Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by jinx
Panowie, podział nagród ustalony? Bo chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, bowiem jak do tej pory nie wiem komu i ile. Były rozbieżności, czy moja nagroda miała iść za 3 miejsce, czy za typy długoterminowe i czy w całości na jedną z nagród, czy rozdzielona.

kontakt z konstruktorem moze by rozwiazal ten dylemat ?! w koncu to on ustalal regulamin i ciagnal te zabawe przez dlugi czas

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
ps. mi najbardziej sie podobala propozycja Terror'a grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Nie wiem, czy konstruktor ma chęć i ochotę tu zaglądać wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Ja nawet jestem pewien ze nie zabardzo ma ochote tu zagladac, ale w tak waznej sprawie moze zrobi wyjatek wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Może być tak jak jinx pisał, może być moja wersja ... z tym, że ja nie lubię dzielić nie swojego, więc przychylam się do wersji jinxa


pzdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by [T
-error]Może być tak jak jinx pisał, może być moja wersja ... z tym, że ja nie lubię dzielić nie swojego, więc przychylam się do wersji jinxa


pzdr

doloz tysiaka od siebie i bedziesz mogl dzielic wink grin

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by konstruktor1
Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) wink = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam

oki, z tego co udalo mi sie ustalic sprawa na dzien dzisiejszy wyglada tak ze konstruktor wycofal sie calkowicie z aktywnosci na tym forum i co za tym idzie nie bedzie sie tu wypowiadal, dodatkowo podal info, ze wycofuje sie z wyplaty proponowanej przez siebie kwoty w tym konkursie (anonimowy sponsor rowniez).Tak wiec jesli Eldorado i jinx potrzymuja chec sponsoringu do to dyspozycji jest 500 zł


Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051

Hmm, to już sam nie wiem. Pierwotnie moja pula miała iść na 3 miejsce. Kwestia była jeszcze do ustalenia czy 150 zeta za 3 miejsce (wtedy dorzuciłbym 50 pln do drugiego), czy całe 200.

A dobrze by było rozstrzygnąć ten problem jak najszybciej, bo mi zakład pracy pada i za 2 tygodnie mogę nie być w stanie wypłacić duch

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
2009-05-08 20:45 Preston North End - Sheffield United HT/FT - X/1 - 5.50
2009-05-09 18:15 Burnley - Reading - HT/FT - X/1 - 5,50
2009-05-09 16:00 Hull City - Stoke City - X - 3,20
2009-05-09 16:00 Fulham FC - Aston Villa - 1 - 2,50
2009-05-09 18:30 West Ham United - Liverpool FC - 1 - 5,25

Bwin

podaje typy na 40 kolejke jade na GP hiszpani i mnie nie bedze pozdarwiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by SOUDAL
Originally Posted by konstruktor1
Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) wink = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam

oki, z tego co udalo mi sie ustalic sprawa na dzien dzisiejszy wyglada tak ze konstruktor wycofal sie calkowicie z aktywnosci na tym forum i co za tym idzie nie bedzie sie tu wypowiadal, dodatkowo podal info, ze wycofuje sie z wyplaty proponowanej przez siebie kwoty w tym konkursie (anonimowy sponsor rowniez).Tak wiec jesli Eldorado i jinx potrzymuja chec sponsoringu do to dyspozycji jest 500 zł

No to jestem w lekkim szoku, bo w marcu podtrzymywał kwestię nagród smirk
No ale cóż ... przymusu tu nie było żadnego, tylko słowo.

pzdr)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Tez sie nie ucieszylem tym bardziej ze mam realne szanse na zwyciestwo, o dziwo :D, no ale widocznie mecz.pl "dalo popalic" bardzo konstruktorowi bo nie chce miec nic wspolnego z tym forum, kompletnie nic. Panowie ustalcie cos jak najszybciej jesli to mozliwe.Moze Eldorado rowniez sie wypowie.?!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by jinx
A dobrze by było rozstrzygnąć ten problem jak najszybciej, bo mi zakład pracy pada i za 2 tygodnie mogę nie być w stanie wypłacić duch

buki zamykaja laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
OK. Padły jak myślę trochę niepotrzebne T-error słowa dla tego będzie krótki komentarz.

Pisze przede wszystkim w swoim imieniu , a w domyśle także po części choćby w imieniu Konstruktora , który pisać już tutaj w żadnej formie i temacie nie będzie...Tak , że spróbuję za nas dwóch...

Konstruktor i ja ( ten anonimowy) ufundowaliśmy nagrody...
Ja zrobiłem to dlatego ,że traktowałem mecz.pl jako jakąś tam cząstkę mojej aktywności życiowej, realizowałem się tutaj w jednej z moich pasji, utożsamiałem się w części z tym forum..
To było w momencie kiedy funkcjonowaliśmy sobie w dziale Brytyjskim, kiedy każdego tygodnia były analizy,dyskusja i staraliśmy się żeby ten dział był "perłą w koronie forum"..I jak sądzę -sądziłem był...

