|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
no co ty, u nich teraz gra sie w ciemno, nie ma zadnej listy kursowej tylko same numerki i sie gra, jak w totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> napisali na stronie ze narazie nie bedom aktualizowac stron z kursami wiec polecam ci wybranie sie do punktu i zakupienie ulotki kursowej aktualnej za całe 2,50 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
2,5 PLN !!!!!! całe 2,5 PLN ???????
przecież za to można mieć jeden zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
ale co wersja elektorniczna, to zawsze elektroniczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał KacMa: [qb]czy ktoś takową posiada (aktualną oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) bo na "oficjalnej" stronce nie ma takowej, a widziałem ruch w pukntach STS'u.
za pomoc wielkie dzięki.[/qb] Juz jest !!! Troche "tymczasowa" wersja ale jest
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał WK: [qb]
Juz jest !!! Troche "tymczasowa" wersja ale jest[/qb] Tylko gdzie te kursy ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka