Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Rejestrowal sie ktos ostatnio w betathome. Zarejestrowalem sie jakies 3 godziny temu i jeszcze nie przyszedl mi mail z danymi:/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Jest tam od razu napisane, ze jeśli w przeciagu 5 minut nie przyjdzie mail to trzeba wysłać drugi na podany mail z notą, ze nie przyszły dane.



Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
ja napisalem do nich 3 razy i ani razu nie odpowiedzieli wiec niech sie pocaluja w d..pe

palkow #1036409 11/03/2007 13:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Czy przed pierwszą wypłatą chcą skan dowodu osobistego???

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
jest może minimalna wartość wypłaty. Jak tak to jaka?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Originally Posted by KAMIL=TYPER
Czy przed pierwszą wypłatą chcą skan dowodu osobistego???

Nigdy nie chcieli zadnego dokumentu ode mnie, a jestem juz spory czas.

Luber0 #1037347 11/03/2007 18:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPK


Czy jest potrzebne wpisywanie kodu IBAN i BIc???
Jeśli tak to gdzie się go wpisuje???

Luber0 #1037364 11/03/2007 18:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Trochę ugrałem z bonusa.... obrót dawno zrobiony, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatą większej sumy?( kilka tysięcy pln).

pozdro sonar

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by KAMIL=TYPER
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPK


Czy jest potrzebne wpisywanie kodu IBAN i BIc???
Jeśli tak to gdzie się go wpisuje???

Nie trzeba wpisywać, jeśli chodzi o przelew banowy.

hunter #1037895 11/03/2007 20:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by hunter
Witam

Trochę ugrałem z bonusa.... obrót dawno zrobiony, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatą większej sumy?( kilka tysięcy pln).

pozdro sonar

Wstrzymaj się z wypłatą. Jak mówi regulamin:

"W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza."

yazsm #1037933 11/03/2007 20:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Wiem wiem, czekam do 15 marca...ale chodzi mi tylko o kwestię o którą pytałem....

hunter #1037941 11/03/2007 20:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Bukmacher jak najbardziej wypłacalny. W ostateczności możesz wypłacać w "ratach" wink

yazsm #1039201 12/03/2007 08:06
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
CZy jeśli dokonywałem wpłat przed 1 marca ( w zeszłym roku) natomiast potem nic, to czy ta promocja mnie obejmuje ??

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
tak obejmuje wszystkich, nowych, starych, tych co wplacali i tych co nie wplacali wiec jesli wplacisz kase przed 15 to ja podwoja(do 300pln)

alfa #1039218 12/03/2007 08:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
ok, dzięki
A czy mogę np obrócić nie łacznie 6 razy po np 50 pln a 12 razy po 25 pln ?? Łączna kwota (suma) ta sama, ale czy tak mozna ?? Oczywiście dla każdego kupony AKO 1,5

Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
nie lubie sie czepiać ale byłą już na to opdowiedż tongue
można nawet 1800 kuponów za 1zł

Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Originally Posted by jaaacek
nie lubie sie czepiać ale byłą już na to opdowiedż tongue
można nawet 1800 kuponów za 1zł
Jeśli było to pardon tongue
Dzięki za pomoc
pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
heja

jesli wplace jutro kase przelewem bankowym i kasa dojdzie 15 rano to dostane bonus
liczy sie data dotarcia pieniedzy na konto czy wyslania ich

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Data zaksiegowania

XsebaX #1042025 13/03/2007 10:45
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak najlepiej bedzie wyplacic od nich pieniadze? ile idzie ostatnio przelew [w praktyce], jak z wyplatami na MB [czy realizuja wyplaty takze w weekendy? na maila odpowiedzieli ze czas wyplaty na MB to 24h - jak to jest w praktyce?]

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1