|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2 |
kursy z profa 'Koszykowka' 1.Polska-M-23k-zw. 24.03.2007 18.00 1 2 K41|EC.Slup.-Kolobr. 1.22 3.45 K42|Stal O.-Anwil 1.92 1.7 24/17.30 K43|Polonia-Kager G. 1.7 1.92 K44|Polpak-Koszalin 1.3 2.94 K45|Prokom-T.Zgorz. 1.3 2.73 25/15.00 K46|Jaroslaw-Polpharma 1.98 1.65 'Koszykowka' _NA MAXA-handicap 24.03.2007 18.00 1 2 D57 EC.Slup.-Kolob+8.5 1.8 1.8 D58 Polpak-Koszal.+7.5 1.8 1.8 D59 Prokom-T.Zgor.+6.5 1.8 1.8 25/15.00 MOIM ZDANIEM EC.Slup.-Kolobr. pewne 1 można się pokusić na 1 z handicapem w ostatnim meczu chlopaki zaszaleli Stal O.-Anwil 1 widziałem mecz we włocławku i myślę że i tym razem stal wygra co prawda w meczu ze Śląskiem stal miała słabą dyspozycje rzutową ale uważam, że standardowo szawarski ansley i akins rzucą swoje Polonia-Kager G. tutaj nie jestem pewien niby polonia gra dobrze u siebie ale kager po serii słabszych występów w końcu musi się odbić nie polecam tego meczu  wszystko się może zdarzyć może 2  Polpak-Koszalin mimo, że w pierwszym meczu to AZS wygrał postawiłbym 1 Prokom-T.Zgorz. 2 2 2 i jeszcze raz 2  a tak poważnie to najlepiej 2 z handicapem Jaroslaw-Polpharma 2 trafiło się ostatnio ślepej kurze ziarno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Bez Gatisa Jahovicsa wystąpi Anwil Włocławek w spotkaniu przeciwko Gipsarowi Stali.Wiecej: http://www.plk.pl/?sub=news&id=2894
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jedyne co dzisiaj zagrałem to Under 152,5 w spotkaniu Czarni - Kotwica. Jak na dysponujących jedną z najlepszych defensyw w tym sezonie DBE Czarnych linia 152,5 wydaje mi się być o przynajmniej 5-6 pkt. za wysoka. Poza tym mamy tutaj derby Pomorza Środkowego, a takie mecze to twarda walka do upadłego bez pozwalania rywalowi na zdobywanie łatwych punktów. Jutro... tak samo jak w grudniu... i tak samo bez cienia wątpliwości... TURÓW! Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA. P.S. Może jednak tylko z handi...? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2 |
hmmm 3 kwarta w ostrowie.... 20 po tyłku ostrów i zastanawia mnie dlaczego Szawarski i Ansley 2,0 tylko Akins na swoim poziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Z całym szacunkiem dla Ciebie Tomo wydaje mi się że ten mecz wygra Prokom :-) - tak też zagrałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Witam serdecznie po paru kolejkach przerwy  Zebralem sie do napisania paru slow o meczu na szczycie ktory jutro wszyscy obejrzymy na antenie TV4. Ja w tym meczu faworyta upatruje oczywiscie w ekipie gospodarzy ktora jak na moj stan wiedzy jest ekipa lepsza. Prokom zakonczyl juz przygode z Euroliga i moze wreszcie skupic sie w 100% procentach na rozgrywkach DBE. Jesli jutro tylko od 1 min przystapia do meczu w pelni skoncetrowany i na pelnych obrotach to nie powinien pozostawic ekipie Bot-u zadnych zludzen. Hukic pieczolowicie zaopiekuje sie Kelatim, Masulis Witka i bedzie OK. Wszyscy upatruja faworyta w gosciach ale ja jakos tego nie widze  ale zawsze sie moge mylic. Milego ogladania meczu pozdrowki z Pozania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA. AMEN  p.s oczami eksperta http://adrom.blox.pl/html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jedyne co dzisiaj zagrałem to Under 152,5 w spotkaniu Czarni - Kotwica. Jutro... tak samo jak w grudniu... i tak samo bez cienia wątpliwości... TURÓW! Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA. P.S. Może jednak tylko z handi...?  Nie spodziewałem się tego po Tobie  Może trener jest do dupy,ale ta banda 10 koszulek,to bardzo dobrzy zawodnicy w jak na naszą lige, wiec nie pisz takich rzeczy... Nie wiem co to za hurraoptymizm z tym Turowem,ale jak dla mnie Prokom jest lepszym kadrowo zespołem i gra u siebie,wiec jezeli zagrają tak jak umieją to Turów nic nie ugra. Prokom wie,ze musi sie skupić na lidze,skończyła się Euroliga i teraz powoli bedą sie skupiać na lidze,a jeśli podejda to tego rzetelnie,to jedynie Anwil moze im napsuc krwi,hmm Turów w play off może też...