Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#709225 04/11/2006 19:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ma ktoś jakiś sposób żeby obejść limity? Jakiś sprawdzony programik, który aktualnie działa.

Bonus: Unibet
#709226 04/11/2006 19:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
a powiedz mi masz stale ip czy zmienne ? jak stale to nie masz co liczyc na ominiecie limitow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#709227 04/11/2006 19:42
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
sposoby zawsze są

#709228 04/11/2006 19:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Guilermo prosze o jakieś argumenty ... probowalem wiele programow i zawsze konczylo sie tak samo ... nie omijalem limitow ... gdyz mam neostrade i stale ip

#709229 04/11/2006 19:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
wystarczy w opacjach internetowych cos zmienic co spowoduje zmianę ip, zycze powodzenia, to wcale nie takie trudne

#709230 04/11/2006 19:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mam stałe IP, ale najgorsze jest to, że dzielę je z innymi ludźmi i jak oni coś ściągają to mam komunikat, że już ściągam. Bardzo rzadko mi się udaje coś stamtąd ściągnąć, bo sępy wszystko wykorzystują. Do megaupload.com mam programik, który działa idealnie i mam w dupie limity. Tylko ten nieszczęsny rapidshare mi nie śmiga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Coś się zmieniło w temacie?
No przecież Polak potrafi! Napewno ktoś coś ma.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Jestem dość na bieżąco i aktualnie tylko konto PREMIUM za kasę, a RS daje coraz to większe limity.

Mar #1066725 21/03/2007 21:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
miesieczne konto na RS kosztuje 30 zł , to chyba nie tak duzo , a scigac mozna ile sie chce i w jakichkolwiek ilosciach smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
polecam jeszcze forum www.xsahrex.info [xsahrex.info] kopalnie linków z rapidshare wraz z grami, filmami itd.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
Osobiście wypróbowałem wiele sposobów na ominięcie limitów ale żaden nie zadziałał. O ile można coś wykombinować przy zmiennym IP to w przypadku stałego jest to prawie niemożliwe a dla osób z sieci lokalnej (tak jak ja) to już totalnie kaplica. Tak jak wspomniał Killa, na allegro miesięczne konto kosztuje 30zl a ściągać można dowolną ilość plików w jednym momencie, jedyne ograniczenie to limit 25GB na 5 dni. Także chyba warto zainwestować.

Zbigniew jak znasz kogoś kto ma to samo IP co ty i też ściąga w miarę często to zróbcie zrzute po 15PLN i po sprawie.

Bolo #1066777 21/03/2007 22:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
Aha co jeszcze. rapidshare.de i rapidshare.com to dwa różne serwisy i konto z jednego nie działa na drugim smile To tak rolą wyjaśnienia. Pisze bo zdecydowana większośc plików uploadowana jest na rapidshare.com więc warto się zastanowić.

Bolo #1067466 22/03/2007 16:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Swoja droga rapidshare leci nieco w troki piszac przy 'Download limits' jak byk NO LIMITS podczas gdy limit sciagania jak najbardziej jest - niezbyt to uczciwe
Ktos wie jak oni to robia ze maja w dupie prawa autorskie itp a mozna stamtad sciagac do woli (pomijajac te nieszczesne limity) filmy, gry, programy, doslownie wszystko, no i jeszcze admini zajmuja sie pilnowaniem zeby nie wrzucac tam jakiegos szajsu...miodzio.
Jakie znacie fora rapidshare?
Ja: www.peb.pl [peb.pl] i www.forum.dvhk.pl [forum.dvhk.pl]
Usilnie prosze o podawanie nastepnych dziekuje z gory

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by SebaS.... ...

Nie dziala link.

Kylo #1077589 25/03/2007 04:38
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
chciałem się wypowiedzie na temat kont na rapidshare na allegro.
Jeśli ma się konto w mbanku to konto mozesz otrzymac w niecałe 5 minut (specjalna aukcja w tytule ktorej jest napisane ze w 5 minut). Kupujesz na alegro gadasz ze sprzedawcą na gg (prawie cały czas dostepny), wpłacasz mu na mbank kwotę i ja po 2 minutach dostałem login i hasło. Nie trzeba się bawi w jakies paypala czy jakies inne dziadostwa.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Moim zdaniem najlepsze z masą gier, programów, filmów, muzyki i czego tylko dusza zapragnie jest www.xsharex.info [xsharex.info] oraz darkwarez.pl

Pozdrawiam.

Kylo #1078149 25/03/2007 06:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
U mnie dziala.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by SebaS.... ...
U mnie dziala.

Teraz tak

Kylo #1078219 25/03/2007 07:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
program tor + proxy w ie

udaje sie obejsc

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1