansie to pewnie na Hansie  grałem tam krótko na stolikach, ale teraz bawię się tam tylko w sit&go - od 2 do 5$. Raz zagrałem sita za 10$ (extended), ale było nudno, bo zebrało się akurat dziewięciu czajników, czyli tight graczy i nie było żadnej akcji...no ale do 3 miejsca jakoś dociągnąłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Ale sie ubawilem ;D Oto rozdanie Ja na buttonie na lapce KK, 2 osoby limpuja, Ja bet 5xBB pierwszy fold, drugi all-in Ja czywiscie call, Flop QQQ, turn 8, river Q, showdown: przeciwnik ma AA 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No to chyba i tak wygrał kickerem, nie? Miał od początku lepszą kartę i choć karty na stole cokolwiek dziwne, to jednak lepsza karta dała mu zwycięstwo. Więc czym się tu ubawić? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
nie Bzyku. Nie wygral on. Obaj dostali pule.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to przy karecie nie ma kickera? w sumie to nie wiem, bo nie przypominam sobie, żebym widział na stole taką sytuację. Wydawało mi się, że liczy się 5 kart - czyli w tym przypadku QQQQ + kicker 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Oczywiście że przy karecie liczy się kicker. Ten co mial AA wygral i nic śmiesznego tutaj nie widze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Zgadza sie chlopaki przegralem kickerem. Gralem na tym stoliku bita godzine, karta szla mi fatalna, ale chcialem byc do przodu lub calkiem sie splukac. W sumie mialem juz dosc gry  . A gdy pokazal sie river mysle sobie: "O nie on ma 1 Asa i po mnie  ", a tu taka niespodzianka  . A smieje sie bo przeciez plakac nie bede 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Ja bym w sumie przy takich kartach na stole "cieszył się" (troche chybione określenie , ale innego nie moge znaleźć  )że rywal miał w ręku AA. To porażka "do przełknięcia", gdyż od początku mieliśmy gorszy układ więc przegrywamy. Natomiast gdyby miał jakieś A5o to dopiero człowieka by mogła krew zalać  Niby i to i to porażka, ale dla mnie osobiście ważne jest w jaki sposób przegrywam rozdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker? 5 kart się liczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
kurcze macie racje liczy sie kicker. Pokickalo mi sie. hehe tyle gram w pokera i nie takiego bubla napisalem  No ale i tak sytuacja neder nietypowa. 4Q na stole  I fkatycznie AA jednak jest do przelkniecia niz np A5 zdecydowanie bardziej  I tyak bys to rozdanei przegral bo all inny poszly wiec czy by byly 4 czy 3 czy jedna Q i tak bys przegral. W takim razie nie ma co fkatycznei sie zloscic bo rozdanie od pocztaku do konca bylo przegrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
to sie jeszcze upewnie, przy fullu jest kicker? Jesli chodzi o fulla to liczy sie 5 kart i zachodzi taka zasada starszenstwa ukladow, przedewwszystkim liczy sie starsza trojeczka czyli QQQKK wygrywa z JJJKK (tzw. starszy full), ewentualnie wyzsza parka w tej sytuacji QQQAA, wygrywalo z QQQKK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
To ze liczy sie wyzsza trojeczka potem parka to wiem, chcialem sie tylko upewnic ze w przypadku wspolnego takiego samego fulla, pula jest dzielona.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
Witam,
Głupi zawsze ma szczęście ... tyle można powiedzieć o moim rozdaniu które przed chwilą wygralem ... nigdy w zyciu bym tak nie zagral ale gralem rownoczesnie stoli i 2 turnieje ... myslalem ze gram na stole turniejowym, okazalo sie ze gram na stole na kase ...
Stawki 2/4$
Ja 55 - jestem na SB 3 gosci call 4$ Ja Raise do 8 2 gosci call
FLOP Qh Jh 5h
Ja bet 20$, gosciu raise o 20, drugi call 20
TURN 4s
Ja Bet 48$, Drugi call, Trzeci Raise o 48, Ja Call, Drugi raise lacznie 227$(all in ), Trzeci call , Ja call,
RIVER 10h
Trzeci chceck , ja check , i tylko czekam z ciekawoscia co pokaza kto ma wyzszego kickera do koloru, a tu kasa sie przesuwa moja strone 827$ .... Brak mi slow na to moje zagranie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
To sie wkurzylem, w ogole caly dzien beznadziejny to na zakonczenie przegralem jeszcze flusha do asa z 8888
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Niezły pocik przed chwilą zgarnąłem na NL5 na Poker.com dostaje na rękę 44 kilku gości wchodzi po 0,04$. Flop: 234 tęcza. Pierwszy po flopie zagrywam za 0,12$ kolejny po mnie reraisuje do 0,36 a po nim jeszcze dwóch rzuca alliny, jeden za ok 3$, drugi za ok 0,5$ ja miałem jakieś 6$ ugrane przez ostatnie poł godziny więc niewiele się zastanawiając dorzuciłem to do puli a po mnie wsedzl. jeszcze gość, który wcześniej reraisował za jakieś 3,5$. W puli ładnie ponad 10$ odsłaniają się karty dwóch kolo tuż za mną pokazuje dwie pary 4x3, a dwaj kolejesie obaj mają strita A-5. Moja pozycja z 444 nie wyglądała za ciekawie w tej sytuacji. Niech żyje jednak turn i river  6 i 6 i dosyć szczęśliwie zgarnąłem całą pulę pięknym fulem ;
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Lucky River  [ Linked Image] Zgarniety pot --43 $ ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Ciąg dalszy opowieści o moich przygodach na CDPoker, stawki 0,10/20$: 1) trzech gości all-in preflop...to co miałem zrobić z KK? spodziewałem się, że ktoś ma AA, no ale czasami warto zaryzykować [ Linked Image] 2) jeden z szaleńców próbuje wyrzucić mnie z rozdania...nie wiem jakim cudem, ale zaparłem się [ Linked Image] W ten sposób w ciągu 20 minut udało mi się z 10$ zrobić 70$ Ech...żeby zawsze tak łatwo było... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Własnie mnie zabolało. Mialem QQ. Flop QK8. rozegralemm dosc agresywnie, cale szczescei nie all in bo bytmbyl 80$ w plecy. Okazalo sie ze koles mial KK, az sie zdziwilem ze na koniec jak ja podbilem o 20 to tylko sprawdził ....ale 50 $ do tylu :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|