Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#98963 16/03/2003 15:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
stało się to co stać się nie powinno..jakis pajac włamał się i delikatnie mówiąc wyczyścił mecz.pl wstawiając swoje pierdoły

Bonus: Unibet
#98964 16/03/2003 15:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No niby w środku wszystko chodzi gut, ale co za pajace zajęli się layoutem na stronie głównej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV

#98965 16/03/2003 15:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
no niestety na stronie głównej u mnie jest taki text:

OWNED BY INFERNALIS. SORRY D00DZ BUT IM TOO SMART FOR YOUR DICKS. [cz00bek, s1n, beeliende, lucas,nicram, [c]cinek, f0r3st, ninex, ph0b, jenny] INFERNALIS SQUAD ZNOWU BLYSNOL. GREETZ GO TO: IDKA :***, GOZDA, SYKO-DELL, sc0rn, logout and tomek. ILL BE BACK

#98966 16/03/2003 21:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb] INFERNALIS SQUAD ZNOWU BLYSNOL.[/qb]
Na komputerach się znają, ale z ortografią na bakier. Idioci...

#98967 17/03/2003 06:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
bo to Qrwaa frajerstwo ****ne jest ,ktororemu nudzi sie i dotego nie umniejacemu napisac cos z sensem...

#98968 17/03/2003 21:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
niech te ciotki co to zrobily wala sie na ryj,jak ich spotkam to nogi z dupy powyrywam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Tak szukałem i znalazłem taki temat niech wypowiedzą się użytkownicy z większym stażem co się wtedy działo laugh Condrad ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Jakubosiu
Tak szukałem i znalazłem taki temat niech wypowiedzą się użytkownicy z większym stażem co się wtedy działo laugh Condrad ?

Mimo, że konta mam od niedawna to forum przeglądam dość długo i pamiętam to. Oj ostro było wtedy, kiedyś nawet był pad że cała główna poszła się kochać i tylko przez bezpośredni link można było się dostać na forum. Oj ostro było...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mysle ze przysrost naturalny z tamtego okresu byl o wiele wiekszy laugh

Dziabor #1038703 11/03/2007 23:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Jakubosiu Tobie sie chyba nudzi ;d

Wahi #1039170 12/03/2007 07:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Czemu ma się nudzić laugh tyle jest tematów starych nieruszanych więc można przypomnieć laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1