|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jest coś takiego jak GPS na rower przez telefon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jest coś takiego jak GPS na rower przez telefon? Jesli dobrze zrozumialem to wsiadajac na rower wlacz sobie w telefonie gps. Za pomoca aplikacji np strava czy endomondo mozesz z pomoca gps zarejestrowac sobie trase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
A co bardziej przejrzyste?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mozesz uywac obu, mozesz jednej. Strava dobrze pokazuje wznos calkowity - przewyzszenia. endo wymieka i pokazuje totalne gupoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No Endomondo mam np. i jak teraz mam ustawić, że chce dojechać wyznaczone miejsce i żeby mi trasę pokazał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
obczaj sobie http://www.bikemap.net, jest też appka na telefon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na stravie tak mozesz zrobic, ale wydaje mi sie, ze ta opcja jest w Premium. Co jakis czas mozna wziac premium na miesiac za friko, wiec mozna sie wtedy pobawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Nie wiem gdzie by mozna to sprawdzic, ale wczoraj chyba ustanowilem rekord: 3 kapcie na przestrzeni niecalych 5km. Po pierwszym zmienilem detke, po drugim ja zalatalem a po trzecim zjechalem do sklepu i kupilem nowa detke i opone. Poziom mojego wk....a osiagnal nowe, nieznane dotad obszary...;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kolarze wrzujacacy etapy Tour de France na STRAVA. https://www.strava.com/athletes/1905161 - Michał Kwiatkowskihttps://www.strava.com/pros/186522 - Laurens Ten Dam (Lotto NL) bral udzial w kraksie, nastwili mu obojczyk https://www.strava.com/pros/1216273 - Robert Gesink (Lotto NL) https://www.strava.com/pros/1603067 - Thibaut Pinot (FDJ) 3 miejsce rok temu, teraz strata za strata, a to defekty a to lezy https://www.strava.com/pros/384548 - Andre Greipel (Lotto), wygral 2 etapy juz, dzis tez, zielona koszulkę ma. https://www.strava.com/pros/4084289 - Damiano Caruso (BMC) https://www.strava.com/pros/1675856 - Paul Martens (LottoNL) https://www.strava.com/pros/1655561 - Jeremy Roy (FDJ) https://www.strava.com/pros/3056059 - Steven Kruijswijk (LottoNL) https://www.strava.com/pros/505408 - Alex Dowsett (Movistar) I jeszcze kilkunastu innych, mniej znanych. Ogolnie sporo kolarzy juz sie wyrobilo, wrzucaja wlasne opisy, przemyslenia, komentuja sobie wzajemnie wrzuty, no i wrzucaja foty, nie tylko z trasy, ale np z autobusu po etapie, niektore sa dosc mocne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Po pierwsze: Cross robi jeansy, rowery produkuje Kross  Po drugie: idziesz do sklepu "przyosiedlowego", wypytujesz fachowca o wszystko co cię interesuje, wychodzisz i szukasz zaproponowanego roweru najtaniej na rynku  Różnica w cenie potrafi być nawet kilkaset złotych. czyli pobierasz fachowa porade za darmo i kupujesz gdzie indziej. Swietna sprawa, a potem sie dziwimy, ze w Polsce jest jak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Po pierwsze: Cross robi jeansy, rowery produkuje Kross  Po drugie: idziesz do sklepu "przyosiedlowego", wypytujesz fachowca o wszystko co cię interesuje, wychodzisz i szukasz zaproponowanego roweru najtaniej na rynku  Różnica w cenie potrafi być nawet kilkaset złotych. czyli pobierasz fachowa porade za darmo i kupujesz gdzie indziej. Swietna sprawa, a potem sie dziwimy, ze w Polsce jest jak jest. No właśnie, dziwimy się, że w Polsce jest tak jak jest. Za "przymierzenie" roweru fachowiec pobiera sobie opłatę kilkaset złotych. Chyba troszkę za dużo, nie uważasz ? To oczywiście uproszczenie sprawy, bo wiadomo, że dochodzą dodatkowe koszty itp. itd., ale jeśli producent ustala cenę fabryczną za rower na 2199 zł brutto, w necie można go kupić za 1899 zł brutto, a fachowiec ze sklepiku krzyczy 2499 zł, to chyba nie tędy droga do pozyskania klienta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czołem!
Odświeżam wątek. Szanowna małżonka sobie rower zażyczyła. Polecicie coś laikowi? Najlepiej z konkretnym linkiem na jaką specyfikację patrzeć. Chciałbym też, żeby rower był już złożony, gotowy do jazdy.
- Wzrost 170-180 cm - Jazda po drodze oraz ewentualnie szutry, polne drogi (żadnych wyczynów górskich i terenowych) - Dystanse max 30-40 km - Cena najlepiej do 1500 zł (ale nie orientuję się, czy w tej cenie coś porządnego można kupić)
Będę wdzięczny za sugestie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
@quincy, moja narzeczona też szuka czegoś dla siebie. Ostatnio gościu w rowerowym polecał coś takiego - http://www.kross.pl/pl/mtb-women-26/lea-f2Podobno wyprzedaż rocznika 2015 i opłaca się na chwilę obecną ten model zakupić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Z tymi rowerami ocipieć idzie. Ponoć Krossy są niezłe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Miał ktoś do czynienia z rowerami Kands ? Myślę nad zakupem roweru crossowego tak do 1500 zł i ten wpadł mi w oko http://rowerykands.pl/rowery/124-kands-maestro-men-2016r.html. Marka mało znana, osprzęt całkiem niezły, pytanie co to za rama tam jest. Ewentualnie co innego w tej cenie crosowego moglibyście polecić ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|