Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
Rossikossi #3393532 10/09/2009 19:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Originally Posted by Rossikossi
Chciałem zapytac czy gdybym chciał zrobic wypłate pieniedzy z tego buka nie na moje konto. Tzn. w rubryke własciciel wpisuje dane posiadacza konta tobet zaś w numer konta zupełnie inny numer konta nie tej osoby to czy przelew dotrze?
Koledze ostatnio ktoś się włamał na konto i wysłał środki na swój numer konta podając tylko dane kolegi o dziwo Tobet dokonał realizacji przelewu i kolega umoczył rękę w nocniku.

Bonus: Unibet
SJS #3406465 17/09/2009 18:23
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Dostal ktos maila ze za wypelnienie ankiety dostaje sie 5 ojro?

Rosół #3406478 17/09/2009 18:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
tak, kasa ma byc w ciagu 4 dni

aniketa jest o design Tobet i 'moje konto'

Ojro #3406500 17/09/2009 19:11
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
A gdzie tą ankiete można wypełnić tongue?

SJS #3406548 17/09/2009 19:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
sprawdz maila, jezeli nie dostales to nawet po wypelnieniu nie otrzymasz 5e

pettersen #3409743 19/09/2009 04:08
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Witam.
Prosba o pilny kontakt osoby, które w Tobecie zawierały zakład na następnego selekcjonera reprezentacji Polski w lipcu lub sierpniu


pozdrawiam
Style

style #3411587 20/09/2009 03:27
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
nie mogę się zalogować-pojawił sie taki oto komunikat:
Account closed. Please contact support

miał ktoś z Was taką akcję???

gembol #3411599 20/09/2009 03:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Ja miałem po zalogowaniu się z innego IP. Pogadaj na czacie. Zadali mi jedno pytanie i odblokowane. Teraz loguje się z różnych IP i spokój.

bonanno #3411617 20/09/2009 03:46
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
napisz do supportu to na maila prześlą ci ankiete, wypelnisz odsylasz i do 24 h rownowartosc 5 ojro

luki75 #3411796 20/09/2009 05:17
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Uprzejmie informujemy że Pańskie konto zostało zamkniete na stałe
> ponieważ grał Pan zdarzenia które już się zakończyły wiele razy.

takiego maila dostałem w tej sprawie.... shocked
mam tam troszkę kasy i mam nadzieję, że ją odzyskam cop

gembol #3411811 20/09/2009 05:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
A grales tak?

SJS #3411866 20/09/2009 05:41
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Witam,

Niestety nasz dzial bezpieczentsa odkryl ze wielokrotnie probowal Pan
zagrac spotkanie juz zakonczone wynikiem 5-0 (CZARNI ZAGAN vs. UNIA
JANIKOWO), a w ktorym mielismy zla godzine rozpoczecia spotkania.

Spotkanie zostalo oczywiscie uniewaznione, a Pan jako osoba probujaca
wykorzystac zla date zamkniecia zakladow zostal wykluczony z gry w
serwisie Tobet. Decyzja jest ostateczna.

Ponadto prosimy o przeslanie dokuementow takich jak skan paszportu
oraz rachunek za media z Panskim nazwiskiem na adres
[email protected]

Po otrzymaniu powyzszych kwota znajdujaca sie na Pana koncie gracza
zostanie przelana na Panski rachunek bankowy


fajną tezę sobie stawiają..... złodziej.... puke

gembol #3411907 20/09/2009 05:50
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Nie mów złodzieje bo nawet kasę chcą Ci zwrócić, którą masz na koncie...

SJS #3411962 20/09/2009 06:03
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
nie mówię,że oni są zlodziejami tylko co pomyśleli na moj temat...wszystkie buki robią zwroty, a ci dożywotni ban....żenua
a co do zwrotu kasy to ciekawy jestem czy będzie to 100% tego co u nich mam, czy tylko sama wpłata?

gembol #3411977 20/09/2009 06:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
"Po otrzymaniu powyzszych kwota znajdujaca sie na Pana koncie gracza
zostanie przelana na Panski rachunek bankowy"

gembol #3411993 20/09/2009 06:13
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by gembol
nie mówię,że oni są zlodziejami tylko co pomyśleli na moj temat...wszystkie buki robią zwroty, a ci dożywotni ban....żenua
a co do zwrotu kasy to ciekawy jestem czy będzie to 100% tego co u nich mam, czy tylko sama wpłata?
z całym szacunkiem, ale uważasz że nie mają racji? smirk
Zawsze mnie zastanawiało zachowanie osób które mając coś na sumieniu, starają się wybielić swoją osobę, a oczernić drugą stronę... trochę obiektywizmu gembol.
Chciałeś ich zrobić w wała, a tu figiel - oni zrobili Ciebie. Ciesz się chłopie, że chcą Ci jeszcze pieniądze zwrócić...

igorynka #3412029 20/09/2009 06:32
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
igorynka co Ty p...sz?
normalny buk robi zwrot czyli anuluje zakład,ale nie zamyka konta!
Czy to moja wina, że robia babole?
Jak ja się pomylę i zamiast na 1 postawię na 2 to czy mogę anulowac zakład? Oczywiście,że nie!
Powtarzam - każdy normalny buk zrobił zwrot tego zdarzenia....

gembol #3412047 20/09/2009 06:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Originally Posted by gembol
każdy normalny buk zrobił zwrot tego zdarzenia....
W takiej sytuacji też??: "wielokrotnie probowal Pan
zagrac
"

gembol #3412050 20/09/2009 06:44
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
laugh
No tak jak pisałem wyżej smile OBIEKTYWIZM - słowo-klucz.
Szczerze mnie wali czy Ci zablokują konto, czy nie, czy inne, "normalne buki" robią zwroty czy nie. Ale nie rób z siebie ofiary i nie płacz że mają Cie za złodzieja, w momencie gdy jawnie i bez "krępacji" starasz się oszukać cool buka. Zresztą zapewne w regulaminie mają jakiś zapis o możliwości zamknięcia konta z takich czy innych powodów...


igorynka #3412109 20/09/2009 07:14
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
mam wrażenie,że nie zależy Wam na ogrywaniu bukow......
i chyba stoicie nie po tej stronie barykady....
dla mnie ten temat jest już zamknięty, a napisałem to w tym dziale nie po to, aby robić z siebie ofiarę tylko przestrzec innych użytkowników forum jakie praktyki stosuje ten buk. stop

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1