Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1018131 05/03/2007 09:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Mon 5

Milwaukee @ Orlando 7:00pm

Houston @ Cleveland 7:00pm

Atlanta @ Miami 7:30pm

Golden State @ Detroit 7:30pm

Charlotte @ Utah 9:00pm

San Antonio @ L.A. Clippers 10:30pm

======================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Baqu #1018429 05/03/2007 14:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Yao Ming wraca do gry.

Link [covers.com]

Występ T.Parkera pod znakiem zapytania.

Link [covers.com]


Stoin #1018601 05/03/2007 16:40
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
Witam

Charlotte @ Utah 2

Houston @ Cleveland 2

San Antonio @ L.A. Clippers 1

Nie znam sie na zawodnikach z poszczegolnych zespolow.Swoje typy przedstawiam na podstawie analizy ostatnich wystepow.
Utah nie powinna miec problemow z pokonaniem Charlotek.Ich ostatnie występy sa slabe.
Cleveland to chyba zespol z innej pólki niż Huston.Na parkiecie goscie nie powinni pokonac Cleveland.Ming? nie wiadomo w jakiej formie.
San Antonio kroczy ostatnio od wygranej do wygranej.Kazda passa kiedys sie konczy,ale chyba nie a przecietnymi L.A.C. San Antonio win!!!
Zapraszam do pisania i analizy!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
Dzisiaj szesc meczow. Chcialem zagrac na Orlando Magic...ale jest Redd i sie troche boje. Wg mnie ma najlepszy rzut w NBA i roznie moze byc w tym meczu.
Wybieram na dzisiaj mecz Miami-Atlanta. Shaq jest w znakomitej formie.Ogladalem mecz z detroit i ogrywal wysokich z dziecinna latwoscia jego piwoty byly dla nich za szybkie a byli o niego o iles lat mlodsi Jezeli beda go dzisiaj dobrze wykorzystywac uwaza ze Atlanta nie ma szans

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Originally Posted by bogdan
Witam



Nie znam sie na zawodnikach z poszczegolnych zespolow.Swoje typy przedstawiam na podstawie analizy ostatnich wystepow.

Cleveland to chyba zespol z innej pólki niż Huston.Na parkiecie goscie nie powinni pokonac Cleveland.Ming? nie wiadomo w jakiej formie.


hmm,Cleveland z innej półki niż Houston,ciekawa teoria,jaką półkę masz na myśli?

Last edited by Ghost; 05/03/2007 19:09.
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jakbyś umiał zacytowac post to bym nie poprawiał.

Last edited by Ghost; 05/03/2007 19:16.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets 2.30 expekt

Interesująco zapowiada się dzisiejszy mecz w Cleveland - oczywiście z powodu powrótu do gry Yao Minga, ale nie tylko - pojedynek stoczą supergwiazdorzy obu ekip czyli LeBron i T-Mac. Ten drugi jest wybitnie cięty na mecze z uszatkiem - rzuca średnio 31,1p. Houston niewątpliwie lubi grać z Cavs: z ostatnich 9 wygrali 7, do tego w ich zespole od tego sezonu mamy Shane'a Battiera który na pewno 'wsiądzie' na Jamesa i nie pozwoli mu się rozszaleć. Ich tegoroczny bilans z zespołami wschodnimi również prezentuje się świetnie bo 16-4. Cavs u siebie przyzwoicie, ale z dobrze broniącymi zespołami ponoszą porażki, jak z Chicago czy z Detroit (dwukrotnie). Houston ostatnio w kratkę, ostatnie 10 meczy to bilans 5-5, lecz głównie przez chwilowe problemy zdrowotne McGrady'ego. H2h 1-0 dla Rakiet, imponujące 81-63, Cleveland ograniczone do 28% FG, deska 55-41 dla Houston. smile

Stoin #1019835 05/03/2007 21:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stoin
Yao Ming wraca do gry.

Link [covers.com]

Występ T.Parkera pod znakiem zapytania.

Link [covers.com]

a Wade ma planuje powrócić jeszcze w tym sezonie
LINK [146.145.120.3]

Baqu #1020271 05/03/2007 23:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Charlotte Bobcats u Utah Jazz under 204,5 1,91

wiem, ze maja byc analizy, ale jest pozno, a ja nie przoduje w NBA laugh
W kazdym razie ten mecz od razu mi sie rzucil w oczy. Nie wyobrazam sobie tu ponad 204 punktow wink

Wahi #1020443 05/03/2007 23:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kto mnie przekona do grania Milwaukee ? tongue

Wahi #1020522 05/03/2007 23:47
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Houston @ Cleveland over 181,5

Houston srednio 95,5 - przeciwnicy 91,1
Cleveland srednio 96,0 - przeciwnicy 93,4
poza tym wiemy,ze moze sie to przerodzic w pojedynek strzelecki T-Mac Vs. LJ(tak jak wczoraj Gordon-Redd) i pasc moze spokojnie over,bo nie zapominajmy,ze Yao rzuca tez srednio 25,9


San Antonio -6 @ L.A. Clippers +6
Typ:San Antonio


W dwoch dotychczas rozegranych meczach wyraznie wygrywalo S.A. 111-82 i 103-81 ,poza tym sa w gazie 8 zwyciestw z rzedu,a Clippersi w kratke(nie gra cassell,livingston),niby kto ich pociagnie maggette?,mobley?czy Brand ktorego powinien wylaczyc Duncan

Stoin #1020565 06/03/2007 00:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stoin
Kto mnie przekona do grania Milwaukee ? tongue

chyba nikt, ja bym Cie mógł przekonać do grania Orlando, ale pewnie nie chcesz tongue

Baqu #1020596 06/03/2007 00:14
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Golden State @ Detroit under 198,5

Watpie,zeby wojownicy narzucili swoj ofensywny styl gry w Detroit,poza tym byc moze nie zagraja B.Davis ktory narzeka na kolano(20.7 pkt) i S.Jackson-duzy palec u nogi(15.3)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Jednak narzucili...wjebalem troche euro,a hamiltonowi bym z checia polamal ta maske,ale spoko,ze moj ulubieniec RYSIEK sie odradza

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nigdy bym nie pomyślał, że tłoki tak mogą być rozjechane przez cieniujące GS


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, Sensei, $-man, aker), 1,690 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,753
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1