Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#98963 16/03/2003 15:04
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
stało się to co stać się nie powinno..jakis pajac włamał się i delikatnie mówiąc wyczyścił mecz.pl wstawiając swoje pierdoły

Bonus: Unibet
#98964 16/03/2003 15:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
No niby w środku wszystko chodzi gut, ale co za pajace zajęli się layoutem na stronie głównej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV

#98965 16/03/2003 15:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
no niestety na stronie głównej u mnie jest taki text:

OWNED BY INFERNALIS. SORRY D00DZ BUT IM TOO SMART FOR YOUR DICKS. [cz00bek, s1n, beeliende, lucas,nicram, [c]cinek, f0r3st, ninex, ph0b, jenny] INFERNALIS SQUAD ZNOWU BLYSNOL. GREETZ GO TO: IDKA :***, GOZDA, SYKO-DELL, sc0rn, logout and tomek. ILL BE BACK

#98966 16/03/2003 21:13
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb] INFERNALIS SQUAD ZNOWU BLYSNOL.[/qb]
Na komputerach się znają, ale z ortografią na bakier. Idioci...

#98967 17/03/2003 06:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
bo to Qrwaa frajerstwo ****ne jest ,ktororemu nudzi sie i dotego nie umniejacemu napisac cos z sensem...

#98968 17/03/2003 21:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
niech te ciotki co to zrobily wala sie na ryj,jak ich spotkam to nogi z dupy powyrywam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Tak szukałem i znalazłem taki temat niech wypowiedzą się użytkownicy z większym stażem co się wtedy działo laugh Condrad ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by Jakubosiu
Tak szukałem i znalazłem taki temat niech wypowiedzą się użytkownicy z większym stażem co się wtedy działo laugh Condrad ?

Mimo, że konta mam od niedawna to forum przeglądam dość długo i pamiętam to. Oj ostro było wtedy, kiedyś nawet był pad że cała główna poszła się kochać i tylko przez bezpośredni link można było się dostać na forum. Oj ostro było...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mysle ze przysrost naturalny z tamtego okresu byl o wiele wiekszy laugh

Dziabor #1038703 11/03/2007 23:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Jakubosiu Tobie sie chyba nudzi ;d

Wahi #1039170 12/03/2007 07:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Czemu ma się nudzić laugh tyle jest tematów starych nieruszanych więc można przypomnieć laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, kamel, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka), 2,134 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,529
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1