Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jest coś takiego jak GPS na rower przez telefon?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Jose
Jest coś takiego jak GPS na rower przez telefon?

Jesli dobrze zrozumialem to wsiadajac na rower wlacz sobie w telefonie gps.
Za pomoca aplikacji np strava czy endomondo mozesz z pomoca gps zarejestrowac sobie trase.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
A co bardziej przejrzyste?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mozesz uywac obu, mozesz jednej.
Strava dobrze pokazuje wznos calkowity - przewyzszenia. endo wymieka i pokazuje totalne gupoty.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
No Endomondo mam np. i jak teraz mam ustawić, że chce dojechać wyznaczone miejsce i żeby mi trasę pokazał?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
obczaj sobie http://www.bikemap.net, jest też appka na telefon

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na stravie tak mozesz zrobic, ale wydaje mi sie, ze ta opcja jest w Premium.
Co jakis czas mozna wziac premium na miesiac za friko, wiec mozna sie wtedy pobawic smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Nie wiem gdzie by mozna to sprawdzic, ale wczoraj chyba ustanowilem rekord: 3 kapcie na przestrzeni niecalych 5km. Po pierwszym zmienilem detke, po drugim ja zalatalem a po trzecim zjechalem do sklepu i kupilem nowa detke i opone. Poziom mojego wk....a osiagnal nowe, nieznane dotad obszary...;/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kolarze wrzujacacy etapy Tour de France na STRAVA.


https://www.strava.com/athletes/1905161 - Michał Kwiatkowski


https://www.strava.com/pros/186522 - Laurens Ten Dam (Lotto NL) bral udzial w kraksie, nastwili mu obojczyk wink
https://www.strava.com/pros/1216273 - Robert Gesink (Lotto NL)
https://www.strava.com/pros/1603067 - Thibaut Pinot (FDJ) 3 miejsce rok temu, teraz strata za strata, a to defekty a to lezy
https://www.strava.com/pros/384548 - Andre Greipel (Lotto), wygral 2 etapy juz, dzis tez, zielona koszulkę ma.
https://www.strava.com/pros/4084289 - Damiano Caruso (BMC)
https://www.strava.com/pros/1675856 - Paul Martens (LottoNL)
https://www.strava.com/pros/1655561 - Jeremy Roy (FDJ)
https://www.strava.com/pros/3056059 - Steven Kruijswijk (LottoNL)
https://www.strava.com/pros/505408 - Alex Dowsett (Movistar)

I jeszcze kilkunastu innych, mniej znanych.
Ogolnie sporo kolarzy juz sie wyrobilo, wrzucaja wlasne opisy, przemyslenia, komentuja sobie wzajemnie wrzuty, no i wrzucaja foty, nie tylko z trasy, ale np z autobusu po etapie, niektore sa dosc mocne laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Originally Posted by majner
Po pierwsze: Cross robi jeansy, rowery produkuje Kross smile
Po drugie: idziesz do sklepu "przyosiedlowego", wypytujesz fachowca o wszystko co cię interesuje, wychodzisz i szukasz zaproponowanego roweru najtaniej na rynku wink Różnica w cenie potrafi być nawet kilkaset złotych.
czyli pobierasz fachowa porade za darmo i kupujesz gdzie indziej. Swietna sprawa, a potem sie dziwimy, ze w Polsce jest jak jest.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Lokus
Originally Posted by majner
Po pierwsze: Cross robi jeansy, rowery produkuje Kross smile
Po drugie: idziesz do sklepu "przyosiedlowego", wypytujesz fachowca o wszystko co cię interesuje, wychodzisz i szukasz zaproponowanego roweru najtaniej na rynku wink Różnica w cenie potrafi być nawet kilkaset złotych.
czyli pobierasz fachowa porade za darmo i kupujesz gdzie indziej. Swietna sprawa, a potem sie dziwimy, ze w Polsce jest jak jest.
No właśnie, dziwimy się, że w Polsce jest tak jak jest. Za "przymierzenie" roweru fachowiec pobiera sobie opłatę kilkaset złotych. Chyba troszkę za dużo, nie uważasz ?
To oczywiście uproszczenie sprawy, bo wiadomo, że dochodzą dodatkowe koszty itp. itd., ale jeśli producent ustala cenę fabryczną za rower na 2199 zł brutto, w necie można go kupić za 1899 zł brutto, a fachowiec ze sklepiku krzyczy 2499 zł, to chyba nie tędy droga do pozyskania klienta ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Czołem!

Odświeżam wątek. Szanowna małżonka sobie rower zażyczyła. Polecicie coś laikowi? Najlepiej z konkretnym linkiem na jaką specyfikację patrzeć. Chciałbym też, żeby rower był już złożony, gotowy do jazdy.

- Wzrost 170-180 cm
- Jazda po drodze oraz ewentualnie szutry, polne drogi (żadnych wyczynów górskich i terenowych)
- Dystanse max 30-40 km
- Cena najlepiej do 1500 zł (ale nie orientuję się, czy w tej cenie coś porządnego można kupić)

Będę wdzięczny za sugestie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
@quincy, moja narzeczona też szuka czegoś dla siebie. Ostatnio gościu w rowerowym polecał coś takiego - http://www.kross.pl/pl/mtb-women-26/lea-f2

Podobno wyprzedaż rocznika 2015 i opłaca się na chwilę obecną ten model zakupić.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Panowie bardzo Was proszę o opinie. Mam dwa roweru do wyboru:

http://www.decathlon.pl/rockrider-520-275-id_8351007.html

http://www.kross.pl/pl/mtb-xc-275/level-r2

Z tym, że ten Kross jest teraz za 1699 w Go Sporcie. Czy między tymi rowerami jest faktycznie tak duża różnica, że warto dołożyć te 400 złote do Krossa czy płace tylko i wyłącznie za firmę... wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Z tymi rowerami ocipieć idzie.
Ponoć Krossy są niezłe.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Miał ktoś do czynienia z rowerami Kands ?

Myślę nad zakupem roweru crossowego tak do 1500 zł i ten wpadł mi w oko http://rowerykands.pl/rowery/124-kands-maestro-men-2016r.html. Marka mało znana, osprzęt całkiem niezły, pytanie co to za rama tam jest. Ewentualnie co innego w tej cenie crosowego moglibyście polecić ?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1