Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#108 13/01/2001 14:01
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Profesjonal dzis przedstawil typy na Wielko Szlemowy Turniej.Wszyscy ktorzy maja jakies pewniaki na mecze tenisowe beda proszeni o przedstawianie ich na tym forum

Bonus: Unibet
#109 14/01/2001 07:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Osobiście uważam Australian Open za najlepszy turniej tenisowy na świecie. Szkoda tylko, że różnica czasowa tak źle wpływa na mój sen... [Linked Image]

Faworytem jest Pete Sampras, ale ostatnie jego występy w ważnych imprezach nie można zaliczyć do udanych. Zauważyłem, że łatwo się męczy, nie wytrzymuje pięciosetowych pojedynków.

Na razie wstrzymałbym się z długoterminowym zakładem na zwycięzcę całego turnieju, obstawiając zamiast tego pojedyńcze mecze. Po pierwszej rundzie zobaczymy kto jest w formie, przygotowany do turnieju.

Po wygranej w USA Safin pojechał na Olimpiadę do Sydney... i przegrał w pierwszej rundzie!

#110 14/01/2001 11:59
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Mysle ze z dobrej strony pokaza sie Australijczycy szczegolnie Hewitt i Rafter ale zobaczymy

#111 14/01/2001 17:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgadzam się, Australijczycy Hewitt i Rafter mają niedosyt po finale pucharu Davis Cup. W Hiszpanii spotkali się z dziką, niewychowaną publicznością, a kontuzja Raftera pogrzebała ich szanse.

Tym razem grają u siebie i sytuacja będzie odwrotna jeśli natkną się na Hiszpanów po drodze.

#112 15/01/2001 02:18
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Polecam odwiedzienie oficjalnej strony Australian Open www.ausopen.org [ausopen.org]
jest naprawde super


[This message has been edited by Wojtek (edited 14-01-2001).]

#113 18/01/2001 07:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy oprócz Das Erste i Eurosport są inne kanały, które pokazują 'na żywo' relacje z Australian Open?

#114 19/01/2001 09:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mój kontakt w Australii mówi, że Clement to dobry zakład w następnym meczu i na wygranie turnieju.

Tak więc postawiłem na niego w meczu z Federer (kurs 2.25 Ladbrokes) oraz na wygranie turnieju (SportingOdds - tutaj zakład "each-way" czyli połowa stawki na zwycięstwo przy kursie 67.00 , a druga połowa na dojście do finału za 34.00).

Liczę na to, że jeśi dojdzie do półfinału to będę już mógł liczyć na zysk obstawiając jego przeciwnika w tym meczu.

[This message has been edited by Conrad (edited 19-01-2001).]

#115 19/01/2001 11:14
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Niezle kombinujesz

#116 19/01/2001 23:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Surrey Sports dopiero co wystawił kursy na czwartą rundę, niektóre dużo lepsze niż u innych bukmacherów:

Sampras 1/3
Safin 4/9

#117 20/01/2001 23:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Moje typy na dzisiejsza noc.
=============================================
Hrbaty-Safin (2)-1,30(TT)
Henman-Rafter(2)-1,80(TT)
Martin-Sampras(1)-3,60(TT)
Agassi-Ilie (1)-1,10(TT)
Kurs ogolny-9.26
stawki z Expekt.

[This message has been edited by bogge (edited 20-01-2001).]

#118 23/01/2001 23:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wydaje mi się, że Agassi jest nie do pokonania. Finał Kafelnikov - Agassi wydaję się bardzo prawdopodobny.

Oczywiście trzymam kciuki za Clementem ponieważ go obstawiłem po dobrym kursie, ale nawet jeśli dojdzie do finału to nie ma szans. Jeśli zdrowie mu dopisze to Agassi ma tytuł praktycznie w kieszeni.

#119 24/01/2001 02:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Myślę że Kafiel tym razem załatwi Agassiego

#120 24/01/2001 16:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
To co zrobil Clemant w secie 4,to byla poezja gry pasji i wytrwania.Kafielnikow niestety nie wykorzystal swojej szansy,z czego sie bardzo ciesze:-).Conrad,gratuluje kontaktu w Australii,szczerze przyznam ze na poczatku turnieju, nie dawalem temu Francuzowi zbyt duzej szansy,ale na szczescie mylilem sie:-)

#121 03/10/2003 21:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
niedługo australian sie zaczyna !!!

moze jakies wasze przemyslenia lub typy na 1 runde ??

thx

#122 04/10/2003 02:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Makbet odbilo ci? we wszystkich dzialach wyciagasz jakies sTRUPY sprzed lat. gdzie masz australian open ?! niedlugo ??? stop

#123 04/10/2003 07:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Makbet odbilo ci? we wszystkich dzialach wyciagasz jakies sTRUPY sprzed lat. gdzie masz australian open ?! niedlugo ??? stop [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#124 04/10/2003 07:38
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
przecież to tylko trzy miesiące... na outrighty już czas...żeby tylko tenisiści nie połamali się za bardzo do tego czasu. niezłe, niezłe dopiero teraz przestaję się śmiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#125 06/10/2003 00:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
temat zamkniety:)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1