|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poprzedni temat. Wysylac posty w tym temacie moga tylko osoby, ktore maja minimum roczny staz na forum albo osoby zweryfikowane u Kanciastego, LINK DO LISTY [kanciasty.sitesled.com]
Jesli pojawia sie tutaj ogloszenia od osob ktore nie spelniaja powyzszych wymogow - bedziemy przyznawac OSTRZEZENIA i BANY. Osoby zweryfikowane na liscie Kanciastego(stan na 22.03.2007): artbledo Bebok BookerS Boomber Boys_20 bukma ciacho1984 czyzyk dadycool Damian_BYDGOSZCZ darekrby dareksg dawideczek_79 Dev GumoL hablahabla haven hbr host HRABIA_JOHN Jakubosiu Jaroslav kanciasty koszałek Krupier kurczak123 Maki maxdax Michauek Mirtek monk80 My$z@ P!T3R padik pepone Piotras Scobas Slovik termii white_nyga wluczykij& yogimacko zmianowy zwierzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
SPRZEDAM MB, MAM MBANK, 100% UCZCIWOŚCI, GG: 1957521
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Udana wymiana z dawideczkiem 79 Szybko sprawnie bezproblemowo. POLECAM
Wysylac posty w tym temacie moga tylko osoby, ktore maja minimum roczny staz na forum albo osoby zweryfikowane u Kanciastego.
Nie ma znaczenia czy to tylko potwierdzenie wymiany czy oferta.
Last edited by Sagat; 23/03/2007 18:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Sprzedam 70 PLN na MB.. Pilne GG : 3026221
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Sprzedam 70 PLN na MB.. Pilne GG : 3026221 Udana wymiana  raz dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Wezme 500-1000 PLN ma money , oddaje wieczorem z niezłym %-tem na mbank badz money jak kto woli gdyż czekam na przelew z buka . Sporo takich akcji i wymian za sobą , zweryfikowany po za tym nie musze pisac wszyscy zadowoleni  6780633 badz PW Pozdrawiam haven:) Jak ktoś chce bezpiecznie sprzedać środki to zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
jako że mi się śpieszy sprzedam 28 PLN na MB za 23 Mbank  GG: 3026221
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Ok plany nieco zmienione sprzedam troszke MB 6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
MB --> mbank --> inteligo, zweryfikowany, wiele udanych wymian, priv lub gg3359154
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Setki wymian za soba  , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 30zł - sprzedaje za 24zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym...  Czekam... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Setki wymian za soba  , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R nieaktualne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 30zł - sprzedaje za 24zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym...  Czekam...  Udana wymiana z Krupierem na kwote 40zł...  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Udana wymiana z Krupierem na kwote 40zł...  Pozdrawiam  Wszystko w jak najlepszym porzadku, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
KUPIE mb
oddaje na mBank
gg 1715951
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
potrzebuje 50 zł do mBanku, w zamian oddam 52 w mb
gg 3309444(jestem na niewidocznym)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 891 |
Sprzedam pieniazki na MB wzamian na konto bankowe. Zweryfikowany na kanciaku, sporo wymian. pisac pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Kupie 80zl na MB, place Mbank. Wiele udanych wymian za soba, zweryfikowany na stronie kanciastego  GG: 1795228
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Potrzebuje pilnie na Inteligo 120 PLN (chce skorzystac z bonusa 100% zwrot w Expekcie).Oddam dopiero za tydzien i bedzie to moja pierwsza wymiana. Oddam z procentem 10-20 PLN(130-140). Prosze o kontakt na PW,jezeli ktos pomoze skobnac ta promocje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Potrzebuje pilnie na Inteligo 120 PLN (chce skorzystac z bonusa 100% zwrot w Expekcie).Oddam dopiero za tydzien i bedzie to moja pierwsza wymiana. Oddam z procentem 10-20 PLN(130-140). Prosze o kontakt na PW,jezeli ktos pomoze skobnac ta promocje. Juz nieaktualne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|