Potem nieopatrznie pozwoliłem sobie odwiedzić działy inne , TiO , POlitykę i nadziałem się na całe bagno tego forum...A i z tego co miałem okazję zaobserwować Konstruktorowi - nawet jako modowi od różnych pitekantropów się obrywało...

W końcu przyszło na tyle duże rozżalenie poziomem dyskusji, poziomem merytorycznym mecz.pl , oraz faktem , że włodarze forum kompletnie na to nie reagują , że postanowiliśmy zaprzestać tu działalności i robić to tam gdzie można będzie wymieniać poglądy w normalnej , życzliwej atmosferze...i to ku dużej własnej satysfakcji z wieloma innymi naprawdę fajnymi chłopakami robimy...
I na wówczas była decyzja , że zadeklarowane nagrody zostawiamy i wypłacimy....

W międzyczasie kiedy parę razy pozwoliłem sobie tu i ówdzie zabrać głos na forum miałem się okazję przekonać , że chociaż niektórym kolorki zmieniono - to dalej jest po staremu...czyli pewni ludzie nadal bezkarnie mogą uwłaczać , obrażać , itp...I są całkowicie bezkarni, chociaż inni za coś takiego z forum dawno zostaliby wyrzuceni....Przy okazji mogłem usłyszeć/przeczytać jakim to śmiesznym byłem userem , jakim to jestem czyimś tam przydupasem itp....Cóż , nie mam wrażliwości Ani z Zielonego Wzgórza - ale nie są to bynajmniej miłe uwagi jeśli padają w stosunku do kogoś kto kosztem własnego czasu, całkowicie bezinteresownie parę lat dzielił się swoją wiedzą...być może z całkiem wymierną korzyścią dla innych...I ku wymiernym korzyściom włodarzy tego forum.

To wk..wia.

I po czymś takim zadaliśmy sobie pytanie w imię czego mamy nadal działać w interesie mecz.pl i z prywatnych pieniędzy sponsorowac nagrody na tym forum?????Bo niezależnie od wszystkiego - to jest w interesie tego forum...Wiemy , że ostatecznie ktoś indywidualny te nagrody otrzymałby , ale nie zmienia to sytuacji , że i tak byłoby to działanie wspierające to forum.

Dlaczego mam to robić w miejscu gdzie za akceptacją modów i admina jestem ( jesteśmy) opluwani????? Nie jestem masochistą i uznałem , że moja ( nasza)akceptacja dla sytuacji kiedy ktoś mnie opluwa , a ja daje mu kasę na nagrody , które w jakimś tam nawet malutkim stopniu wzmacniają pozycję/prestiż jego forum - byłaby chora.

Jest mi żal , że osoby które ostatecznie wygrają rywalizację co najmniej części nagród nie otrzymają..Ale uważam , że podjęliśmy słuszną decyzję. I napisze tak - jestem zadowolony , że ją podjąłem , choć mam świadomość , że ktoś sobie pomyśli , a ktoś inny napisze , że Kefir i KOnstruktor są tacy i tacy....Trudno....

To są jedyne motywy tej decyzji.


Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
thx Kefir70 za tego posta, teraz juz jest chyba jasne wszystko

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wiesz Kefir ...
Nie powinienem odpowiadać tak sądzę, ale mam taki chu*wy charakter, że te swoje trzy grosze muszę chyba dodać.
Po pierwsze, żeby było jasne zachowaliście się BARDZO nie fair w stosunku do uczestników British Clubu.
Dlaczego? Otóż dlatego, że typują tu tak jak wy pasjonaci angielskiej kopanej, być może w mniejszym stopniu aktywni w odpowiednich działach, ale chyba nie to było warunkiem uczestnictwa i "odbioru" nagrody.
Ktoś może rzucić, a co mnie obchodzi To i Owo i wasza/ich zafajdana polityka?
To, że z Conradem nie da rady dyskutować w tym temacie to wie każdy na zachód od Moskwy, wy nie wiedzieliście? Wiedzieliście aż nadto i dużo wcześniej niż start obecnej edycji BC.
To, że pewnemu userowi co mu zdjęto kolorek, czy też sam poprosił o to, wolno to i tamto i na lewo i prawo obraża innych userów tego forum, nie wiedzieliście? Wiedzieliście dużo wcześniej. Szczerze powiedziawszy mnie też to niesamowicie irytuje, ale nie pcham paluchów między drzwi i nie kopie się z koniem. Rzadko bywa tak różowo jak byśmy chcieli, czy to w świecie rzeczywistym czy wirtualnym.
Fakt, BC jest częścią tego forum i nie da się tego ukryć, ale w chwili podjęcia decyzji o przekazaniu pewnych kwot na to przedsięwzięcie podjęliście to nie dla Conrada tylko dla właśnie dla tych kilkunastu angielskich zapaleńców, którzy w większości być może mają w poważaniu to i owo, politykę i tego czy tamtego usera z którym wam jest nie po drodze.
Sytuacje przyrównałbym do zaprzestania płacenia na dziecko, bo mnie teść wkrwia i jego szwagier heh! Dlatego mimo, że to moje dziecko i jestem z nim związany, to nie zapłacę laugh
Przyznam, że jest mi ogromnie przykro, że takie decyzje zapadły, wydawałoby się decyzje ludzi dorosłych i poważnych, no ale cóż, można poobrażać się za politykę, można wystawić do wiatru wiarę która przez kilka miesięcy wierzyła w ... eh

