|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
dzisiaj mają podobno puszczać- Real Horse Anal Rape !!,oj będzie się działo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
ehhh ... ja sie spodziewam jednego z "idoli" naszego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]ehhh ... ja sie spodziewam jednego z "idoli" naszego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Conrada? Haz$a ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (ciekawe czy dostane bana)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
I jak wam sie podobalo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Olisadebe 11: Piw paw jak ty możesz pisać jak cie zabiłem! i w końcu się doczekaliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzisiaj o 21:00 w Canal+ druga część hitu z udziałem Oliego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> "Pif Paf! Jesteś trup!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dzisiaj wznawia swoja działalność forumowe kino objazdowe. Ponoć Conrad wykupił prawa do serii Bangbus i będzie puszczane codziennie o godzienie 00:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
W jakim dziale beda puszczane kolejne odcinki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W dziale "Inne dyscypliny" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Już taśmy przewijamy ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
-error]Już taśmy przewijamy ...  To dobrze przewińcie, żeby nie było tego co ostatnio. Bo ten ostatni film to straszne dziadostwo było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Taaaa :> Pożyczyliśmy jednemu z forum i oddałjakieś takie poklejone, pochlapane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
no to czekamy  A czy tak jak dawniej będzie tylko Softcore czy może będzie coś mocniejszego?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658 |
No cóż,już po wszystkim,nie był może zbyt długi,ale za to bardzo ostry (bez skojarzeń)  Niedługo następny,więc czekam z niecierpliwością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
To byl film pod tytulem: Ale daliscie sie wydymac! Faktycznie, widzialem fragment i byl ostry na maxa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Wiecie co - mógł ktoś wcześniej napisać, że w środę lecą gejowskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no niestety trafiles na GEJ NIGHT patrzac na ilosci wklejanych fotek gejow na forum mozna stwierdzic ze sporo userow mecz.pl chodzi na parady rownosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,831 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,831 Likes: 12 |
Wiecie co - mógł ktoś wcześniej napisać, że w środę lecą gejowskie  No wiesz Emrod  Tak jak to pisał jeden gość .Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka,raz chłopaczek  A fuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Ja tam do gejów nic nie mam, ale ich porno to mnie zbytnio nie pociąga... Dzisiaj homo, jutro puszyste - trzeba poczekać do weekendu na jakiegoś dobrego forumowego pornosa  Jak do tej pory to najlepsze były: 1. Over 2.5 dziurki 2. Surebetowe rżnięcie 3. Orgia underdogów (to wcale nie animal!) 4. Bierz wkład dziwko - dawaj bonus! 5. Przeszacowane k.u.r.w.y 6. Szczypta analu w Profesjonalu 7. Kreczuj szmato kreczuj! (lekkie s/m) 8. Laski robią promocję 9. Włóż mi swój depozyt 10. Wsadzę ci na Moneybookers (kontynuacja Wsadzę ci na Netellera już nie jest taka dobra)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|