Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni temat.


Wysylac posty w tym temacie moga tylko osoby, ktore maja minimum roczny staz na forum albo osoby zweryfikowane u Kanciastego, LINK DO LISTY [kanciasty.sitesled.com]

Jesli pojawia sie tutaj ogloszenia od osob ktore nie spelniaja powyzszych wymogow - bedziemy przyznawac OSTRZEZENIA i BANY.


Osoby zweryfikowane na liscie Kanciastego(stan na 22.03.2007):

artbledo
Bebok
BookerS
Boomber
Boys_20
bukma
ciacho1984
czyzyk
dadycool
Damian_BYDGOSZCZ
darekrby
dareksg
dawideczek_79
Dev
GumoL
hablahabla
haven
hbr
host
HRABIA_JOHN
Jakubosiu
Jaroslav
kanciasty
koszałek
Krupier
kurczak123
Maki
maxdax
Michauek
Mirtek
monk80
My$z@
P!T3R
padik
pepone
Piotras
Scobas
Slovik
termii
white_nyga
wluczykij&
yogimacko
zmianowy
zwierzu

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
SPRZEDAM MB, MAM MBANK, 100% UCZCIWOŚCI, GG: 1957521

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Udana wymiana z dawideczkiem 79
Szybko sprawnie bezproblemowo.
POLECAM

Wysylac posty w tym temacie moga tylko osoby, ktore maja minimum roczny staz na forum albo osoby zweryfikowane u Kanciastego.

Nie ma znaczenia czy to tylko potwierdzenie wymiany czy oferta.



Last edited by Sagat; 23/03/2007 18:51.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Sprzedam 70 PLN na MB.. Pilne GG : 3026221

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by MURYN
Sprzedam 70 PLN na MB.. Pilne GG : 3026221

Udana wymiana smile raz dwa smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Wezme 500-1000 PLN ma money , oddaje wieczorem z niezłym %-tem na mbank badz money jak kto woli gdyż czekam na przelew z buka . Sporo takich akcji i wymian za sobą , zweryfikowany po za tym nie musze pisac wszyscy zadowoleni smile 6780633 badz PW

Pozdrawiam

haven:)

Jak ktoś chce bezpiecznie sprzedać środki to zapraszam.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
jako że mi się śpieszy sprzedam 28 PLN na MB za 23 Mbank smile GG: 3026221

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ok plany nieco zmienione sprzedam troszke MB 6780633

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
MB --> mbank --> inteligo, zweryfikowany, wiele udanych wymian, priv lub gg3359154

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink , Setki wymian za soba smile , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R


Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 30zł - sprzedaje za 24zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym... piwo Czekam... wink

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by P!T3R
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze wink , Setki wymian za soba smile , Zweryfikowany na stronce kanciastego... )

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


GG 7995932 & PRIV pozdr0 papa P!T3R
nieaktualne...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Originally Posted by Chelsea_fan
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 30zł - sprzedaje za 24zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym... piwo Czekam... wink

Udana wymiana z Krupierem na kwote 40zł... wink Pozdrawiam piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Quote
Udana wymiana z Krupierem na kwote 40zł... wink Pozdrawiam piwo
Wszystko w jak najlepszym porzadku, polecam piwo

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
KUPIE mb

oddaje na mBank

gg 1715951

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
potrzebuje 50 zł do mBanku, w zamian oddam 52 w mb

gg 3309444(jestem na niewidocznym)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
Sprzedam pieniazki na MB wzamian na konto bankowe. Zweryfikowany na kanciaku, sporo wymian. pisac pw.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Kupie 80zl na MB, place Mbank. Wiele udanych wymian za soba, zweryfikowany na stronie kanciastego smile GG: 1795228

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Potrzebuje pilnie na Inteligo 120 PLN (chce skorzystac z bonusa 100% zwrot w Expekcie).Oddam dopiero za tydzien i bedzie to moja pierwsza wymiana. Oddam z procentem 10-20 PLN(130-140).
Prosze o kontakt na PW,jezeli ktos pomoze skobnac ta promocje.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Potrzebuje pilnie na Inteligo 120 PLN (chce skorzystac z bonusa 100% zwrot w Expekcie).Oddam dopiero za tydzien i bedzie to moja pierwsza wymiana. Oddam z procentem 10-20 PLN(130-140).
Prosze o kontakt na PW,jezeli ktos pomoze skobnac ta promocje.
Juz nieaktualne piwo

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1