|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Rejestrowal sie ktos ostatnio w betathome. Zarejestrowalem sie jakies 3 godziny temu i jeszcze nie przyszedl mi mail z danymi:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Jest tam od razu napisane, ze jeśli w przeciagu 5 minut nie przyjdzie mail to trzeba wysłać drugi na podany mail z notą, ze nie przyszły dane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
ja napisalem do nich 3 razy i ani razu nie odpowiedzieli wiec niech sie pocaluja w d..pe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Czy przed pierwszą wypłatą chcą skan dowodu osobistego???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
jest może minimalna wartość wypłaty. Jak tak to jaka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Czy przed pierwszą wypłatą chcą skan dowodu osobistego??? Nigdy nie chcieli zadnego dokumentu ode mnie, a jestem juz spory czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Odbiorca: bet-at-home.com Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132 Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132 BIC: BPHKPLPK
Czy jest potrzebne wpisywanie kodu IBAN i BIc??? Jeśli tak to gdzie się go wpisuje???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam Trochę ugrałem z bonusa.... obrót dawno zrobiony, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatą większej sumy?( kilka tysięcy pln). pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Odbiorca: bet-at-home.com Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132 Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132 BIC: BPHKPLPK
Czy jest potrzebne wpisywanie kodu IBAN i BIc??? Jeśli tak to gdzie się go wpisuje??? Nie trzeba wpisywać, jeśli chodzi o przelew banowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Trochę ugrałem z bonusa.... obrót dawno zrobiony, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatą większej sumy?( kilka tysięcy pln). pozdro  Wstrzymaj się z wypłatą. Jak mówi regulamin: "W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Wiem wiem, czekam do 15 marca...ale chodzi mi tylko o kwestię o którą pytałem....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Bukmacher jak najbardziej wypłacalny. W ostateczności możesz wypłacać w "ratach" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
CZy jeśli dokonywałem wpłat przed 1 marca ( w zeszłym roku) natomiast potem nic, to czy ta promocja mnie obejmuje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
tak obejmuje wszystkich, nowych, starych, tych co wplacali i tych co nie wplacali wiec jesli wplacisz kase przed 15 to ja podwoja(do 300pln)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
ok, dzięki A czy mogę np obrócić nie łacznie 6 razy po np 50 pln a 12 razy po 25 pln ?? Łączna kwota (suma) ta sama, ale czy tak mozna ?? Oczywiście dla każdego kupony AKO 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
nie lubie sie czepiać ale byłą już na to opdowiedż  można nawet 1800 kuponów za 1zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
nie lubie sie czepiać ale byłą już na to opdowiedż  można nawet 1800 kuponów za 1zł Jeśli było to pardon  Dzięki za pomoc pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
heja
jesli wplace jutro kase przelewem bankowym i kasa dojdzie 15 rano to dostane bonus liczy sie data dotarcia pieniedzy na konto czy wyslania ich
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Jak najlepiej bedzie wyplacic od nich pieniadze? ile idzie ostatnio przelew [w praktyce], jak z wyplatami na MB [czy realizuja wyplaty takze w weekendy? na maila odpowiedzieli ze czas wyplaty na MB to 24h - jak to jest w praktyce?]
|
|
|
Link skopiowany do schowka