|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Znalazlem mega promocje u BetRoyal.com. Do 2 kwietnia dają 100% bonusa dla wpłat od 3000usd do 7500usd. Obrót spory bo 12x depozytem i bonusem. Mozna wplacac Moneybookers. Ponizej 3000usd oferuja 50%. Szczegolow mozna dowiedziec sie na live czacie. Na SBR mają notę C-, więc średnią. Teraz obchodzą 10-tą rocznicę i stąd ta promocja. Niby ostnieją dość długo, ale pojawia się pytanie czy ktos u nich grał lub czy macie o nich jakies opinie? Nie bylo o nich wczesniej żadnego wątku na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
dla mnie osobiście jest to ratunek upadającej firmy wypisz wymaluj pointbet - cel to ściągnięcie jak największej ilości kasy do firmy kto chce niech próbuje - ja na pewno nie dam się skusic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
też wiele złego o nich czytałem. 12xd+b to dość dużo i może coś sie zmieniło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
nA STRONIE WIDZę żE TO BYłO DO WCZORAJ • Maximum cash bonus is $7500 • Promotion only available for Traditional Betting Account Holders • Promotion is valid until March 20th, 2007
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Pytalem ich na czacie. Jest do 2 kwietnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
To jakiś żart? Mansion koszt zeszłorocznego freebeta 1000$ zamknęło w 5,000,000$, a bonus 7500$  .. ile to będzie Betroyal kosztować? 30, 50 mln? Dla firmy, która od długich już lat na zmianę płaci w kratkę lub w ogóle nie płaci zapewne nie jest to problem. Chcą chyba "wyjść" w wielkim stylu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bardzo wolne są wypłaty u nich. Do tego można je tylko zlecić... telefonicznie.
Nie warto tam w ogóle wpłacać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
wiele firm po wygraniu takiej kwoty maxymalnie limituje......a oni daja za darmo...... ja dziekuje za takie prezenty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Brałem kiedyś od nich promocję 100% do 300$ co była na BA w styczniu... No i po miesiącu jak próbowałem wypłacać to po kilku dnia kasa dotarła. Zabawne jest to, że twierdzą, że nie przeprowadzają już wypłat na neteller, a kiedy zdecydowałem się na check to po kilku dniach kasa przyszła ale na neteller %-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
słyszałem o nich same złe opinie,a ludzi ściągali chyba tylko jakinmiś konkretnymi bonusami,masa dziwnych spraw,nie wypłaconych pieniędzy itp.nie ptorafie od tak wskazać,bo nie ineresuej sie tym gniotem,ale poprostu poszukaj po zagranicznych forach,nie wiem czy też nawet na Ba o tym coś nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Ja niedługo będę świętował pierwszą rocznicę zakładu postawionego w BetRoyal i wciąż "pending". Dobrzy są. a tu cytat z tematu jakiegoś obok,jeden z userów napisał.... mówi chyba samo o sobie,omijać tego gniota
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
To jakiś żart? Mansion koszt zeszłorocznego freebeta 1000$ zamknęło w 5,000,000$, a bonus 7500$  .. ile to będzie Betroyal kosztować? 30, 50 mln? Dla firmy, która od długich już lat na zmianę płaci w kratkę lub w ogóle nie płaci zapewne nie jest to problem. Chcą chyba "wyjść" w wielkim stylu. Akurat promocja Mansion miala troche inne zasady. A tutaj kupe ludzi bedzie chcialo "przegrac" swoj bonus, bo obrot jest dosc spory (x12). Moze oni na to liczą. Natomiast ryzyko jest duze. Patrzyl ktos gdzie oni maja siedzibe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
180 000$ obrotu powiadasz, powodzenia  Wyobraźmy sobie taką sytuację, zrobiłeś już połowę obrotu i stan konta u nich wynosi 40 000$ - co robisz? Obracasz dalej aż zrobi się 80 000$?  Potem będziesz czekał rok na wypłatę a po roku złożą Ci propozycję nie do odrzucenia w postaci wypłaty 1/4 kwoty w zamian za zrzeczenie się reszty długu. Ale.. do odważnych świat należy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Ja od nich wziełem bonus znowu %-) Trudno jak zamkną po march madness to przeboleje:-) W każdym razie napiszę co i jak potem! pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka