Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
Dallas - Edmonton UNDER 5
W bramce gospodarzy Marty Turco (2.00 GAA) - ten Pan w dwóch ostatnich spotkaniach nie gola (dokładnie 143 minuty i 6 sekund), wydaję mi się, że ta sytuacja nie wymaga komentarza. Dla gości bronić będzie Dwayne Roloson (2.45 GAA), który w ostatnim spotkaniu także zaliczył shotout i jest zdecydowanie "na fali". Dodatowko obydwie drużyny mają spore osłabienia w ofensywie. W szeregach gospodarzy zabraknie Erica Lindrosa (5 goli i 13 asyst), Mike'a Modano (10 goli, 10 asyst) i Brendena Morrowa (8 goli, 8 asyst). W składzie gości nie zagrają Ryan Smith (16 goli, 6 asyst) i Alan Hemsky (4 gole, 14 asyst). Biorąc pod uwagę spore osłabienia w ofensywie obydwu zespołów, defensywne nastawienia obydwu ekip i dwóch znakomitych bramkarzy w najwyższej formie nie pozostaje mi nic innego jak zainwestować pieniądze w zakład poniżej 5 goli w tym spotkaniu. Polecam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam


Na dzis szybko i bez opisow.
Zaczynamy trzy nowe progresje:

Win DALLAS
Win CAROLINA
Lose WASHINGTON

Waszki bardzo dobrze w ostatnich meczach i czas na jakas porazke.
Carolina ostatnio 2 przegrane i w najblizszych 3-4 meczach powinni cos wygrac
Gwiazdy dzis z Oliwiarkami a potem Kojoty.Bedzie wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Quote
Dallas - Edmonton UNDER 5
W bramce gospodarzy Marty Turco (2.00 GAA) - ten Pan w dwóch ostatnich spotkaniach nie gola (dokładnie 143 minuty i 6 sekund), wydaję mi się, że ta sytuacja nie wymaga komentarza. Dla gości bronić będzie Dwayne Roloson (2.45 GAA), który w ostatnim spotkaniu także zaliczył shotout i jest zdecydowanie "na fali". Dodatowko obydwie drużyny mają spore osłabienia w ofensywie. W szeregach gospodarzy zabraknie Erica Lindrosa (5 goli i 13 asyst), Mike'a Modano (10 goli, 10 asyst) i Brendena Morrowa (8 goli, 8 asyst). W składzie gości nie zagrają Ryan Smith (16 goli, 6 asyst) i Alan Hemsky (4 gole, 14 asyst). Biorąc pod uwagę spore osłabienia w ofensywie obydwu zespołów, defensywne nastawienia obydwu ekip i dwóch znakomitych bramkarzy w najwyższej formie nie pozostaje mi nic innego jak zainwestować pieniądze w zakład poniżej 5 goli w tym spotkaniu. Polecam.


Dallas-Edmonton 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bardzo dobra Analiza !!! oby wiecej takich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki bo skorzystałem i zagralem ten typ !!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam

SJS-NSH
OT

Jedno jest pewne jesli Rekiny ida na rekord wszechczasow to my idziemy razem z nimi wiec Panowie nie martwcie sie , bierzemy udzial w historycznym wydarzeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
oczywiscie SJS-ot to tylko jeden z typkow na dzis reszta poznym wieczorem


Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 57
Ja dziś proponuje takie single:

Ottawa Senators - New York Rangers 1 1,85

[Senators maja ciekawszy bilans ostatnich 10 meczy, co potwierdza ich wzwyżke formy (last10 8-2-0), u Rangersów wyglada to zdecydowanie gorzej (4-3-3), czym właśnie najbardziej się sugeruje]

Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks 2 2,20

[tutaj przewiduje taki scenariusz, Anaheim zaliczy mały rajd po teoretycznie slabszych (zaczeli wczoraj na Washington) dziś Tampa, a nastepnie Florida, bo potem może być o punkty ciezej, a to dlatego ze dwa ciezkie mecze na obcym terenie -> Atlanta oraz San Jose]

Minnesota Wild - Chicago Blackhawks 1 1,85

[w tym meczu licze, ze Minnesota nie zremisuje 4meczu z rzedu;) ...a bywaja takie smieszne serie;), wkoncu powinni sie otrzasnac, ochuty dodac dwa zwyciestwa w Over Time i zebrac punkty przed seria meczy wyjazdowych (@CGY,@EDM, @VAN) + bedzie to juz drugi mecz, w ktorym podobno ma wrocic Marian Gaborik, na co ja osobiscie za bardzo nie licze]

Minnesota Wild - Chicago Blackhawks under 5,5 1,85

[Fernandez ostatnio pokazuje klase, jego interwencje z ostnich dwoch meczy budza respekt, Blackhawks natomiast graja bardzo defensywnie, jak dla mnie to w tym meczy wuecej niz piec bramek nie padnie w 60']

Dołączył: Jan 2005
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 45
bardzo bym prosił abyś dał jakis opis do tego programu.
fajnie on wygląda ale barzo trudno się połapac co i jak.
Z góry dzięki:)

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1