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie no może oni i są wartościowymi grajkami, ale na pewno nie są ZESPOŁEM i w tym tkwi ich główny problem... A co do samego meczu - każdy może mieć własne zdanie i ja go nie neguję, ale sam swojego zdania również nie zmienię. Według mnie Turów będzie dzisiaj dla Prokomu równorzędnym rywalem, a jego szanse na zwycięstwo są zdecydowanie wyższe od wyceny bukmacherów. W grudniu też wszyscy pisali Prokom, Prokom, Prokom... tylko ja jeden biedny stawiałem na zwycięstwo Turowa (>@3.0)... skończyło się masakrą w obronie i +20 na tablicy świetlenej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zagrałem Turów +6.5 i jest to tylko i wylacznie moj typ. Turow nie jest faworytem i zdaje sobie z tego sprawe, ale nie gram tego i nie pisze o Turówie jak o jakims pewniaku. 1000zł na to nie stawiam, wiec moge przegrac, chce zobaczyc po prostu dobry mecz i ZESPOŁOWOŚC Turówa... dlatego im pokibicuje, a tym na Turów to kwestia podrzedna  pzdr :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA. AMEN  p.s oczami eksperta http://adrom.blox.pl/htmlwybaczcie ale pan Romanski jest dla mnie sredniej jakosci ekspertem. Co on czasem gada to nie wiem czy sie smiac czy plakac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Wybaczcie drodzy panowie ale dzisiaj Turów zostanie brutalnie sprowadzony do rzeczywistosci , ktora na dzien dzisiejszy jest taka ze maksymalnie zmotywowany Prokom Trefl Sopot , a wszystkie inne zespoly w tym kraju dzieli niewiarygodna kosmiczna przepasc. I na nic zdadza sie dzisiaj wyborne defensywne sztuczki trenera ktorego lubie,cenie i szanuje Saso Filipovskiego.
Wiecie dlaczego ? Powiem wam , dlatego ze Prokom dzisiaj po raz kolejny , niestety po raz kolejny udowodni ze zespol zbudowany za 7 milionow dolarow jak na polskie warunki jest Realem Madryt DBL.
I jestem przekonany ze Prokom dzisiaj zagra na 100 % wtedy Turow bedzie bez szans , bez zadnych szans. Kazdy inny wynik niz minimum 10 punktowe zwyciestwo Prokomu bedzie dla mnie ogromna niespodzianka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Mozliwe obie opcje, nie komentuje, ale
'maksymalnie zmotywowany Prokom Trefl Sopot' to jak oksymoron.
W Prokomie wielu zawodników już zwyczajnie nie chce grać, jest to winą wielu osób i zdarzeń, ale nie ma tam maksymalnej motywacji, zapewniam Cie. Tzn. moze jest 'maksymalna' na warunki sopockie, ale w porównaniu z wolą walki takiej polonii, polpaku czy turowa, to jest nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Info z 1 ręki... od jednego z zawodników Turowa. Co prawda, żadnych rewelacji nie podaje... ale zawsze warto wysluchac.
"my za to przygotowywalismy sie do tego meczu bardzo rzetelnie ogolnie ostatni miesiac przepracowalismy naprawde bardzo mocny"
"u nas lekka kontuzje ma drobniak ale bedzie gral"
"williams w dobrej formie ale bedzie mial ciezko z tak doswiadczonymi zawodnikami"
W prokomie nie zagra Pacesas ?
W sumie nie wiadomo, czy wzmocnienie, czy oslabienie.
Turów @3.20 w unibecie w moim mniemaniu to jest bet miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Turów @3.20 to moim zdaniem wtopa miesiąca Prawda jest taka, że jeśli Prokom zagra przynajmniej na 75% swoich możliwości to i tak jest w stanie spokojnie wygrać to spotkanie. Na początku meczu Zgorzelczanie mogą trochę postraszyć gospodarzy, a nawet prowadzić do połowy, ale jestem pewien ze Sopot wygra dziś i to dosyć zdecydowanie. Meczu nie obstawiam, ale liczę na dobre i stojące na wysokim poziomie sportowym spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no i jak tam wasz pewniak z Turowa?
Prokom może dostawać baty w Eurolidze,ale tam grają najlepsze kluby Europy,a poziom jest 10x lepszy niż w naszej śmiesznej lidze,gdzie pierwszy lepszy czarny jest gwiazdą...
