Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Witam

Pisze do was z bardzo konkretnym zapytaniem i prosze o radę! Dostałem propozycje zostania ambasadorem na Jamajce. Prosze nie lekceważyć tego tematu jest on stricte konkretny. Wiem również że jest to wysoko postawiona poprzeczka. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie przeciwskazania a jakie zachęty do podjęcia tak prestiżowej posady. Primo; prosze o liczne wpisy. Secundo; konkretne wpisy;.

Pozdro

haven (kandydat na ambasadora na Jamajce)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
ja bym bral i slal ziele do polski, takiego stafu nie ma nigdzie ;]

pzdr

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Nie pal tyle smile

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Swoją droga chcieli mnie wybrać Panem Świata , ale to by sensu nie miało tak od razu mieć wszsytko czego sie chce , po za tym to będąc Panem Świata miałbym buki w kieszeni i nie miałbym co przegrywać , dlatego odmówiłem .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Na Jamajke bym sie nie zastanwiał wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
tyle tylko ze na Jamajce nie ma polskiego ambasadora, tylko konsul honorowy

JAMAJKA

Brak placówki dyplomatycznej
Ambasador RP w Wenezueli akredytowany jest również na Jamajce.

Konsulat RP w Kingston
Konsul Honorowy: Irena Cousins (polski, angielski)
35 Millborough Crescent, Kingston 6, Jamaica, W.I.
tel. (0-01 876) 927-63-06; fax 978-92-13
e-mail: [email protected]


zrodlo: http://www.msz.gov.pl/index.php?placowka_id=74&portlet=bazy%2Fplacowki


marna prowokacja smirk

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
ale nie takim ambasadorem ajdam, tylko takim jak Tony Halik. Ty wiesz ile on musiał wypalić staffu z tymi wszystkimi plemionami laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ambasador Dobrej Woli laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Haven, czy Ty już skończyłeś gimnazjum?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
to masz we mnie konkurenta, tylko zeby net byl co bym mogl obstawiac i w pokerka grac no i [Linked Image]

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,934
Ja chcę na Białoruś, ewentualnie Ukrainę, grin Wspaniali ludzie, 8,5 kobiety przypada na jednego mężczyznę grin , alkohol w rozsądnych cenach, nawet zima niestraszna wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Nasciturus
,5 kobiety przypada na jednego mężczyznę grin , )

130od razu, ludzie kto wam cos takiego wciska do glow? smirk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Skonczyłem gimnazjum niebawem liceum kończę smile ajdam nie spinaj się sztywny jesteś , musisz powiedzieć PAS

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jakby NIRTZ napisal ze zostal ambasaroderm to moze przez kilka sekundy bym sie nabral laugh Trzeba miec uklady z obecnym rzadem aby dostac sie na taka egzotyczna placowke laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by haven
Skonczyłem gimnazjum niebawem liceum kończę smile ajdam nie spinaj się sztywny jesteś , musisz powiedzieć PAS


wink

nie skleilem sie
myslalem ze powaznie Lech Kaczynski Cie na ambasadora wzywa tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Koles z mojego miasta jest ambasadorem w Mongolii laugh
A na Jamajce hm... trudna sprawa. okropna bieda tam ;/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Originally Posted by ajdam
tyle tylko ze na Jamajce nie ma polskiego ambasadora, tylko konsul honorowy

JAMAJKA

Brak placówki dyplomatycznej
Ambasador RP w Wenezueli akredytowany jest również na Jamajce.

Konsulat RP w Kingston
Konsul Honorowy: Irena Cousins (polski, angielski)
35 Millborough Crescent, Kingston 6, Jamaica, W.I.
tel. (0-01 876) 927-63-06; fax 978-92-13
e-mail: [email protected]


zrodlo: http://www.msz.gov.pl/index.php?placowka_id=74&portlet=bazy%2Fplacowki


marna prowokacja smirk

Pewno otwierają placówkę i poprosili go o wsparcie, a ten głupio prosi o poradę. Lep się do stołka i nie pytaj. laugh

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
bieda biedą to fakt, a w Kingston i życie mozna stracić jak sie w nieodpowiedniej dzielnicy znajdziesz, mimo wszystko jak by mi ktoś zaproponował taką fuchę to tak jak bakubak - żeby tylko necik był (bo gandzi tam pod dostatkiem mimo, że nielegalna) wink i zeby pozwolili ze trzy ślicznotki z Polski zabrać ze soba i nic mi więcej nie potrzeba laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1