|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
26.12 Lincoln - Mansfield 1 2.75 William Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
przy kursie 2.7 trafnosc by wyjsc na 0 to 38.8% a swieta lubia niespodzianki mam nadzieje ze uda sie przeskoczyc ta granice a jak nie to niewielki x i tez bedzie plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
pardon my french ale k***a nie rozumiem twoich pytań i wyliczeń - wszystkie statystyki typowania z odliczonym podatkiem są w cotygodniowych podsumowaniach
niezainteresowanych przepraszam za wybuch...
tyle
----- zedytowałem bo dwoi mi się w oczach, a dopytuje się o statystyki jeden toro - myślałem że z okazji świąt wzbudziłem większe zainteresowanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Nie denerwoj sie zainteresowaly mnie wyniki poprostu chce wszystkim powiedziec przy kursie 2.7 %trafnosci powinien wynies 38.8 % bez zadnego systemu wyboru w dowolnym ciagu nie losowym ale regularnym np co 3itp jesli oczywiscie dany buk ma dobrze wykonal swoja robote z kursami takie to wyglada w liczbach i niema co sie denerwoac powodzenia w dalszych pracach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
eee ja się nie denerwuję - nawet brzydki wyraz własnoręcznie wygwiazdkowałem...
mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem, bo jak nie - to znaczy, że poruszamy się na innych płaszczyznach semantycznych
kurs 2.7 wybierany na chybił trafił - to przy założeniu 10% marży buka trafiał będę 33.3%
kurs 2.7 (no tax) - tak aby wyjść na 0 - trzeba trafiać 37.04%
kurs 2.7 (z podatkiem) - trzeba trafiać 41.15%
natomiast trafiając 38.8% spotkań z kursem 3.7 jesteś 4.76% do przodu i nie wiem czy to jest "wyjście na 0" - imho jest trochę do przodu
--- oczywiście na razie z el_ jest cienko, ale wciąż jestem do przodu, nie tyle, ile chciałem, choć mam jeszcze czas do maja, więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
na dobre (mam nadzieję) zakończenie roku, ostatni w tegoroczny typ:
29.12 Stirling A - Peterhead 1 2.87 William Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
oba zeszłotygodniowe mecze odwołane - cyferki bez zmian
zaczynam nowy tydzień i rok:
1.01 Swansea - Plymouth 1 2.85 Unibet (41-30-29) 2.01 Stirling A - East Fife 1 2.37 William Hill (62-21-17)
cyferki w nawiasach oznaczają procenty - to taki noworoczny akcent...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
może tym razem czegoś nie odwołają:
4.01 Cosenza - Empoli 1 2.5 William Hill 5.01 Bastia - Nantes 1 2.0 William Hill Guingamp - Lyon 1 2.7 gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
mały dodatek:
Cosenza - Empoli (48-37-15) Bastia - Nantes (63-28-9) Guingamp - Lyon (45-31-24)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Hi res evil nie zrozum mnie zle ale ostatnio dzieki twojemu systemowi zgarnalem calkiem niezla kase i wcale nie mowie tego zlosliwie gdyz zagralem ostatnie pare tygodni odwrotnie niz ty podawales i okazalo sie ze to dobry wybor, a wiec el sistemo wcale nie jest taki zly jak niektorzy uwazaja. Poprostu trzeba wiedziec kiedy el sistemo zaufac a kiedy pojsc w druga strone.
Mam nadzieje ze hi res evil nie potraktuje mojego posta jako zlosliwy gdyz mowie w 100% szczerze a to ze ostatnio tak slabo szlo to wcale nic nie znaczy poprostu jak ktos jest sprytny to stawia odwrotnie do tego co mowi el sistemo. Pozdrowienia SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
no to gratulacje - przynajmniej ty się cieszysz...
a ja mogę powiedzieć: d*u*p*a
zawieszam do odwołania temat... (przynajmniej na miesiąc, może dłużej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932 |
hi_res
Nie podoba mi się zawieszanie tematu, mam nadzieję że nie robisz tego z powodu recenzji "intuicyjnych specjalistów".
W tym miejscu podziękowania dla "slav zero coś tam" - Twój post traktujący o subtelnym wyczuciu "grać czy nie ?" czytałem 26 razy. W końcu spisałem go, zawiesiłem nad łóżkiem i będę czytał co rano. A wiesz dlaczego ? Bo każdy dzień rozpocznę od gromkiego śmiechu. Aha, wiesz, nie zrozum mnie źle - "piszę po prostu szczerze".
Wracając do tematu, wszelkie statystyki el_sistemo będą miały wartość dopiero po kilku setkach typów - niestety. W tej chwili absolutnie nic nie można wnioskować. Czas już odpowiedni upłynął, ale el_ generuje zbyt małą ilośc typów, aby brać się za podsumowania.
Zakładam hi_res (sorry-ja wiem), że nie masz losowo wybranego algorytmu typowania, sprawdziłeś schemat na historycznych wynikach a tam pewnie nie każdy tydzień był obfity w profity. No proszę, nawet mi się rymuje.
