|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ma ktoś jakiś sposób żeby obejść limity? Jakiś sprawdzony programik, który aktualnie działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
a powiedz mi masz stale ip czy zmienne ? jak stale to nie masz co liczyc na ominiecie limitow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Guilermo prosze o jakieś argumenty ... probowalem wiele programow i zawsze konczylo sie tak samo ... nie omijalem limitow ... gdyz mam neostrade i stale ip
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
wystarczy w opacjach internetowych cos zmienic co spowoduje zmianę ip, zycze powodzenia, to wcale nie takie trudne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mam stałe IP, ale najgorsze jest to, że dzielę je z innymi ludźmi i jak oni coś ściągają to mam komunikat, że już ściągam. Bardzo rzadko mi się udaje coś stamtąd ściągnąć, bo sępy wszystko wykorzystują. Do megaupload.com mam programik, który działa idealnie i mam w dupie limity. Tylko ten nieszczęsny rapidshare mi nie śmiga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Coś się zmieniło w temacie? No przecież Polak potrafi! Napewno ktoś coś ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Jestem dość na bieżąco i aktualnie tylko konto PREMIUM za kasę, a RS daje coraz to większe limity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
miesieczne konto na RS kosztuje 30 zł , to chyba nie tak duzo , a scigac mozna ile sie chce i w jakichkolwiek ilosciach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
polecam jeszcze forum www.xsahrex.info [ xsahrex.info] kopalnie linków z rapidshare wraz z grami, filmami itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769 |
Osobiście wypróbowałem wiele sposobów na ominięcie limitów ale żaden nie zadziałał. O ile można coś wykombinować przy zmiennym IP to w przypadku stałego jest to prawie niemożliwe a dla osób z sieci lokalnej (tak jak ja) to już totalnie kaplica. Tak jak wspomniał Killa, na allegro miesięczne konto kosztuje 30zl a ściągać można dowolną ilość plików w jednym momencie, jedyne ograniczenie to limit 25GB na 5 dni. Także chyba warto zainwestować.
Zbigniew jak znasz kogoś kto ma to samo IP co ty i też ściąga w miarę często to zróbcie zrzute po 15PLN i po sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769 |
Aha co jeszcze. rapidshare.de i rapidshare.com to dwa różne serwisy i konto z jednego nie działa na drugim  To tak rolą wyjaśnienia. Pisze bo zdecydowana większośc plików uploadowana jest na rapidshare.com więc warto się zastanowić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Swoja droga rapidshare leci nieco w troki piszac przy 'Download limits' jak byk NO LIMITS podczas gdy limit sciagania jak najbardziej jest - niezbyt to uczciwe Ktos wie jak oni to robia ze maja w dupie prawa autorskie itp a mozna stamtad sciagac do woli (pomijajac te nieszczesne limity) filmy, gry, programy, doslownie wszystko, no i jeszcze admini zajmuja sie pilnowaniem zeby nie wrzucac tam jakiegos szajsu...miodzio. Jakie znacie fora rapidshare? Ja: www.peb.pl [ peb.pl] i www.forum.dvhk.pl [ forum.dvhk.pl] Usilnie prosze o podawanie nastepnych dziekuje z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
chciałem się wypowiedzie na temat kont na rapidshare na allegro. Jeśli ma się konto w mbanku to konto mozesz otrzymac w niecałe 5 minut (specjalna aukcja w tytule ktorej jest napisane ze w 5 minut). Kupujesz na alegro gadasz ze sprzedawcą na gg (prawie cały czas dostepny), wpłacasz mu na mbank kwotę i ja po 2 minutach dostałem login i hasło. Nie trzeba się bawi w jakies paypala czy jakies inne dziadostwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Moim zdaniem najlepsze z masą gier, programów, filmów, muzyki i czego tylko dusza zapragnie jest www.xsharex.info [ xsharex.info] oraz darkwarez.pl Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
program tor + proxy w ie
udaje sie obejsc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|