|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
potrzebuje 50 zł do mBanku, w zamian oddam 52 w mb
gg 3309444(jestem na niewidocznym) nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Pilnie potrzeba 12gr w MB, płacę mBbank  GG- 1824330
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Pilnie kupie mb na teraz ! gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Potrzebuje 420zl w Moneybookers - oddaje w mBanku.
Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako PIERWSZY..
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921, Krupier, Campbell, Slovik, żyła i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622
Zależy na czasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
a one hundred and ten pi el en for me from marc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
a one hundred and ten pi el en for me from marc potwierdzam pozyczke 110 zl do jutra dla haven
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Uwaga na uzytkownika haven,!! przed chwila pozyczyl pieniadze od m-a-r-c-a, w piatek rano pozyczyl ode mnie 200 zł, mial oddac w piatek do 22-23. Oczywiscie nie oddal, nastepnie mial oddac w sobote rano zaslaniajac sie ze wlasnie skads tam wyplacil, nie oddal... Mialo byc wieczorem, tez nic, udalo mi sie odzyskac czesc pieniedzy przez to ze przed chwila zapytal mnie czy nie mam cos na MB, bo chece dla jakiegos kumpla. Jak chcialem szeby ten kumpel skontaktowal sie ze mna to haven przelal mi pieniadze ze swojego konta w mbanku, ze niby transakcja przez niego pojdzie  . Tym sposobem odzyskalem 120 zł, a na wiecej nie mam co liczyc taka przed chwila wiadomosc otrzymalem na gg, przy okazji dowiedzialem sie ze to ja jestem zlodziejem  . Pieniadze od nastepnej osoby, od ktorej haven chcialby pozyczyc poszly by na splate dlugu dla mnie albo m-a-r-c-a, oczywiscie wtedy gdyby kupon mu "wszedl". Chcialem zareagowac szybko zeby ostrzec innych userow przed tym osobnikiem, sam potwierdzilem wczesniej kilka udanych wymian z nim i tak dalem sie wciagnac i omamic. Teraz nie mam juz zadnych skrupolow zeby nazwac go oszustem i kretaczem oraz ostrzec innych przed nim. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Ale Wy ludzie naiwni jesteście. Przecież były niedawno nieprzyjemne perypetie z tym osobnikiem, a tu nagle niektóre osoby zaczynają mu pożyczać pieniądze  , tak jakby na siłę uwiarygodniając jego osobę. Dziwne. Przecież to pewnie jakiś zwykły gówniarz 17-20 lat co widać po stylu pisania jego postów i z takimi to się nawet nie rozmawia. Miejcie pretensje do siebie, szkoda że po fakcie i po kosztach ;\
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Uwaga na użytkownika Krupier , zostałem okradziony przez niego na kwote bliską 120 zł , przez takie złodziejstwo żal dupe ściska , i nie wiem o jakim kuponie piszesz Krupierze szok. Książke napisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Witam dysponuje na dzień dzisiejszy środkami: MoneyBookers: 200 zł; Neteller: 200 zł. Które chętnie wymienie na mBank.
Proszę niech piszą do mnie tylko takie osoby które są skłonne pierwsze mi zapłacić, choć nie jestem na żadnych listach weryfikacyjnych, to w historii mam wiele udanych wymian, a miałem ostatnio niemiły przypadek i nie chciał bym go powtórzyć.
