Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 44 1 2 42 43 44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by z o R r o
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz wink
jak juz to nie do kantoru, polecam walutomat, puki darmowy jeszcze wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by globus
Originally Posted by z o R r o
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz wink
jak juz to nie do kantoru, polecam walutomat, puki darmowy jeszcze wink


z tym walutomatem chyba za duzo roboty, wybiore jednak kantor, kurde mogłem złapać wcześniej jak był ok 3 :/
Dzięki smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Krótkie (ale dość ważne dla mnie) pytanie:

1. Jak sądzicie, czy warto wchodzić w USD (teraz), tj. wymieniać złotówki na USD?

2. Czy warto wymieniać Euro na USD?

3. Ewentualnie, mając Euro i Zł., co z tą walutą zrobić (poza zostawieniem jej samej sobie)?

ps. Self z walutomatem nie jest tak dużo "roboty".

Jeżeli mura, zoRro, ELDORADO mielibyście chwilę by odpowiedzieć byłbym naprawdę wdzięczny.

Dziękuję i pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No cóż. Poziom mojego "ekspertstwa" można zobaczyć przeglądając choćby ten temat parę postów wstecz grin Ale jeśli ktoś mnie pyta.. to wszystko zależy od tego ile jeszcze Grecja potrwa. To może na chwile przycichnąć (wtedy może być u nas świeczka w drugą stronę). Ale na dłuższą metę to nie zniknie i jeszcze jakiś czas będą to wałkować. 1,20 na eurodolarze bardzo prawdopodobne, 1,15 całkiem realne, 1,10 możliwe, 1,05 niewykluczone. Jak przeciągną przez parytet to też nie będę tego w kategoriach cudu rozpatrywał.

Jeśli pójdzie w tym kierunku to obstawiałbym, że w dłuższym okresie euro i dolar będą raczej poniżej 4zł niż na przykład po 5zł. W krótszym wszystko jest możliwe bo wróciła zmienność. Taka prawdziwa.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by z o R r o
Jeśli nie chcesz ich po 3,70 kupować to leć szybko do kantoru. Może jeszcze 3,25 złapiesz wink


NBP ma 3,10 a jak dziś byłem na poczcie to widniało, że sprzedaż $ po 2,99 zł. Czy ja o czymś nie wiem?

Strona 44 z 44 1 2 42 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,019 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1