Przypominam sobie maszynkę uQ$-a w baseballu. Start automatu był fatalny, dopiero po jakimś czasie rozbujał się. Krótko pisząc - KONSEKWETNIE poproszę podawać dalej, choćby z tej przyczyny, że sam z typów korzystam. A prorocy tudzież inne popierdółki jak i chorągiewki niech piszą. Przecież im wolno. Przynajmniej mam co wieszać.
Pozdro - Fisher
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: [qb]może tym razem czegoś nie odwołają:
4.01 Cosenza - Empoli 1 2.5 William Hill 5.01 Bastia - Nantes 1 2.0 William Hill Guingamp - Lyon 1 2.7 gamebookers[/qb] hehehe wszystko weszło ale odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
Oryginalnie wysłał Set Fisher: Krótko pisząc - KONSEKWETNIE poproszę podawać dalej, choćby z tej przyczyny, że sam z typów korzystam. decyzja jest nieodwołalna - więcej na priv mam tylko nadzieję że el_ wznowi działalność szybko a do wszystkich: darujcie sobie komentarze, bo to ani zabawne ani konstruktywne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Poprostu trzeba wiedziec kiedy el sistemo zaufac a kiedy pojsc w druga strone.
SLAV[/qb] Slavxxx , tu nie chodzi o żadne gdybanie - postawie to , a może tamto , el-sistemo jest w założeniu automaten który na podstawie badań zrobionych przez swojego "ojca" ma generować typy , które przy odpowiednich kursach w dłuższym okresie będą przynosiły zyski. Tutaj się już nie zastanawiasz tylko po prostu to stawiasz. Ten system ma opierać się na matematyce , a nie na intuicji , która w długim okresie czasu jest najczęściej g.... warta. Czemu na razie nie spełnił oczekiwań - nie wiem - może jest za mała próba zdarzeń, może hi_res coś przeoczył w obliczeniach ... ? ps. a skąd ty wogóle wzięłeś to 007 w nicku ? :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
Oryginalnie wysłał bet007:
Czemu na razie nie spełnił oczekiwań - nie wiem - może jest za mała próba zdarzeń, może hi_res coś przeoczył w obliczeniach ... ?
dokładnie - coś przeoczył a najprawdopodobniej nie docenił... nie wiem skąd się wzięła w tym wszystkim sezonowość, ale w zeszłym roku w okresie grudzień-luty byłaby wielka dziura w el_sistemo w tym roku zapowiada się podobnie - to jest jeden z powodów dla których zawieszam el_
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Szkoda el_sistemo... a napewno dużo mniej agenta i jego teorii. Miałem kilku ulubieńców na forum, ale takiego "wiatromierza" to ze świecą w nocy na konkursie w Predazzo bym nie znalazł. Jak chcę poczytać coś "rewelacyjnego" to zawsze wiem kogo i gdzie (wszędzie).
Pozdrawiam Fishera i hi_res'a oraz wielu innych za np. cierpliwość, bo nie ma jak "cwaniactwo" i "doświadczenie" w typowaniu - czerwone piórko dla Agenta...
PS. Bet to nie Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Ufo: Szkoda el_sistemo... a napewno dużo mniej [b]agenta
Pozdrawiam Fishera i hi_res'a oraz wielu innych za np. cierpliwość, bo nie ma jak "cwaniactwo" i "doświadczenie" w typowaniu - czerwone piórko dla Agenta...
PS. Bet to nie Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[ 07-01-2002: Wiadomość edytowana przez: Ufo [/b]
Bardzo sie ciesze ze wszyscy wspominaja o moim czerwonym piorku i tak dalej jakies czerwone kartki ja mam je w dupie za przeproszeniem chlopaki a to ze to powiedzialem to naprawde nie byla zlosliwosc z mojej strony i wcale nie chcialem zeby hi res zawieszal swoj temat jestem nawet za tym zeby kontynuowal bo naprawde wiem jak to jest jak komus nie wychodzi ale wierze tez w to ze EL SISTEMO to spoko maszynka tylko trzeba jej dac troche czasu.
Przepraszam hi res evil jezeli sie na mnie obraziles ale ten post naprawde nie mial tego na celu, a co do reszty to mam wasze opinie gdzies nie obchodzi mnie co wy myslicie bardziej mnie obchodzi opinia hi res evila.
Sorry i mam nadzieje ze nie zawiesisz tematu.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
slav, nie przeceniaj siebie - to że twój post znalazł się akurat przed zawieszeniem (podkreślenie zamierzone) tematu to czysty przypadek
jak napisałem wyżej, okres zimy to wielka dziura dla el_ - no i nie chcę w tym czasie ryzykować, bądź co bądź, mojej kasy
to wszystko, proszę się nie ekscytować...
btw: jakie piórko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: btw: jakie piórko? Nawiązanie do programu na TVN pt. "Agent"; tam to dają (piórko).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|