Jak na naszą lige to Prokom jest potęgą i jak zagra na miare swoich możliwosci,nikt nie ma z nimi szans,to tylko kwestia ich motywacji . Dziś było to widoczne, ile dzieli puzzli od reszty stawki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Jak na naszą lige to Prokom jest potęgą i jak zagra na miare swoich możliwosci,nikt nie ma z nimi szans,to tylko kwestia ich motywacji . Dziś było to widoczne, ile dzieli puzzli od reszty stawki! Prokom jest potega ... to bylo fajne  jak zagra na miare swoich mozliwosci...no wlasnie jak zagra  Ogolnie nie jestem zdziwiony wynikiem ale jak czytam takie cos to nie wiem czy my ta sama lige sledzimy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
pewniak ?  ktos uzyl takiego slowa ? Prokom byl faworytem tego meczu i jak najbardziej zasluzenie wygral. Byl lepsze w kazdym elemenci koszykarskiego rzemiosla. Calkowicie zdominowal deski...swietnie bronil... gral zespolowa koszykówce... duza liczba asyst. Jak dla mnie to na dzien dzisiejszy Atkins to jest 50% zespolu... w wiekoszsci przypadków to on sprawia wygranymi pojedynkami przewage w ataku... rzadzi i dzieli w tym zespole. Prokom pierwszy przed PO... bo nie wierze, ze przegra 2 z 3 spotkan, pomimo niezwykle trudnych rywali. Jedno jest pewne. W play offach bedzie ciekawie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jasny gwint, zblizaja sie PO i normalnie mecz za meczem, kolejka za kolejka  Coz, jutro sroda, a z tego co widze jeszcze ani razu nie udalo mi sie trafic czegos z DBE w dzien powszedni  Moze jutro bedzie lepiej... Co na jutro. Hmm, na pierwszy rzut oka Koszalin @ 1.54 (bet365). W zyciu nie spodziewalem sie ze moge zagrac na akademikow, ale "Koniu" i jego chlopaki robia na mnie spore wrazenie. Gadalem wielokrotnie z roznymi osobami z Koszalina i gra AZSu wyglada naprawde fajnie, a jutro rywal bedzie strasznie... dziwny  Nie pisze ze ciezko, bo Polonia nie jest dobra, ona jest zaskakujaca po prostu. Ale kurna, co tak patrze na ten Koszalin to na wlasnym parkiecie bywa czesto tak, ze rywale "zapominaja jak sie gra w kosza"  Jutro postaram sie to wykorzystac, a i mam nadzieje ze bedzie to dobry typ. Kursy po 1,10 nas nie interesuja, wiec moze poszukac czegos lepszego. A mam - Polpak jako UD @ ponad 2,20  A dlaczego nie? Zastanawiam sie tez nad underkiem... Polpak wyglada ciekawie po takim kursie, az zal nie sprobowac. Wystarczy ze troche przycisna Polpharme w obronie, ktora od 4 spotkan zatracila swoja skutecznosc i moze byc ciekawie. Polpak tez potrafi zebrac, trzasnac za 3, wiec nie sa z gory skazani na pozarcie. Tyle ode mnie, tak na szybko bo godzina juz nie dla mnie, a jutro ledwo wpadne do domu na 18:00 Pozdrawiam :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Witam shane (i calą resztę fanow DBE) moim zdaniem dzisiejszy mecz Polpharmy to niestety no bet. Obie drużyny będą walczyły na maksa, Polpharma jesli przegra kolejne spotkanie to naprawdę bedzie już katastrofa, a jak potrafią zagrać Farmaceuci u siebie to wszyscy wiemy. Jeśli musialbym na siłę typować to wygra Polpharma, ale nie będę tego stawiał za jakieś normalne pieniądze. Ponieważ mecz leci w TV warto coś postawić, zeby się lepiej oglądalo więc przejrzałem pozostale zaklady na ten mecz ale NIC nie ma, anie w toto, ani w bwin ani w unibecie  wiec ciezko cos gdybac. Polpak defensywny strasznie, Polpharma u siebie czysty ofens, wiec under/over też cięzki do typowania (zwłaszcza jak nie znam linii) - ciężki naprawdę mecz. Ja na dziś sobie zrobię jakiegoś tasiemca z kilku spotkań i tam dorzuce Polpharmę za małe pieniadze. nie gram na Koszalin, Polonia spokojnie ten mecz moze wygrać, szanse moim zdaniem 50/50 co przy lepszyym kursie do mojego "pociągu" kwalifikuje stake na Polonię. Do tego dorzucę jutrzejszy Prokom - bez przesady, Czarni niby się ostatnio obudzili, ale w meczu z Prokomem dostana srogą nauczkę, jak ostatnio Turow (zastrzegam, ze te mecze gram tylko w pociągu za niewielką stawkę ponieważ już NIGDY nie zagram Prokomu za normalny stake po niskim kursie - zbyt wiele razy się już przejechałem na "gwiazdach" z Trójmiasta i Eu"Geniuszu" Kijewskim). Dorzucam Śląsk i Turów ( a co tam, jak pociag to pociąg) - w profie sa calkiem ciekawe kursy na te dwa mecze, odpowiednio 1,15 i 1,17  - co przy 1,1 w bwin wyglada nieźle. I tak troche OT - dorzucam do tego Polskę (też w TV  i Portugalia co daje bardzo, bardzo przyzwoite AKO. i gram za mini stake, tylko i wyłacznie dla rozrywki. Podsumowując - naprawdę ciężka kolejka i duzych pieniedzy nie zaryzykowałbym na zaden z tych meczow, wiec dzisiaj delikatnie dla sportu. Pozdrawiam M. Polpharma+Polonia+Śląsk+Turów+Prokom+Polska+Portugalia AKO - 13,77 w profie po odjeciu podatku :DD
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|