|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Profesjonal dzis przedstawil typy na Wielko Szlemowy Turniej.Wszyscy ktorzy maja jakies pewniaki na mecze tenisowe beda proszeni o przedstawianie ich na tym forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Osobiście uważam Australian Open za najlepszy turniej tenisowy na świecie. Szkoda tylko, że różnica czasowa tak źle wpływa na mój sen... ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) Faworytem jest Pete Sampras, ale ostatnie jego występy w ważnych imprezach nie można zaliczyć do udanych. Zauważyłem, że łatwo się męczy, nie wytrzymuje pięciosetowych pojedynków. Na razie wstrzymałbym się z długoterminowym zakładem na zwycięzcę całego turnieju, obstawiając zamiast tego pojedyńcze mecze. Po pierwszej rundzie zobaczymy kto jest w formie, przygotowany do turnieju. Po wygranej w USA Safin pojechał na Olimpiadę do Sydney... i przegrał w pierwszej rundzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Mysle ze z dobrej strony pokaza sie Australijczycy szczegolnie Hewitt i Rafter ale zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadzam się, Australijczycy Hewitt i Rafter mają niedosyt po finale pucharu Davis Cup. W Hiszpanii spotkali się z dziką, niewychowaną publicznością, a kontuzja Raftera pogrzebała ich szanse.
Tym razem grają u siebie i sytuacja będzie odwrotna jeśli natkną się na Hiszpanów po drodze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Polecam odwiedzienie oficjalnej strony Australian Open www.ausopen.org [ ausopen.org] jest naprawde super [This message has been edited by Wojtek (edited 14-01-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy oprócz Das Erste i Eurosport są inne kanały, które pokazują 'na żywo' relacje z Australian Open?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mój kontakt w Australii mówi, że Clement to dobry zakład w następnym meczu i na wygranie turnieju.
Tak więc postawiłem na niego w meczu z Federer (kurs 2.25 Ladbrokes) oraz na wygranie turnieju (SportingOdds - tutaj zakład "each-way" czyli połowa stawki na zwycięstwo przy kursie 67.00 , a druga połowa na dojście do finału za 34.00).
Liczę na to, że jeśi dojdzie do półfinału to będę już mógł liczyć na zysk obstawiając jego przeciwnika w tym meczu.
[This message has been edited by Conrad (edited 19-01-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Surrey Sports dopiero co wystawił kursy na czwartą rundę, niektóre dużo lepsze niż u innych bukmacherów:
Sampras 1/3 Safin 4/9
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Moje typy na dzisiejsza noc. ============================================= Hrbaty-Safin (2)-1,30(TT) Henman-Rafter(2)-1,80(TT) Martin-Sampras(1)-3,60(TT) Agassi-Ilie (1)-1,10(TT) Kurs ogolny-9.26 stawki z Expekt.
[This message has been edited by bogge (edited 20-01-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wydaje mi się, że Agassi jest nie do pokonania. Finał Kafelnikov - Agassi wydaję się bardzo prawdopodobny.
Oczywiście trzymam kciuki za Clementem ponieważ go obstawiłem po dobrym kursie, ale nawet jeśli dojdzie do finału to nie ma szans. Jeśli zdrowie mu dopisze to Agassi ma tytuł praktycznie w kieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Myślę że Kafiel tym razem załatwi Agassiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
To co zrobil Clemant w secie 4,to byla poezja gry pasji i wytrwania.Kafielnikow niestety nie wykorzystal swojej szansy,z czego sie bardzo ciesze:-).Conrad,gratuluje kontaktu w Australii,szczerze przyznam ze na poczatku turnieju, nie dawalem temu Francuzowi zbyt duzej szansy,ale na szczescie mylilem sie:-)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
niedługo australian sie zaczyna !!!
moze jakies wasze przemyslenia lub typy na 1 runde ??
thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Makbet odbilo ci? we wszystkich dzialach wyciagasz jakies sTRUPY sprzed lat. gdzie masz australian open ?! niedlugo ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]Makbet odbilo ci? we wszystkich dzialach wyciagasz jakies sTRUPY sprzed lat. gdzie masz australian open ?! niedlugo ???  [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
przecież to tylko trzy miesiące... na outrighty już czas...żeby tylko tenisiści nie połamali się za bardzo do tego czasu. niezłe, niezłe dopiero teraz przestaję się śmiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|