Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
lupus - polecam ci Pajączka. Po polsku, z przewodnikiem po html, css, php i innych, na których się nie znam tongue

Ja od niego zaczynałem i muszę przyznać, że był najlepszy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Bry.

Mam pytanie. Jaki kodek potrzebuje aby odtworzyć film w formacie RMVB na AllPlayerze?

Nie mogę użyć innego odtwarzacz. Teraz mam zainstalowany jedynie ffdshow i do tej pory to wystarczało.

Pomożecie? Będę bardzo wdzięczny.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
sprobuj tych kodekow

http://www.codecguide.com/

jednak najlepiej miec zainstalowany Real Alternative ale jak mozna przeczytac w Twoim poscie nie masz takiej mozliwosci

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Nocny - mogę zainstalować, ale jest jeden problem. Mam stary monitor i potrzebuję funkcji rozjaśniania obrazu który jest w AllPlayerze.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
monitor mozna zawsze rozjasnic za pomoca srubokreta, krecoc odpowiednim guziczkiem tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
krecac*

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Nocy, ale ja i tak mam na maxa rozjaśnione, a filmach muszę dodatkowo laugh

Ale z tymi kodekami działa. Dzięki wielkie piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
pytanie

czy moge dokupic sam wentylator do karty graficznej /

dokladnie chodzi mi o ten

http://img.ale.gratka.pl/g2/o/02/37/9a/83041_1_58a0_d.jpeg


chodzi mi tylko czy idzie go indywidualnie dokupic

i wogole ktos sie orientuje co to za model

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Kardynal20 chłodzenie dokupisz bez problemu.

Tu masz link do aukcji na Allegro: http://www.allegro.pl/45902_chlodzenie_kart_graficznych.html?order=t&view=gtext

Takie chłodzenie powinieneś bez problemu kupić też w każdym sklepie komputerowym. Przy zakupie pamiętaj o kupnie pasty termoprzewodzącej. Kup najlepiej jakąś złotą albo srebrną, tylko nie kupij tzw. białego syfu (biała pasta).

Co do modelu to nie mam pojęcia, ale polukam tu tam, może znajdę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by micha$
lupus - polecam ci Pajączka. Po polsku, z przewodnikiem po html, css, php i innych, na których się nie znam tongue

Ja od niego zaczynałem i muszę przyznać, że był najlepszy.

A jeszcze jakis darmowy serwer, na stronke?
Tylko jakis dobry, z duza iloscia miejsca wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jedyny jaki znam to na republice. http://republika.onet.pl/
Zapytaj jakiegoś informatyka tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=jAd&q=darmowy+hosting+www&btnG=Szukaj&lr=

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Czy gadu gadu moze wywalac system powodujac jakies konflikty sprzetowe z nie wiem moze karta dzwiekowa - chodzi o to ze komputer samoczynnie sie znienacka restartowal i po ponownym uruchomieniu pokazywal sie komunikat ze nastapila 'powazna awaria systemu i jego zamkniecie' - pobuszowalem w opcjach i zabronilem mu automatycznego ponownego uruchsmiania, jednak nie zdalo sie to na wiele bo pojawia sie niebieski ekran, na ktory odpowiedz moze byc tyylko jedna - wylaczenie i ponowne wlaczenie. Jak gg jest wylaczone te problemy nie wystepuja - co tu robic?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
witam,

zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by _Korver_
witam,

zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć?

Czy masz zainstalowany Service pack do Windowsa? Jesli nie to napisz bedziemy probowac cos dalej - poszukaj w menu dodaj/usun programy tego czegos a jesli i to nie pomoze to daj znac sprbujemy zaradzic cos dalej

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Winamp pro 5.33
funkcja jump to file[ literka "J"] Strasznie muli, zdaze wpisac tytul piosenki, wcisnac enter a on jej nie znajdzie :/ wczesniej tak nie bylo, teraz po wpisaniu potrzebuje sekundy moze troszke ponad zanim ja znajdzie ;/

any ideas ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Lord Devastator
Originally Posted by _Korver_
witam,

zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć?

Czy masz zainstalowany Service pack do Windowsa? Jesli nie to napisz bedziemy probowac cos dalej - poszukaj w menu dodaj/usun programy tego czegos a jesli i to nie pomoze to daj znac sprbujemy zaradzic cos dalej

nie mam Service packa. Wszedłem w dodaj/usuń i było smile powinno już być dobrze, ale, że ja na to od razu nie wpadłem, aż mi głupio tongue dzięki za pomoc piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Podejrzewam ze masz XP - Service Packa zainstaluj, bo moga wyskakiwac wkrotce jakies okna mimo ze nie wejdziesz na zadna zawirusowana strone - to nic nie kosztuje a łata niejedną dziure w Windowsie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
tak mam XP. To się instaluje za każdym razem od nowa po włączeniu komputera. Znika, wyłączam komputer i jest znowu mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spy bot i Ad aware, one sa na takie syfy
Jak nie pomoze robic loga Hi jackiem i walisz do Picasso na forum

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1