|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Witam
Pisze do was z bardzo konkretnym zapytaniem i prosze o radę! Dostałem propozycje zostania ambasadorem na Jamajce. Prosze nie lekceważyć tego tematu jest on stricte konkretny. Wiem również że jest to wysoko postawiona poprzeczka. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie przeciwskazania a jakie zachęty do podjęcia tak prestiżowej posady. Primo; prosze o liczne wpisy. Secundo; konkretne wpisy;.
Pozdro
haven (kandydat na ambasadora na Jamajce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
ja bym bral i slal ziele do polski, takiego stafu nie ma nigdzie ;]
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Nie pal tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Swoją droga chcieli mnie wybrać Panem Świata , ale to by sensu nie miało tak od razu mieć wszsytko czego sie chce , po za tym to będąc Panem Świata miałbym buki w kieszeni i nie miałbym co przegrywać , dlatego odmówiłem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Na Jamajke bym sie nie zastanwiał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
tyle tylko ze na Jamajce nie ma polskiego ambasadora, tylko konsul honorowy JAMAJKA Brak placówki dyplomatycznej Ambasador RP w Wenezueli akredytowany jest również na Jamajce. Konsulat RP w Kingston Konsul Honorowy: Irena Cousins (polski, angielski) 35 Millborough Crescent, Kingston 6, Jamaica, W.I. tel. (0-01 876) 927-63-06; fax 978-92-13 e-mail: [email protected] zrodlo: http://www.msz.gov.pl/index.php?placowka_id=74&portlet=bazy%2Fplacowki marna prowokacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
ale nie takim ambasadorem ajdam, tylko takim jak Tony Halik. Ty wiesz ile on musiał wypalić staffu z tymi wszystkimi plemionami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Ambasador Dobrej Woli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Haven, czy Ty już skończyłeś gimnazjum?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
to masz we mnie konkurenta, tylko zeby net byl co bym mogl obstawiac i w pokerka grac no i [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934 |
Ja chcę na Białoruś, ewentualnie Ukrainę,  Wspaniali ludzie, 8,5 kobiety przypada na jednego mężczyznę  , alkohol w rozsądnych cenach, nawet zima niestraszna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
,5 kobiety przypada na jednego mężczyznę  , ) 130od razu, ludzie kto wam cos takiego wciska do glow? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Skonczyłem gimnazjum niebawem liceum kończę  ajdam nie spinaj się sztywny jesteś , musisz powiedzieć PAS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakby NIRTZ napisal ze zostal ambasaroderm to moze przez kilka sekundy bym sie nabral  Trzeba miec uklady z obecnym rzadem aby dostac sie na taka egzotyczna placowke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Skonczyłem gimnazjum niebawem liceum kończę  ajdam nie spinaj się sztywny jesteś , musisz powiedzieć PAS  nie skleilem sie myslalem ze powaznie Lech Kaczynski Cie na ambasadora wzywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Koles z mojego miasta jest ambasadorem w Mongolii A na Jamajce hm... trudna sprawa. okropna bieda tam ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
tyle tylko ze na Jamajce nie ma polskiego ambasadora, tylko konsul honorowy JAMAJKA Brak placówki dyplomatycznej Ambasador RP w Wenezueli akredytowany jest również na Jamajce. Konsulat RP w Kingston Konsul Honorowy: Irena Cousins (polski, angielski) 35 Millborough Crescent, Kingston 6, Jamaica, W.I. tel. (0-01 876) 927-63-06; fax 978-92-13 e-mail: [email protected] zrodlo: http://www.msz.gov.pl/index.php?placowka_id=74&portlet=bazy%2Fplacowki marna prowokacja  Pewno otwierają placówkę i poprosili go o wsparcie, a ten głupio prosi o poradę. Lep się do stołka i nie pytaj. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
bieda biedą to fakt, a w Kingston i życie mozna stracić jak sie w nieodpowiedniej dzielnicy znajdziesz, mimo wszystko jak by mi ktoś zaproponował taką fuchę to tak jak bakubak - żeby tylko necik był (bo gandzi tam pod dostatkiem mimo, że nielegalna)  i zeby pozwolili ze trzy ślicznotki z Polski zabrać ze soba i nic mi więcej nie potrzeba 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|