|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
kto poweidzial ze obrot do konca marca, moze wplacac mozna do konca marca Pisałem do nich w tej sprawie: Oto odpowiedź: "Szanowny Kliencie, Aby otrzymac bonus 50reload nalezy do 31marca wyslac do nas zgloszenie do tej promocji po wplacie depozytu oraz wykonaniu wymaganego obrotu. W przypadku zakladow systemowych liczy sie kurs laczny. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Ile czasu czekaliście na dopisanie bonusa po wyrobieniu "pierwszej części obrotu"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
mysle ze jeszcze nikt bonusa nie dostal, bo maile dzisiaj poprzychodzily a we wtorek cieko zrobic na czymkolwiek obrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
jak dlugo ida pieniade ze SB na konto wczoraj zlecilem wyplate i nadal kasy nie mam na koncie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
jak dlugo ida pieniade ze SB na konto wczoraj zlecilem wyplate i nadal kasy nie mam na koncie :/ Przelewy bankowe zazwyczaj idą 3 dni robocze, tak więc jutro powinieneś już mieć kasę na swoim koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Ja zleciłem przelew rano i wieczorkiem kasa już była na koncie, ale WBK -> WBK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
działa wam stronka s.b to u mnie od 2 godzin padła ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
dostał już ktoś bonus, po jakim czasie od wysłania meila go przyznają?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
dostał już ktoś bonus, po jakim czasie od wysłania meila go przyznają? wczoraj o 23:00 wyslalem maila...bonus dopisany dziś po 11. BTW w regulaminie jest napisane ze max 48h wiec nie bój żaby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
nie boje, pytałem z ciekawości 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
u mnie jutro rano będzie po terminie 48 godz , coś sobie lecą w kulki , mogliby chociaż emaila przysłac , że sprawa w toku . coraz mniej ta zabawa mi się podoba , szczególnie , że mocno ruszyli z bonusami teraz po długim przestoju . mam nadzieję , że jutro po przebudzeniu bonus bedzie na koncie napiszcie ile wy czekacie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja tez wyslalem maila przedwczoraj i nic, moze dlatego ze wyniki postawionych meczow w sobote, ale w regulaminie napsiali ze wystarczy wniesc zaklady na jakas sume a nie czekac do roztrzygniecia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36 |
Witam Ktoś wie co wpisać w temacie maila z prośbą o bonus??? Bo ja mam w mailu to Wyslij email na adres: [email protected] z tematem ‘50%’.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam Ktoś wie co wpisać w temacie maila z prośbą o bonus??? Bo ja mam w mailu to Wyslij email na adres: [email protected] z tematem ‘50%’. W temacie napisac musisz "50%" i wszystko, ja bonus dostałem po 1h ale to juz tydzień temu obrót bezproblemowy i dzisiaj kasa na karcie. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ale z brakiem automatycznego ksiegowania moneybookers to sie w sumie osmieszaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
u mnie minęło 48 godzin - i echo na koncie pomału zaczynam żałowac , że skusiłem się na ten bonus a mogłem wybrac inne oferty bo akurat teraz jest w czym wybierac , teraz zaczynam rozumiec czemu gracze rezygnują z gry w s.b totalne lekceważenie klienta - daleo nie zajadą na takiej polityce pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Sportingbet to są zwykłe krętacze i oszuści. Najpierw wpłaciłem z własnego konta 2000 zł, po spełnieniu wymogów dostałem 400 zł bonusu, całą kwote przegrałem. Po paru dniach dostałem od nich maila z propozycją 50% bonusu od depozytu do 300 zł. Znowu wplacilem, zrobilem wymagany obrot i cala kase przegralem. Wyslalem maila, po 48 godzinach pytam dlkaczego jeszcze nie mam mojego bonusa i otrzymuje odpowiedz jednozdaniową bez zadnego uzasadnienia: "Został Pan uznany za gracza zawodowego i nie może Pan otrzymać bonusa". Hahahaha , około 5 zakładów, w plecy 2900 zł i uznali mnie za gracza zwodowego nie podajac zadnej przyczyny to raz, no i dwa ze nie wierze, ze mozna byc takim złodziejem piszac na maila o propozycji bonusu, a jak ktos juz wplaci to mu sie go nie daje! Nie daruje im tego i bede rozgalszal wszedzie gdzie sie da jacy to są oszusci. Uważajcie przed wpłatą tam bo SPORTINGBET TO OSZUŚCI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Normalnie dostałem bonusik  Trzeba tylko na livechat wejsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36 |
Zagadałem z rana teraz z miłą panią martą i 300 zł dopisała od ręki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|