Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by andrzejek_84
kto poweidzial ze obrot do konca marca, moze wplacac mozna do konca marca

Pisałem do nich w tej sprawie:

Oto odpowiedź:
"Szanowny Kliencie,

Aby otrzymac bonus 50reload nalezy do 31marca wyslac do nas zgloszenie do tej promocji po wplacie depozytu oraz wykonaniu wymaganego obrotu.

W przypadku zakladow systemowych liczy sie kurs laczny. "

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Ile czasu czekaliście na dopisanie bonusa po wyrobieniu "pierwszej części obrotu"?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
mysle ze jeszcze nikt bonusa nie dostal, bo maile dzisiaj poprzychodzily a we wtorek cieko zrobic na czymkolwiek obrot smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
jak dlugo ida pieniade ze SB na konto wczoraj zlecilem wyplate i nadal kasy nie mam na koncie :/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by raiders_
jak dlugo ida pieniade ze SB na konto wczoraj zlecilem wyplate i nadal kasy nie mam na koncie :/

Przelewy bankowe zazwyczaj idą 3 dni robocze, tak więc jutro powinieneś już mieć kasę na swoim koncie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Ja zleciłem przelew rano i wieczorkiem kasa już była na koncie, ale WBK -> WBK

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
działa wam stronka s.b to u mnie od 2 godzin padła ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
działa O.o

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
dostał już ktoś bonus, po jakim czasie od wysłania meila go przyznają?

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by hokuy
dostał już ktoś bonus, po jakim czasie od wysłania meila go przyznają?
wczoraj o 23:00 wyslalem maila...bonus dopisany dziś po 11.
BTW w regulaminie jest napisane ze max 48h wiec nie bój żaby wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
nie boje, pytałem z ciekawości wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
u mnie jutro rano będzie po terminie 48 godz , coś sobie lecą w kulki , mogliby chociaż emaila przysłac , że sprawa w toku .
coraz mniej ta zabawa mi się podoba , szczególnie , że mocno ruszyli z bonusami teraz po długim przestoju .
mam nadzieję , że jutro po przebudzeniu bonus bedzie na koncie
napiszcie ile wy czekacie
pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja tez wyslalem maila przedwczoraj i nic, moze dlatego ze wyniki postawionych meczow w sobote, ale w regulaminie napsiali ze wystarczy wniesc zaklady na jakas sume a nie czekac do roztrzygniecia

Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Witam

Ktoś wie co wpisać w temacie maila z prośbą o bonus???
Bo ja mam w mailu to
Wyslij email na adres: [email protected] z tematem ‘50%’.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by mirekg
Witam

Ktoś wie co wpisać w temacie maila z prośbą o bonus???
Bo ja mam w mailu to
Wyslij email na adres: [email protected] z tematem ‘50%’.

W temacie napisac musisz "50%" i wszystko, ja bonus dostałem po 1h ale to juz tydzień temu obrót bezproblemowy i dzisiaj kasa na karcie.
pzdr.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ale z brakiem automatycznego ksiegowania moneybookers to sie w sumie osmieszaja laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
u mnie minęło 48 godzin - i echo na koncie
pomału zaczynam żałowac , że skusiłem się na ten bonus a mogłem wybrac inne oferty bo akurat teraz jest w czym wybierac , teraz zaczynam rozumiec czemu gracze rezygnują z gry w s.b
totalne lekceważenie klienta - daleo nie zajadą na takiej polityce
pozdro

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Sportingbet to są zwykłe krętacze i oszuści. Najpierw wpłaciłem z własnego konta 2000 zł, po spełnieniu wymogów dostałem 400 zł bonusu, całą kwote przegrałem. Po paru dniach dostałem od nich maila z propozycją 50% bonusu od depozytu do 300 zł. Znowu wplacilem, zrobilem wymagany obrot i cala kase przegralem. Wyslalem maila, po 48 godzinach pytam dlkaczego jeszcze nie mam mojego bonusa i otrzymuje odpowiedz jednozdaniową bez zadnego uzasadnienia: "Został Pan uznany za gracza zawodowego i nie może Pan otrzymać bonusa". Hahahaha , około 5 zakładów, w plecy 2900 zł i uznali mnie za gracza zwodowego nie podajac zadnej przyczyny to raz, no i dwa ze nie wierze, ze mozna byc takim złodziejem piszac na maila o propozycji bonusu, a jak ktos juz wplaci to mu sie go nie daje! Nie daruje im tego i bede rozgalszal wszedzie gdzie sie da jacy to są oszusci. Uważajcie przed wpłatą tam bo stop SPORTINGBET TO OSZUŚCI stop

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Normalnie dostałem bonusik smile Trzeba tylko na livechat wejsc

Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Zagadałem z rana teraz z miłą panią martą i 300 zł dopisała od ręki.

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1