Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1065061 21/03/2007 16:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Znalazlem mega promocje u BetRoyal.com. Do 2 kwietnia dają 100% bonusa dla wpłat od 3000usd do 7500usd. Obrót spory bo 12x depozytem i bonusem. Mozna wplacac Moneybookers. Ponizej 3000usd oferuja 50%. Szczegolow mozna dowiedziec sie na live czacie. Na SBR mają notę C-, więc średnią. Teraz obchodzą 10-tą rocznicę i stąd ta promocja. Niby ostnieją dość długo, ale pojawia się pytanie czy ktos u nich grał lub czy macie o nich jakies opinie? Nie bylo o nich wczesniej żadnego wątku na tym forum.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
tu jest link http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=543317&page=12#Post543317
też myślałem gadałem z nimi ale po tym co czytałem boję się troche.
A szkoda bo baseball się zaczyna i 100% od 7500 dolców kusi.

pozdrawiam Mirek

mirekg #1065807 21/03/2007 18:58
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dla mnie osobiście jest to ratunek upadającej firmy wypisz wymaluj pointbet -
cel to ściągnięcie jak największej ilości kasy do firmy
kto chce niech próbuje - ja na pewno nie dam się skusic

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
też wiele złego o nich czytałem. 12xd+b to dość dużo i może coś sie zmieniło?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
nA STRONIE WIDZę żE TO BYłO DO WCZORAJ
• Maximum cash bonus is $7500
• Promotion only available for Traditional Betting Account Holders
• Promotion is valid until March 20th, 2007

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Pytalem ich na czacie. Jest do 2 kwietnia.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
To jakiś żart? Mansion koszt zeszłorocznego freebeta 1000$ zamknęło w 5,000,000$, a bonus 7500$ grin .. ile to będzie Betroyal kosztować? 30, 50 mln? Dla firmy, która od długich już lat na zmianę płaci w kratkę lub w ogóle nie płaci zapewne nie jest to problem. Chcą chyba "wyjść" w wielkim stylu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Bardzo wolne są wypłaty u nich. Do tego można je tylko zlecić... telefonicznie.

Nie warto tam w ogóle wpłacać.

Conrad #1067490 22/03/2007 16:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
wiele firm po wygraniu takiej kwoty maxymalnie limituje......a oni daja za darmo...... ja dziekuje za takie prezenty.


sports #1067539 22/03/2007 17:23
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Brałem kiedyś od nich promocję 100% do 300$ co była na BA w styczniu... No i po miesiącu jak próbowałem wypłacać to po kilku dnia kasa dotarła. Zabawne jest to, że twierdzą, że nie przeprowadzają już wypłat na neteller, a kiedy zdecydowałem się na check to po kilku dniach kasa przyszła ale na neteller %-)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
słyszałem o nich same złe opinie,a ludzi ściągali chyba tylko jakinmiś konkretnymi bonusami,masa dziwnych spraw,nie wypłaconych pieniędzy itp.nie ptorafie od tak wskazać,bo nie ineresuej sie tym gniotem,ale poprostu poszukaj po zagranicznych forach,nie wiem czy też nawet na Ba o tym coś nie było.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Ja niedługo będę świętował pierwszą rocznicę zakładu postawionego w BetRoyal i wciąż "pending". Dobrzy są.
a tu cytat z tematu jakiegoś obok,jeden z userów napisał....

mówi chyba samo o sobie,omijać tego gniota

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by z o R r o
To jakiś żart? Mansion koszt zeszłorocznego freebeta 1000$ zamknęło w 5,000,000$, a bonus 7500$ grin .. ile to będzie Betroyal kosztować? 30, 50 mln? Dla firmy, która od długich już lat na zmianę płaci w kratkę lub w ogóle nie płaci zapewne nie jest to problem. Chcą chyba "wyjść" w wielkim stylu.

Akurat promocja Mansion miala troche inne zasady. A tutaj kupe ludzi bedzie chcialo "przegrac" swoj bonus, bo obrot jest dosc spory (x12). Moze oni na to liczą. Natomiast ryzyko jest duze. Patrzyl ktos gdzie oni maja siedzibe?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
180 000$ obrotu powiadasz, powodzenia grin Wyobraźmy sobie taką sytuację, zrobiłeś już połowę obrotu i stan konta u nich wynosi 40 000$ - co robisz? Obracasz dalej aż zrobi się 80 000$? wink Potem będziesz czekał rok na wypłatę a po roku złożą Ci propozycję nie do odrzucenia w postaci wypłaty 1/4 kwoty w zamian za zrzeczenie się reszty długu. Ale.. do odważnych świat należy laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Ja od nich wziełem bonus znowu %-) Trudno jak zamkną po march madness to przeboleje:-) W każdym razie napiszę co i jak potem! pozdr.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1