Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1041908 13/03/2007 09:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
pogodnie kosz pogodnie

gwizdek 1:00 Atlanta - Philadelphia

gwizdek 1:00 Cleveland - Sacramento

gwizdek 1:30 Miami - Utah

gwizdek 2:00 Minnesota - Indiana

gwizdek 2:00 N.O./Okla. City - New Jersey

gwizdek 2:00 San Antonio - Clippers

gwizdek 2:30 Chicago - Boston

gwizdek 3:00 Denver - Portland

gwizdek 4:00 Seattle - Detroit


======================

uwaga Gospodarze na pierwszym miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers @1.41 Denver Nuggets - Portland Trail Blazers @1.31
= dubel @1.85 expekt

Indiana ostatnio wyraźnie dołuje - seria porażek osiągnęłą już 9 i końca nie widać. Do tego na listę kontuzjowanych trafił zdecydowanie najlepszy ich gracz Jermaine O'Neal, oraz obiecujący slasher Marquis Daniels. Jeśli z nimi nie moga wygrać, to dlaczego by mieli zwyciężyć bez nich? - nie liczyłbym tu raczej na powtórkę z niedawnych wybryków Atlanty Hawks. Minnesota wciąż ma nadzieję na play-offy mimo przeciętnej dyspozycji, jednakże na swoim parkiecie trzymają fason, bilans 18-13. H2h 1-0 dla Minny, 78-71 na parkiecie Indiany, wówczas KG21 praktycznie w pojedynkę załatwił gospodarzy, rzucając 29p i zbierając 19 piłek.

Typ na Denver głównie z uwagi na to, co pokazali w ostatnim meczu z Kings - że jak chcą, to potrafią świetnie grać, i jak Anthony nie forsuje rzutów z nieprzygotowanych pozycji, to ta gra im się całkiem układa. Najlepszego gracza Blazers ma kto zastopować, bo jest świetny defensor Camby, a jak coś to w pogotowiu czeka jeszcze coraz lepiej grający Nene. Portland można by rzec objawienie sezonu, ale poza swoją halą już tacy mocni nie się, bilans 11-19. H2h 2-1 dla Denver, w Pepsi Center 114-107 dla Nuggets po OT grane bez Iversona smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers 2 3,2 bet365

Ja jednak jestem skłonny ku Indianie mimo, że gra bez 2 zawodników z podstawowego składu a właśnie myślę, że nieobecność tych zawodników odmieni grę tego zespołu i w końcu się przełamią. Natomiast Minnesota tez nie zadziwia swoją formą w ostatnich 10 spotkaniach wygrała tylko 2 a więc obie drużyny są w podobnej nie najlepszej formie. Pozostaje tylko pytanie, która z drużyn przełamie serię porażek? Myślę ,że Indian ale jak będzie zobaczymy tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
Panie toc to złe godziny meczykow pan nadpisal wink Amerykance przeszli na czas zimowy wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Mnie zainteresowało spotkanie Utah u Miami ... oba zespoły w przysłowiowym gazie, serie 6 zwycięstw z rzędu.

Utah lekkim faworytem tego meczu ale do grania Jazzmanów zniechęcają ostatnie pojedynki między tymi zespołami:

2007-01-14 Utah Jazz 110-119 Miami Heat
2006-03-15 Miami Heat 121-83 Utah Jazz
2006-01-15 Utah Jazz 94-100 Miami Heat
2004-12-07 Utah Jazz 80-100 Miami Heat
2004-11-20 Miami Heat 107-105 Utah Jazz
2004-02-18 Miami Heat 97-85 Utah Jazz

Jak wiadomo nie gra Wade a w tychże spotkaniach był on zdecydowanie nr 1 ... ale i bez niego Miami radzi sobie bardzo dobrze

Kilka ciekawych trendów na ten mecz np:

MIA are 8-1 ATS in their last 9 home games.
MIA are 21-8-1 ATS in their last 30 games overall.
Favorite is 8-2 ATS in the last 10 meetings.

Ciężko powiedziec co tu sie wydarzy ... dużo zależy od postawy dwóch grajków w tym meczu a mianowicie od Okura i Shaqa.

Co do under/over ... pierwszą myślą był under ale ... h2h mówi co innego.Over ? byc może ale jak spojrzymy na ostatnie zdobycze pkt niektórych Jazzmanów to mam wątpliwości czy oprócz Boozera i Okura ktoś tam da coś od siebie coby over padł ...
Z drugiej strony jak popatrzymy ile Utah rzuca na wyjezdzie ostatnio to można być spokojnym o overa ale z kim oni grali ? laugh
Memphis Denver Portland ... defens = 0 :/

Co Wy na to ?

Stoin #1044316 13/03/2007 21:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
co my na to...?
powiem Ci stoin tak: odpusc ten mecz a 2zl wydaj w szkole na paczka... tongue

bazyl #1044386 13/03/2007 22:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
dobre bazyl laugh

Stoin ja bym odpuścił, albo zagrał Utah lub over, moim zdaniem dziadki z Miami opuści dzisiaj fartosznik i polegną

Baqu #1044405 13/03/2007 22:07
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
taka rada dla wszystkich, jak w meczu moze sie wszsytko zdazyc to po co to grac?! lepiej wydaj na koksy, dziwki lub jak to Stoin na jaies papu w szkole...

zeby nie bylo OT...
gram dzisiaj Detroit.. gram bo sa lepsi, bo nie lubie Supersow, bo ostatnio Soniksi mnie zdenerwowali i liecze ze Pistons wygra. smile

bazyl #1044421 13/03/2007 22:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by bazyl
taka rada dla wszystkich, jak w meczu moze sie wszsytko zdazyc to po co to grac?! lepiej wydaj na koksy, dziwki lub jak to Stoin na jaies papu w szkole...

