Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1018131 05/03/2007 09:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Mon 5

Milwaukee @ Orlando 7:00pm

Houston @ Cleveland 7:00pm

Atlanta @ Miami 7:30pm

Golden State @ Detroit 7:30pm

Charlotte @ Utah 9:00pm

San Antonio @ L.A. Clippers 10:30pm

======================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Baqu #1018429 05/03/2007 14:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Yao Ming wraca do gry.

Link [covers.com]

Występ T.Parkera pod znakiem zapytania.

Link [covers.com]


Stoin #1018601 05/03/2007 16:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
Witam

Charlotte @ Utah 2

Houston @ Cleveland 2

San Antonio @ L.A. Clippers 1

Nie znam sie na zawodnikach z poszczegolnych zespolow.Swoje typy przedstawiam na podstawie analizy ostatnich wystepow.
Utah nie powinna miec problemow z pokonaniem Charlotek.Ich ostatnie występy sa slabe.
Cleveland to chyba zespol z innej pólki niż Huston.Na parkiecie goscie nie powinni pokonac Cleveland.Ming? nie wiadomo w jakiej formie.
San Antonio kroczy ostatnio od wygranej do wygranej.Kazda passa kiedys sie konczy,ale chyba nie a przecietnymi L.A.C. San Antonio win!!!
Zapraszam do pisania i analizy!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
Dzisiaj szesc meczow. Chcialem zagrac na Orlando Magic...ale jest Redd i sie troche boje. Wg mnie ma najlepszy rzut w NBA i roznie moze byc w tym meczu.
Wybieram na dzisiaj mecz Miami-Atlanta. Shaq jest w znakomitej formie.Ogladalem mecz z detroit i ogrywal wysokich z dziecinna latwoscia jego piwoty byly dla nich za szybkie a byli o niego o iles lat mlodsi Jezeli beda go dzisiaj dobrze wykorzystywac uwaza ze Atlanta nie ma szans

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Originally Posted by bogdan
Witam



Nie znam sie na zawodnikach z poszczegolnych zespolow.Swoje typy przedstawiam na podstawie analizy ostatnich wystepow.

Cleveland to chyba zespol z innej pólki niż Huston.Na parkiecie goscie nie powinni pokonac Cleveland.Ming? nie wiadomo w jakiej formie.


hmm,Cleveland z innej półki niż Houston,ciekawa teoria,jaką półkę masz na myśli?

Last edited by Ghost; 05/03/2007 19:09.
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jakbyś umiał zacytowac post to bym nie poprawiał.

Last edited by Ghost; 05/03/2007 19:16.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets 2.30 expekt

Interesująco zapowiada się dzisiejszy mecz w Cleveland - oczywiście z powodu powrótu do gry Yao Minga, ale nie tylko - pojedynek stoczą supergwiazdorzy obu ekip czyli LeBron i T-Mac. Ten drugi jest wybitnie cięty na mecze z uszatkiem - rzuca średnio 31,1p. Houston niewątpliwie lubi grać z Cavs: z ostatnich 9 wygrali 7, do tego w ich zespole od tego sezonu mamy Shane'a Battiera który na pewno 'wsiądzie' na Jamesa i nie pozwoli mu się rozszaleć. Ich tegoroczny bilans z zespołami wschodnimi również prezentuje się świetnie bo 16-4. Cavs u siebie przyzwoicie, ale z dobrze broniącymi zespołami ponoszą porażki, jak z Chicago czy z Detroit (dwukrotnie). Houston ostatnio w kratkę, ostatnie 10 meczy to bilans 5-5, lecz głównie przez chwilowe problemy zdrowotne McGrady'ego. H2h 1-0 dla Rakiet, imponujące 81-63, Cleveland ograniczone do 28% FG, deska 55-41 dla Houston. smile

Stoin #1019835 05/03/2007 21:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stoin
Yao Ming wraca do gry.

Link [covers.com]

Występ T.Parkera pod znakiem zapytania.

Link [covers.com]

a Wade ma planuje powrócić jeszcze w tym sezonie
LINK [146.145.120.3]

Baqu #1020271 05/03/2007 23:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Charlotte Bobcats u Utah Jazz under 204,5 1,91

wiem, ze maja byc analizy, ale jest pozno, a ja nie przoduje w NBA laugh
W kazdym razie ten mecz od razu mi sie rzucil w oczy. Nie wyobrazam sobie tu ponad 204 punktow wink

Wahi #1020443 05/03/2007 23:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kto mnie przekona do grania Milwaukee ? tongue

Wahi #1020522 05/03/2007 23:47
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Houston @ Cleveland over 181,5

Houston srednio 95,5 - przeciwnicy 91,1
Cleveland srednio 96,0 - przeciwnicy 93,4
poza tym wiemy,ze moze sie to przerodzic w pojedynek strzelecki T-Mac Vs. LJ(tak jak wczoraj Gordon-Redd) i pasc moze spokojnie over,bo nie zapominajmy,ze Yao rzuca tez srednio 25,9


San Antonio -6 @ L.A. Clippers +6
Typ:San Antonio


W dwoch dotychczas rozegranych meczach wyraznie wygrywalo S.A. 111-82 i 103-81 ,poza tym sa w gazie 8 zwyciestw z rzedu,a Clippersi w kratke(nie gra cassell,livingston),niby kto ich pociagnie maggette?,mobley?czy Brand ktorego powinien wylaczyc Duncan

Stoin #1020565 06/03/2007 00:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stoin
Kto mnie przekona do grania Milwaukee ? tongue

chyba nikt, ja bym Cie mógł przekonać do grania Orlando, ale pewnie nie chcesz tongue

Baqu #1020596 06/03/2007 00:14
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Golden State @ Detroit under 198,5

Watpie,zeby wojownicy narzucili swoj ofensywny styl gry w Detroit,poza tym byc moze nie zagraja B.Davis ktory narzeka na kolano(20.7 pkt) i S.Jackson-duzy palec u nogi(15.3)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Jednak narzucili...wjebalem troche euro,a hamiltonowi bym z checia polamal ta maske,ale spoko,ze moj ulubieniec RYSIEK sie odradza

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nigdy bym nie pomyślał, że tłoki tak mogą być rozjechane przez cieniujące GS


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, alfa, aker, burbon, $-man, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, JelineK), 1,856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1