Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
odgdog #1082529 26/03/2007 21:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jeszcze rok temu towarzysz Balcerowicz apelował w Sejmie żeby nie podnosić pensji grin,ponieważ doprowadzi to do niekontrolowanego wzrostu inflacji.Zapomniał ,że o tym decyduje rynek wink no ale jak sie raz chwali spcjalizm drugim razem liberalizm to sie może na starość po...ć w główce grin

Bonus: Unibet
Biszop #1082620 26/03/2007 22:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by Biszop
LOgan, tak z ciekawosci zapytam co konczyles??

politologia, specjalnosc dziennikarstwo na UMCSie

Logan #1082643 26/03/2007 22:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Logan
Originally Posted by Biszop
LOgan, tak z ciekawosci zapytam co konczyles??

politologia, specjalnosc dziennikarstwo na UMCSie

Nie szukales czegos z branzy??
Czy moze z tym wlasnie problem?

Biszop #1083238 27/03/2007 00:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W branzy, przynajmniej w Lublinie jest strasznie ciezko. Dwa dzienniki lokalne plus GW. Trzeba bylo w czasie studiow wyrabiac sobie znajomosci itd. Ja wolalem przyjemniej spedzac czas. Z moich znajomych prace w mediach dostaly chyba ze 4 osoby, w tym jeden kolega w lubelskiej GW.

Logan #1094716 30/03/2007 14:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Coś Logan widze jestes przybity i posepny ostatnio - skoro nie ma pracy w zawodzie to moze warto zaemigrowac i niekoniecznie mowie tu o zagranicy - moze w Warszawie wiecej mediow ma siedzibe (napewno ma), w Kraku tez jest chyba tvn -przynajmniej za moich czasow byla - czy RMF z tym ze Krakowa nie polecam jest dosc skostnialy i nepotyzm rulez - na mojej bylej uczelni AE Krakow na 217 pracownikow od stopnia asystenta w gore conajmniej 80 to klany rodzinne - tym niemniej to juz nie te czasy gdy rzadzacy niemal wprost mowia jak Leszek Miller: gasimy swiatlo i czekamy na otwarcie UE bo sami do niczego dobrego juz nie dojdziemy - nawet na moich terenach macierzystych (Bieszczady) ludzie poczynaja sobie coraz smielej - nikt nie chce pracowac ponizej tych 1100 a standardem staje sie jakies 1400 co przy cenach mieszkan rzedu 50 000 nie jest taka zla perspektywa - nie wiem jak sytuacja przedstawia sie w Lublinie. W Warszawie normalka jest start od 2 tysiecy netto w zachodnich firmach i przynajmniej 2 lata temu od tej sumy zaczynalo o wiele wiecej osob niz 'znikomy odsetek'
A moze za granice bys sie chcial wybrac? To odrebny i dluuugi temat laugh - ja wyjezdzalem podczas najciemniejszego zacmienia gospodarczo-politycznego kraju w historii - wspomnianych rzadach Millera gdzie kazdy kto sie stamtad wyrywał cieszyl jakby Pana Boga za rogi zlapal a nie bylo latwo szczegolnie dla osob nie posiadajacych znajomosci - na szczescie mialem kase i obylo sie bez nich choc troche stresu nie mowiac o nakladach finansowych mnie to kosztowalo - najwazniejsze ze jednak udalo sie czego i Tobie zycze

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jesli chodzi o wyjazd za granice to mam juz kupione bilety do Edynburga na pazdziernik, ale jeszcze nie jestem zdecydowany czy wyjade. W Lublinie zarobki sa mizerne i ksztaltuja sie od okolo 1000 brutto, mam na mysli biura, sklepy, obsluga klienta itp

Logan #1097090 31/03/2007 14:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
panowie mam opytanko. Może ktoś będzie wiedział. Mam możliwośc podpisanisa teraz umowy i chetnie zarobiłbym jeszcze parę groszy. Kruczek jest w tym że za ok. 1,5 miesiąca idę na 9 miesięcy do WP, czy jakbym podpisał z tą firmą umowę i bym jej z wiadomych przyczyn nie wypełnił do końca, to czy grożą mi jakieś konsekwencje?

muchinio #1097330 31/03/2007 18:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
jaka umowa? o pracę? zlecenie? dzieło?

odgdog #1097370 31/03/2007 18:54
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Ja jade do Niemiec 23 czerwca na truskawki. stawka 5,39 euro za godzine. robi sie 10 godzin dziennie z przerwą 2 godzinną. wracam koło 15 sierpnia. Miejscowosć to Dissen niedaleko Bielefeldu smile był ktoś kiedyś na truskawach?

Tom182 #1097639 31/03/2007 20:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by TOM182
Ja jade do Niemiec 23 czerwca na truskawki. stawka 5,39 euro za godzine. robi sie 10 godzin dziennie z przerwą 2 godzinną. wracam koło 15 sierpnia. Miejscowosć to Dissen niedaleko Bielefeldu smile był ktoś kiedyś na truskawach?
Tak, ja byłem, na własnej plantacji grin

Generalnie robota ciężka ale idzie się przyzwyczaić, jak do wszystkiego smile

Szewa #1099028 01/04/2007 03:17
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
mam ciekawa oferte pracy w wakacje jako pomoc w osrodku rekreacyjnym, praca na 8 tygodni, polega na utrzymaniu porzadku , urzadzen znajdujacych sie na terenie osrodka, itp, placa to 2500 na reke, wyzywienie we wlasnym zakresie, do dyzposycji pokoj w domku letniskowym...

robil juz ktos z was w podobnej pracy?

co myslicie o tej ofercie?

rafako #1099030 01/04/2007 03:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jeżeli to w Polsce to czuje tu ogromny wałek. Za sprzątanie 2500zł w Polsce? W życiu.

odgdog #1099876 01/04/2007 18:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by odgdog
jaka umowa? o pracę? zlecenie? dzieło?
na okresie próbnym umowa o dzieBo bodaj|e i po tym okresie przyjmuja na umow o prace

Tom182 #1099882 01/04/2007 18:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Originally Posted by TOM182
Ja jade do Niemiec 23 czerwca na truskawki. stawka 5,39 euro za godzine. robi sie 10 godzin dziennie z przerwą 2 godzinną. wracam koło 15 sierpnia. Miejscowosć to Dissen niedaleko Bielefeldu smile był ktoś kiedyś na truskawach?
kumpel jedzie teraz do holandi na tulipany, praca legalna, 7 euro na godzine

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, JelineK, aker), 536 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1