|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Pierwszy raz pisze typy na tym forum.Mam nadzieje ze beda skuteczne i nikogo nie wprowadza w blad.Oto one: I 734 1(Glasgow) 737 1(Leeds) 732 2(Ajax) 739 1(Utrecht)
II 726 1(Bordeoux) 745 2(Chelsea) 721 1(PAOK Saloniki) 492 1(Spartak Moskwa)
III(ryzykowny i patriotyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
724 1x(Legia) 727 x2(Tirol) 743 1(Grasshopers) 523 1(Lahti) 496 1(Dynamo) 494 1(CSKA)
Ten 3 kupon jest bardzo ryzykowny.Nie wiem dlaczego go gram ale zawsze jak gram daje jeden taki za mala stawke ale bardzo ryzykowny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
fajny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
Oryginalnie wysłał Sc: [qb]Pierwszy raz pisze typy na tym forum.[/qb] Tjaaa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
do podawania typow chyba sa odpowiednie tematy... chyba ze mi sie zdawalo ? dobra ale dodam cos jeszcze, poniewaz na czacie juz sa rozne komentarze... chcialbym, aby cosik sie na tym forum zmienilo... konkretnie co? struktura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i dlatego prosze Conrada o kontak najlepiej na mjela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrowka Sc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Witaj brachu na pokładzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Życze udanych typów w walce z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gdynia fajne miasto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Bast de bukies - pusc(my) buka z torbami lub chociaz jedną torbą itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Panowie ja uwazam ze juz dajcie spokój z tym narzekaniem na ludzi ze nowe tematy wymyslaja sa tacy jacy sa i tak juz bedzie.Kłótnia nie ma sensu , kazdy kto chce znalezc konkretny temat znajduje go .Nie wiem jak inni ale ja mimo zakładania wielu tematów nie mam z tym problemów wiec nie ma sensu histeryzowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
No i jeden kupon trafilem.Zamienilem tylko w profie chelsea na grasshopers. pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
SC ale kto to widzial ze zamieniłes hehehe Hapoel-Chelsea na 5 minut przed koncem 0-0 biedaczysko zadnego nie trafił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Chelsea przegrala 2:0 Ale ja i tak wygralem bo mowie ze chelsea dalem na ten ryzykowny kupon i zamianilem z Grasshopers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Sc nawet nie wiesz jak mnie bawi te twoje typowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SORRY ale poczatki sa trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak mnie rozbawiles tym jak ze opowiadasz jak to zamieniles Chelsea z Grasshoppers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrowko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
A co w tym takiego smiesznego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka