i ich ikonki są koło zegara..."> i ich ikonki są koło zegara...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#99571 24/12/2003 04:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Hpc, jeśli chodzi o programy, które siedzą mocno w kompie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i ich ikonki są koło zegara to w Start Uruchom wpisz msconfig i URUCHAMIANIE. Stamtąd odznacz wszytkie niepotrzebne programy, skasuj je z dysku i reset kompa. Powinno pomóc.

Bonus: Unibet
#99572 24/12/2003 04:21
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]Najbardziej mnie wkurza, że zmienia mi się strona startowa na jakies zasraństwo.
[/qb]
Już troche późno i może źle zrozumiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ale jeśli chodzi o strone startową to daj Narzędzia, Opcje internetowe, Ogólne - użyj pustej. Chyba o to chodzi ??

#99573 24/12/2003 04:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Big_star, jeśli przypałętał się trojan, to problem może być o wiele poważniejszy z tą stroną startową.
Oczywiście należy zacząć od tego co napisałeś.

#99574 24/12/2003 04:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:
Już troche późno i może źle zrozumiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ale jeśli chodzi o strone startową to daj Narzędzia, Opcje internetowe, Ogólne - użyj pustej. Chyba o to chodzi ??[/QB]
w przypadku trojana cos takiego nie wystarczy. NIe podales strone na ktora dranstwo zmiena, wiec pOki co moge doradzic w ciemno zdarcie CWSShredder'a stad http://www.spychecker.com/program/cwshredder.html
substytut msconfig'a (jesli masz win2k lub winxp) do sciagniecia stad http://windows.online.pl/programy/prog03.htm i tam w Opcje rejestru -> Autostart wywal wszyskie "dziwne" programy. moze pomoze

#99575 24/12/2003 05:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
A ja polecam ad-aware ze strony:
www.lavasoft.de [lavasoft.de]

Już kilka razy opisywałem jak to działa...

Pozdrowienia
wuzz

#99576 24/12/2003 05:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie z wszystkim sobie radzi, np ostatnio mialem wpis w reg'ach: CoolWebSearch kotry usuwał ale po wylogowaniu sie pojawiał sie ponownie... tym niemniej i tak usuwa sporo scierwa; obowiazkowo na wyposażeniu amatorów nocnych wrazen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 769 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1