Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#10571 18/10/2001 03:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc
Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Witam

Pierwszy raz pisze typy na tym forum.Mam nadzieje ze beda skuteczne i nikogo nie wprowadza w blad.Oto one:
I
734 1(Glasgow)
737 1(Leeds)
732 2(Ajax)
739 1(Utrecht)

II
726 1(Bordeoux)
745 2(Chelsea)
721 1(PAOK Saloniki)
492 1(Spartak Moskwa)

III(ryzykowny i patriotyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

724 1x(Legia)
727 x2(Tirol)
743 1(Grasshopers)
523 1(Lahti)
496 1(Dynamo)
494 1(CSKA)

Ten 3 kupon jest bardzo ryzykowny.Nie wiem dlaczego go gram ale zawsze jak gram daje jeden taki za mala stawke ale bardzo ryzykowny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#10572 18/10/2001 03:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
fajny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#10573 18/10/2001 03:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Quote
Oryginalnie wysłał Sc:
[qb]Pierwszy raz pisze typy na tym forum.[/qb]

Tjaaa...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#10574 18/10/2001 03:40
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
do podawania typow chyba sa odpowiednie tematy... chyba ze mi sie zdawalo ?
dobra ale dodam cos jeszcze, poniewaz na czacie juz sa rozne komentarze... chcialbym, aby cosik sie na tym forum zmienilo... konkretnie co? struktura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i dlatego prosze Conrada o kontak najlepiej na mjela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrowka Sc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#10575 18/10/2001 03:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Witaj brachu na pokładzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Życze udanych typów w walce z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gdynia fajne miasto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#10576 18/10/2001 05:28
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Bast de bukies - pusc(my) buka z torbami lub chociaz jedną torbą itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#10577 18/10/2001 11:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Panowie ja uwazam ze juz dajcie spokój z tym narzekaniem na ludzi ze nowe tematy wymyslaja sa tacy jacy sa i tak juz bedzie.Kłótnia nie ma sensu , kazdy kto chce znalezc konkretny temat znajduje go .Nie wiem jak inni ale ja mimo zakładania wielu tematów nie mam z tym problemów wiec nie ma sensu histeryzowac.

#10578 19/10/2001 01:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc
Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
No i jeden kupon trafilem.Zamienilem tylko w profie chelsea na grasshopers.
pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#10579 19/10/2001 01:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
SC ale kto to widzial ze zamieniłes hehehe
Hapoel-Chelsea na 5 minut przed koncem 0-0 biedaczysko zadnego nie trafił.

#10580 19/10/2001 02:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc
Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Chelsea przegrala 2:0
Ale ja i tak wygralem bo mowie ze chelsea dalem na ten ryzykowny kupon i zamianilem z Grasshopers.

#10581 19/10/2001 02:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Sc nawet nie wiesz jak mnie bawi te twoje typowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SORRY ale poczatki sa trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak mnie rozbawiles tym jak ze opowiadasz jak to zamieniles Chelsea z Grasshoppers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrowko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#10582 19/10/2001 02:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc
Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
A co w tym takiego smiesznego?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1