ehh Bazyl Ty czubq laugh

Faktycznie lepiej odpuścić taki mecz w którym wszystko może się zdarzyć ale czy zrobić to kosztem dziwek i koksu ? laugh

Nie sądze grin

Utah u Miami no bet fo mi papa

Baqu #1044422 13/03/2007 22:12
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
Originally Posted by Baqu
dobre bazyl laugh

Stoin ja bym odpuścił, albo zagrał Utah lub over, moim zdaniem dziadki z Miami opuści dzisiaj fartosznik i polegną
Nie ma mowy. jaki fartosznik ? Dzis zywciestwo Miami

bazyl #1044429 13/03/2007 22:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
bazyl Twoj post to o kant dupy rozbic
po to jest forum aby zapytac innych uzytkownikow jakie maja zdanie na temat danego spotkania.
A twoje niby "kozackie: posty zostaw dla siebie

sorry za OT, ale jak widze takie posty to czlowieka cholera łapie

HAGIi #1044446 13/03/2007 22:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Bazyl, zamiast dawac takie życiowe rady, to coś byś mądrego napisał w temacie smile

Skończcie takie głupie gadki

bazyl #1044460 13/03/2007 22:24
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
Witam

N.O./Okla. City - New Jersey 1
Seattle - Detroit 2
San Antonio - Clippers 1

N.O. ostatnio pod kreska.Ale grali z mocnymi przeciwnikami,ktorzy raczej byli poza ich zasiegiem(Utah,Phoenix,Chicago ,Denver) W dodatku była to spora seria meczy wyjazdowych.U siebie graja jednak całkiem przyzwoicie,a zespól NJ pokonali ostatnio na wyjezdzie.Wiec i dzis mysle,ze pokusza sie o wygrana.

Detroit ostatnio złapał jakby wiatr w żagle.Dwie przekonywujace wygrane z niezłym Denver i Clippers.Mysle wiec,że beda kontynuowac zwycieska passe i wygraja po raz trzeci.Seatle co prawda nieźle u siebie,ale przeciwnicy nie byli z górnej półki.Z Detroit nie powinno pójść tak łatwo.

Co do meczy Utah,czy Minnesoty...To mecze zespołów o podobnym potencjale i granie na któryś z tych zespołów przypomnina totolotka.A to zupełnie inna gra wiec pozostawiam ja zainteresowanym.Powodzenia!!!

bazyl #1044471 13/03/2007 22:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Ja dziś proponuje takiego rozpis z NBA:


2z3

Philadelphia @ Atlanta 1
Utah @ Miami 1
Detroit @ Seattle 1

+ "pewniak"

Portland @ Denver 2

Krótko o meczach, pierwsze spotkanie to ogór z ogórem, ten pierwszy ostatnio w formie, ten drugi bez rewelacji, ale Atlanta bez Claxton i Johnson mało może zdziałać.
Dziadki dziś odpadają, Utah w gazie, ma kto pokryć grubasa, więc 2 jak w masło smile
Do Tłoków powraca Rasheed, nie powinno być problemów, ze słabo ostatnio grającymi Ponaddźwiękowcami, w dodatku w ekipie nie najlepiej się ostatnio dzieje, Lewis się skarży, że za mało rzuca w porównaniu z pozostałymi kolegami i przez to SS przegrywa \o/
A pewniak to Denver, Skipper to idealnie opisał.

hokuy #1044562 13/03/2007 22:42
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65

Originally Posted by hokuy
Krótko o meczach, pierwsze spotkanie to ogór z ogórem, ten pierwszy ostatnio w formie, ten drugi bez rewelacji, ale Atlanta bez Claxton i Johnson mało może zdziałać.

Claxton i Johnson nie graja już od 3-4 meczy,a Atlanta wygrała w tym czasie trzy mecze pod rząd u siebie-w tym z Washington. Co masz na myśli pisząc,że bez nich mało mogą zdziałać?

Stoin #1044616 13/03/2007 22:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Stoin
Ciężko powiedziec co tu sie wydarzy ... dużo zależy od postawy dwóch grajków w tym meczu a mianowicie od Okura i Shaqa.

Co do under/over ... pierwszą myślą był under ale ... h2h mówi co innego.Over ? byc może ale jak spojrzymy na ostatnie zdobycze pkt niektórych Jazzmanów to mam wątpliwości czy oprócz Boozera i Okura ktoś tam da coś od siebie coby over padł ...
Z drugiej strony jak popatrzymy ile Utah rzuca na wyjezdzie ostatnio to można być spokojnym o overa ale z kim oni grali ? laugh
Memphis Denver Portland ... defens = 0 :/

Co Wy na to ?

skoro juz o trendach mowa...

-Under is 4-0 in Jazz last 4 when their opponent scores 100 points or more in their previous game.
-Under is 5-1 in Jazz last 6 road games vs. a team with a winning home record.
-Under is 4-0 in Heat last 4 games as a home underdog.
-Under is 5-0 in Heat last 5 home games vs. a team with a winning road record.

...dlatego bardziej bym tu undera widział, dobrze że są inne ciekawe mecze i ten można odpuścić grin

Sobol #1044926 14/03/2007 02:01
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
UTAH - Miami 86-88 hura piekna 3ta kwarta w wykonaniu Miami wink
12-28 piwo

Sobol #1044927 14/03/2007 02:01
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 764
*4ta

Sobol #1045055 14/03/2007 09:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Utah mad

wczoraj z jednej strony szczescie, a z drugiej mega super pech!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1