Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 78 1 2 3 77 78
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,061
Likes: 12

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Akagi, odniesiesz się ??

Napiszę teraz, żeby nie zapomnieć..dlaczego w 65 minucie na Legii, śpiewali nasz hymn narodowy ??
Jak wróci akagi, może się odniesie..albo Teoś czy też buko.
Chyba, że jakiś bezpartyjny kibic sukcesu.

Akagi, Teoś, buko...fajnie, że Legia wygrała i awansowała dalej !

Też pamiętam takie radosne chwile..

Gratulacje !!!

piwo aplauz

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ale pieknie to zacytowales! Nawet Nasz iksowy kolega bylby dumny

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Dzięki.
Mocno musiałem się nakombinować, ale jakoś poszło..

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Tyle roboty odwaliłem a ani akagi, ani Teoś, ani..buko nawet, się nie odnoszą..
Może sami nie wiedzą...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie.

Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Originally Posted by burbon
Akagi, odniesiesz się ??

Napiszę teraz, żeby nie zapomnieć..dlaczego w 65 minucie na Legii, śpiewali nasz hymn narodowy ??
Jak wróci akagi, może się odniesie..albo Teoś czy też buko.
Chyba, że jakiś bezpartyjny kibic sukcesu.

Akagi, Teoś, buko...fajnie, że Legia wygrała i awansowała dalej !

Też pamiętam takie radosne chwile..

Gratulacje !!!

piwo aplauz


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Originally Posted by burbon
Dzięki.
Mocno musiałem się nakombinować, ale jakoś poszło..

no niestety zacytować coś z archiwum wyższa szkoła jazdy tongue

no ale skoro soft forum starszy od Senseia laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Originally Posted by akagi
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie.

Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.

na żylecie nie siedzisz ale do polityki kaktusy dziwne wklejasz jakbyś się tez mógł odnieść

swoją drogą ostatnio tam wiele dziwnych rzeczy Irek Kocham Cię laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A' propos kaktusów...

W buddyzmie i hinduizmie ten znak z ułożeniem palców, oznacza odstraszanie złych mocy i złych emocji. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Irka to już nic nie odstraszy zapomnij laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak sobie patrzę...

Dzisiaj jest mecz w tych KMŚ, które odbywają się w Arabii Saudyjskiej.
Gra egipskie AL Ahli z saudyjskim Al Ittihad.

Mecz jak mecz, Arabów stać to sobie organizują różne igrzyska.
Ale do czego zmierzam, bo spojrzałem na ten mecz pod kątem rr i wyszedł ten kwiatek.

Dzisiaj jest druga runda, a zwycięzca tego meczu gra z Fluminense 18.12.

Ale...

AL Ahli 19.12. ma mecz w afrykańskiej LM w Algierze z Belouizdad.
Tam w grupie sytuacja w tabeli jest wyrównana.

I teraz...
Czy Egipcjanom opłaca się oddawać krew w meczu z reprezentantem gospodarzy i ewentualnie grać 18.12. półfinał?

Wpisowe już pewnie zainkasowali. smile


Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
poco wpisowe tam taki skład ze nawet City problem będzie miało Flu to będzie fruwało na wysokości lamperii tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
sorki Irek o Igora mnie chodziło ale Ciebie też Kocham laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Chyba jesteś po dobrym śniadaniu, bo taka naładowana energią od rana. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
tu już jest zawsze dobre bo od zaprzyjażnionych biorą

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by latajaca_holenderka
sorki Irek o Igora mnie chodziło ale Ciebie też Kocham laugh
Właśnie sprawdzałem o co chodzi grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,548
Likes: 19
zakręconam dziś jak ruski termos laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Originally Posted by akagi
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie.

Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.
No właśnie nie stałem i zastanawiałem się czy mam sie wstydzić z tego powodu, czy nie...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Słyszeliście ???
Coś sie z cicha pęk urodziło na linii : blada - trener shocked

Strona 1 z 78 1 2 3 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1