Gwarantuje 100% uczciwości. Moje GG: 3852260 (najczęściej niewidoczny).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Uwaga na użytkownika Krupier , zostałem okradziony przez niego na kwote bliską 120 zł , przez takie złodziejstwo żal dupe ściska Opisz sytuację.. bo jestem ciekawy jak to się stało że szanowany, pewny Krupier niby Cię oszukał  Każdy chcę znać prawdę jakiś Ty pokrzywdzony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Nie zabieraj głosu w nie swojej sprawie po raz kolejny to robisz , narazie nic tym nie osiągnąłeśi nie osągniesz , z Krupierem jestem już ugadany więc niewiem za przeproszeniem po h..a sie odzywasz w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Nie zabieraj głosu w nie swojej sprawie po raz kolejny to robisz , narazie nic tym nie osiągnąłeśi nie osągniesz , z Krupierem jestem już ugadany więc niewiem za przeproszeniem po h..a sie odzywasz w tym temacie Po takiego h... zebys nie oszukal innych ludzi! rzuciles tylko ze Krupier Cie oszukal, wiec kazdy chce znac szczegoly, zeby nie byc kolejnym... proste...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Moge sprzedac kase na MB (min 300zł) lub kupic na MB (min 200zł)
Uwaga!! Nie wysyłam jakichs grosików dla weryfikacji, nie pożyczam pieniedzy, nie wplacam nigdy pierwszy (nie robie wyjatkow)
Od kazdej transakcji pobieram prowizje 3% min 10zł :-)
Moje GG 2404567
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Nie zabieraj głosu w nie swojej sprawie po raz kolejny to robisz ten temat tyczy się w sumie wszystkich, bo nikt nie chce być oszukiwany , narazie nic tym nie osiągnąłeśi nie osągniesz tak a kto będzie następny się dopominał o swoją kase ?  , z Krupierem jestem już ugadany więc niewiem za przeproszeniem po h..a sie odzywasz w tym temacie tak jak wyżej: odzywam się po to, żeby więcej nie było krętactw od strony ludzi którzy powinnio być ucziciwi.. Widać tobie tego brakuje skoro kolejny raz coś kręcisz  Może to rzeczywiście spisek ? Wszyscy co coś pisali o tobie coś to oszuści a ty jesteś ardzo uczciwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Uwaga na uzytkownika haven,!! przed chwila pozyczyl pieniadze od m-a-r-c-a, w piatek rano pozyczyl ode mnie 200 zł, mial oddac w piatek do 22-23. Oczywiscie nie oddal, nastepnie mial oddac w sobote rano zaslaniajac sie ze wlasnie skads tam wyplacil, nie oddal... Mialo byc wieczorem, tez nic, udalo mi sie odzyskac czesc pieniedzy przez to ze przed chwila zapytal mnie czy nie mam cos na MB, bo chece dla jakiegos kumpla. Jak chcialem szeby ten kumpel skontaktowal sie ze mna to haven przelal mi pieniadze ze swojego konta w mbanku, ze niby transakcja przez niego pojdzie  . Tym sposobem odzyskalem 120 zł, a na wiecej nie mam co liczyc taka przed chwila wiadomosc otrzymalem na gg, przy okazji dowiedzialem sie ze to ja jestem zlodziejem  . Pieniadze od nastepnej osoby, od ktorej haven chcialby pozyczyc poszly by na splate dlugu dla mnie albo m-a-r-c-a, oczywiscie wtedy gdyby kupon mu "wszedl". Chcialem zareagowac szybko zeby ostrzec innych userow przed tym osobnikiem, sam potwierdzilem wczesniej kilka udanych wymian z nim i tak dalem sie wciagnac i omamic. Teraz nie mam juz zadnych skrupolow zeby nazwac go oszustem i kretaczem oraz ostrzec innych przed nim. Pozdrawiam Potwierdzam ze wczoraj pozyczylem 110 zl dla Haven. Nie czytam na bierzaco calego tego watku, dlatego przed pozyczka przejrzalem tylko ostatnie kilka wymian havena ktore nie wzbudzily moich podejrzen. Haven mial za soba wiele udanych wymian wiec wydawal sie pewny, wiec uznalem ze moge mu spokojnie pozyczyc. Narazie nie mam podstaw zeby twierdzic ze mnie oszukal bo mial mi dzisiaj oddac, wiec czekam. Narazie jestem z nim w kontakcie i mam nadzieje ze nie bedzie problemow ze splata. Zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kupie kase na MB na teraz gg 7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Nikogo nigdy nie oszukałem i basta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Ludzie,ale po co Wy pożyczacie komus kasę;/a tym bardziej ludziom pokroju havena.Co chwile ktoś sie na niego skarży,a on bezczelnie wszystko neguję ,a Wy się tylko wkurwiacie;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
moglby ktos na priva napisac,dlaczego moj post zostal wyedytowny?nie ,zebym sie rzucal,ale po prostu chce wiedziec...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|