Powtórzę się, mieliście pełną świadomość tego co i jak się dzieje na forum, jakie są koneksje, układy, komu i co wolno.

Ah i odnośnie pierwszego zdania w poście Kefira, czy moje słowa padły niepotrzebnie? Uważam, że wręcz przeciwnie, padły potrzebnie i koniecznie, bo kilku z nas [BC] może czuć się wręcz oszukanymi, a być może nie mają śmiałości by to publicznie napisać.

Odnośnie tej sytuacji, to jest ostatni post w tym zakresie. Obojętnie co i kto na ten temat napisze, ja wyraziłem swoją opinię i jej nie zmienię.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dodam tylko, że w sprawie nagród rozmawiałem z konstruktorem 10 marca, od tego czasu na forum Kefir miał "zatarg" z amkwishem w jego temacie "Amkiwish system" (wszystkie posty z jednego dnia 17.04 !) , gdzie wg mnie była to klasyczna prowokacja, mająca na celu .... no ta, ale to ja sobie wymyślam smile

Resztę dopiszcie sobie sami

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Dzieci T-error zostaw proszę Cię w spokoju....Przykład delikatnie mówiąc nie jest najbardziej trafny..

I KOnstruktor i ja cenimy swoje słowo.. i poczucie odpowiedzialności za słowo , jak i poczucie lojalności nie są nam obce..ale są granice lojalności..Tutaj zostały one przekroczone...I napiszę Ci tak - najłatwiej byłoby zostawić tak jak jest...I taka była nasza pierwotna decyzja...wypłacić pomimo wszystko i mam problem z głowy.

Tyle , że byłoby to nie w porządku wobec samych siebie....Tak jak napisałem - masochistą nie jestem..

I k..wa nie pisz mi o wystawieniu do wiatru i itp...My wiemy co to jest poczucie honoru....nie trzeba nas tego uczyć - a jak tak już chcesz kogoś tu tego uczyć - dobrze wiesz , że jest tu wielu dla których jest to całkowicie abstrakcyjne pojęcie...
Dla mnie honor to także szacunek dla samego siebie, tego co robię...i czułbym niesmak do siebie , że pomimo tego , że ktoś pluł mi w twarz ja sponsoruje mu konkurs..

T-error - a kurna gdzie byłeś jak Hiszpan i jemu podobni robił osobiste wycieczki ..pod adresem innych , KOnstruktora , moim....co zrobiłeś żeby zmieniło się podejście włodarzy do userów , którym zależało żeby było tu normalnie...

Ja wiem , że w stosunku do osób , które wygrają ten konkurs w pewnym stopniu będę zobowiązany...i nie spłacę tego zobowiązania w pieniądzu...Ale postaram się o ile będzie taka okazja aby zrekompensować to.Może będzie kiedyś okazja pomóc w innej formie.


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Witam smile
Ja oczywiście ze swej strony dotrzymam danego słowa i wypłacę 300 zł nagrody

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
Originally Posted by [T
-error]Dodam tylko, że w sprawie nagród rozmawiałem z konstruktorem 10 marca, od tego czasu na forum Kefir miał "zatarg" z amkwishem w jego temacie "Amkiwish system" (wszystkie posty z jednego dnia 17.04 !) , gdzie wg mnie była to klasyczna prowokacja, mająca na celu .... no ta, ale to ja sobie wymyślam smile

Resztę dopiszcie sobie sami

Dokończ - jak zaczęłeś - co miało na celu ??????? Miało na celu to , że wkurzałó mnie , że w stosunku do DJ który tylko wyraził swoją opinię Pan i jego pretorianie zaczęli stosować metody niczym z UB-eckich prowokacji - co on z tego ma , kto za tym stoi , itp..

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.


Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, kamel), 2,129 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1