Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#10567 17/10/2001 17:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
no co ty, u nich teraz gra sie w ciemno, nie ma zadnej listy kursowej tylko same numerki i sie gra, jak w totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
napisali na stronie ze narazie nie bedom aktualizowac stron z kursami wiec polecam ci wybranie sie do punktu i zakupienie ulotki kursowej aktualnej za całe 2,50 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#10568 17/10/2001 17:32
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
2,5 PLN !!!!!!
całe 2,5 PLN ???????

przecież za to można mieć jeden zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

ale co wersja elektorniczna, to zawsze elektroniczna.

#10569 17/10/2001 18:18
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał KacMa:
[qb]czy ktoś takową posiada (aktualną oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) bo na "oficjalnej" stronce nie ma takowej, a widziałem ruch w pukntach STS'u.

za pomoc wielkie dzięki.[/qb]

Juz jest !!! Troche "tymczasowa" wersja ale jest

#10570 17/10/2001 18:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]

Juz jest !!! Troche "tymczasowa" wersja ale jest[/qb]

Tylko gdzie te kursy ???


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,207 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,747
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1