|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
KERNEL to moj konik cierpliwie czekam i cierpliwosc zostaje mi tu wynagradzana , porozumienie gazowe Rosja =Ukraina coraz blizej  a kurs wtedy porysuje niebo ,Astra nadal atrakcjna choc wiekszych wzrostow spodziewam sie teraz na Kernelku POZDRO ELDO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
te cackanie sie wokół 70zł przypomina walkę na poziomie 10zł niżej
mam nadzieje, że analogicznie - wkrótce cyknie na 80 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
te cackanie sie wokół 70zł przypomina walkę na poziomie 10zł niżej
mam nadzieje, że analogicznie - wkrótce cyknie na 80 ;] kluczem tu jest gaz impreium rosyjskie połyka Ukraine a to juz przesadzone moim zdaniem , sfera wplywow podzielona miedzy Rosję i Niemcy , usraki sie wtracac nie beda m bo zółtki coraz bardziej rosna m globalpolitic, zarabiajmy na tym  wasale Rosji beda mieli preferencyjne od niej ceny surowców , tamtejsza oligarchia jeszcze bardziej sie wzbogaci , astra i kernel to przeciez coraz wieksze holdingi , cel na jednym i na drugim to grubo ponad 100 zeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jakie są wasze przewidywania/przeczucia odnośnie metali a w szczególności srebra. Z jednej strony jego cena w ostatnim roku niesamowicie poszybowała w górę. Z drugiej strony dochodzą informację o braku surowca na rynku, ludzie chcą też uciec z
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
od papierowego pieniądza.
Nie ukrywam że chcę trochę funduszy ulokować w srebrze fizycznym/lokacyjnym. Cholernie trudno przewidzieć jak zachowa się rynek tzn. czy będzie korekta, stabilizacja czy wzrost ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
kernel  pkobp zaczyna ładnie wygladacm, ale to po nowym roku ewewntuel i najlepiej na korekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dobre pytanie, jiro. jakże skrajne opinie niektórzy wyrażają, ale i taki futuryzm - nie można wykluczyć różnych scenariuszy. ja kiedyś, kiedyś wspominałem tu, że srebro może być 'safe haven' patrząc co się stało z kursem - można być optymistą. koncentracja u grubasów, zawężająca się sprzedaż fizycznego złota.. dlaczego nie 'sky is the limit'? dalsza hossa powinna dołować dolara, a więc warunki pod wzrost będą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 148 |
na samym poczatku Witam wszystkich ,jestem nowy na tym forum na gieldzIe pogrywam od dwoch lat z roznymi skutkami , nie ukrywam ze od dluzszego czasu obserwuje wasze forum dzieki czemu odniosleM kilka "sukcesikow" .napisalem dzisiaj aby zapoznac sie z waszymi sugestiami opiniami na temat firmy AGROTON -UKRAINA P,S za czynny udzial w dyskusji na temaT Agrotonu z gory dziekuje ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
dobre pytanie, jiro. jakże skrajne opinie niektórzy wyrażają, ale i taki futuryzm - nie można wykluczyć różnych scenariuszy. ja kiedyś, kiedyś wspominałem tu, że srebro może być 'safe haven' patrząc co się stało z kursem - można być optymistą. koncentracja u grubasów, zawężająca się sprzedaż fizycznego złota.. dlaczego nie 'sky is the limit'? dalsza hossa powinna dołować dolara, a więc warunki pod wzrost będą. no nie wiem poki co wyglada na to ze zielony bedzie górą w pierwszym kwartale, a na edku zobaczymy testowanie czerwcowych dołkow , co dalej? scenariusz mury jest oczywiscie realny , ale pragne zauwazyc ze te pompowanie w surowce przez chinoli , ktore wywołało tą idiotenhosse , idioten bo w realnej gospodarce jest cieniutko , wystarczy popatrzec choćby na wig srednich i małych, poza społek niewiele poszedl w góre od dna bessy , poza tym warto zauwazyc ,że Fed zmienił ostatnio skład personalny na bardziej jastrzebi i Bernake jest w mniejszosci , moze bedzie tak ? chca rozwalic strefe euro i cały świat prosił wtedy o drogiego dolara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
poki co cieszy sie koncówka roku ładny baton poszedł n kernelku po 73 zeta , to moja Astra2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
no właśnie na to wyglada, że dolar ma być mocny a europa sie rozpasc:) symptomatyczna była ostatnia reakcja chin wykupu portugalskiego dlugu. zolci zadeklarowali chec pomocy, i pewnie ja kdomino bedzie sie sypac - wyciagna reke z pomocą. w te nsposob wydrukowane lollary benka beda dalej szly na skupowanie obligacji, a chinczyk bedzie je zamienial na europejski dlug. przy okazji zaciesni sie partnerstwo handlowe chin z europą. zmiany personalne w usraelu rzeczywiscie moga wstrzasnac rynkami - wlasciwie to mogą przywrócic besse szybciej niż sie wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kghm 166 zł. z 20, w niecałe 2 lata. fenomen. ile jeszcze chińczyk ma mocy by pompować surowce? moim zdaniem dużo, bardzo dużo. choć bez solidnej korekty sie nie obejdzie, styczeń/luty chyba szarpnie w dół stromo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/467201,mniej_cukru_na_rynku_ceny_bija_rekordy.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Znowu Zawrot glowy od sukcesow [ finanse.wp.pl] Wierzyc,czy jednak pozbyc sie zlotowek?  Wszystko jest git tylko ten zegar dlugu kreci sie coraz mocniej:wrzesien 750- obecnie 788 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|