|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
lupus - polecam ci Pajączka. Po polsku, z przewodnikiem po html, css, php i innych, na których się nie znam  Ja od niego zaczynałem i muszę przyznać, że był najlepszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Bry.
Mam pytanie. Jaki kodek potrzebuje aby odtworzyć film w formacie RMVB na AllPlayerze?
Nie mogę użyć innego odtwarzacz. Teraz mam zainstalowany jedynie ffdshow i do tej pory to wystarczało.
Pomożecie? Będę bardzo wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
sprobuj tych kodekow http://www.codecguide.com/jednak najlepiej miec zainstalowany Real Alternative ale jak mozna przeczytac w Twoim poscie nie masz takiej mozliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Nocny - mogę zainstalować, ale jest jeden problem. Mam stary monitor i potrzebuję funkcji rozjaśniania obrazu który jest w AllPlayerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
monitor mozna zawsze rozjasnic za pomoca srubokreta, krecoc odpowiednim guziczkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Nocy, ale ja i tak mam na maxa rozjaśnione, a filmach muszę dodatkowo  Ale z tymi kodekami działa. Dzięki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
pytanie czy moge dokupic sam wentylator do karty graficznej / dokladnie chodzi mi o ten http://img.ale.gratka.pl/g2/o/02/37/9a/83041_1_58a0_d.jpegchodzi mi tylko czy idzie go indywidualnie dokupic i wogole ktos sie orientuje co to za model
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Kardynal20 chłodzenie dokupisz bez problemu. Tu masz link do aukcji na Allegro: http://www.allegro.pl/45902_chlodzenie_kart_graficznych.html?order=t&view=gtextTakie chłodzenie powinieneś bez problemu kupić też w każdym sklepie komputerowym. Przy zakupie pamiętaj o kupnie pasty termoprzewodzącej. Kup najlepiej jakąś złotą albo srebrną, tylko nie kupij tzw. białego syfu (biała pasta). Co do modelu to nie mam pojęcia, ale polukam tu tam, może znajdę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
lupus - polecam ci Pajączka. Po polsku, z przewodnikiem po html, css, php i innych, na których się nie znam  Ja od niego zaczynałem i muszę przyznać, że był najlepszy. A jeszcze jakis darmowy serwer, na stronke? Tylko jakis dobry, z duza iloscia miejsca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jedyny jaki znam to na republice. http://republika.onet.pl/Zapytaj jakiegoś informatyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&hs=jAd&q=darmowy+hosting+www&btnG=Szukaj&lr=
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Czy gadu gadu moze wywalac system powodujac jakies konflikty sprzetowe z nie wiem moze karta dzwiekowa - chodzi o to ze komputer samoczynnie sie znienacka restartowal i po ponownym uruchomieniu pokazywal sie komunikat ze nastapila 'powazna awaria systemu i jego zamkniecie' - pobuszowalem w opcjach i zabronilem mu automatycznego ponownego uruchsmiania, jednak nie zdalo sie to na wiele bo pojawia sie niebieski ekran, na ktory odpowiedz moze byc tyylko jedna - wylaczenie i ponowne wlaczenie. Jak gg jest wylaczone te problemy nie wystepuja - co tu robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam,
zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
witam,
zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć? Czy masz zainstalowany Service pack do Windowsa? Jesli nie to napisz bedziemy probowac cos dalej - poszukaj w menu dodaj/usun programy tego czegos a jesli i to nie pomoze to daj znac sprbujemy zaradzic cos dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Winamp pro 5.33 funkcja jump to file[ literka "J"] Strasznie muli, zdaze wpisac tytul piosenki, wcisnac enter a on jej nie znajdzie :/ wczesniej tak nie bylo, teraz po wpisaniu potrzebuje sekundy moze troszke ponad zanim ja znajdzie ;/
any ideas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam,
zainstalowało mi się na kompie jakieś gówno, podczas startowania systemu wyskakują jakieś chińskie strony przez IE (używam firefoxa) i to cała seria tak po 10 stron średnio. Powtarza się to jeszcze po jakimś czasie. Jak się tego pozbyć? Czy masz zainstalowany Service pack do Windowsa? Jesli nie to napisz bedziemy probowac cos dalej - poszukaj w menu dodaj/usun programy tego czegos a jesli i to nie pomoze to daj znac sprbujemy zaradzic cos dalej nie mam Service packa. Wszedłem w dodaj/usuń i było  powinno już być dobrze, ale, że ja na to od razu nie wpadłem, aż mi głupio  dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Podejrzewam ze masz XP - Service Packa zainstaluj, bo moga wyskakiwac wkrotce jakies okna mimo ze nie wejdziesz na zadna zawirusowana strone - to nic nie kosztuje a łata niejedną dziure w Windowsie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
tak mam XP. To się instaluje za każdym razem od nowa po włączeniu komputera. Znika, wyłączam komputer i jest znowu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spy bot i Ad aware, one sa na takie syfy Jak nie pomoze robic loga Hi jackiem i walisz do Picasso na forum
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|